FC Buchs SG II - FC Rebstein 2a , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FC Buchs SG II
4. Liga OFV | |||
Γύρος 7 | |||
2024-09-28 | FC Buchs SG II - FC St. Margrethen | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-21 | FC Grabs - FC Buchs SG II | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-14 | FC Buchs SG II - FC Rheineck | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-07 | FC Haag - FC Buchs SG II | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-31 | FC Buchs SG II - FC Au-Berneck 05 2 | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-23 | FC Diepoldsau-Schmitter 2 - FC Buchs SG II | 0 - 0 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-18 | FC Buchs SG II - FC Altstätten 2a | 1 - 3 | |
3. Liga OFV | |||
Γύρος 22 | |||
2024-06-15 | FC Diepoldsau-Schmitter - FC Buchs SG II | 5 - 2 | |
Γύρος 21 | |||
2024-06-08 | FC Buchs SG II - FC Rüthi | 1 - 3 |
FC Buchs SG II - FC Rebstein 2a
Switzerland Amateur, 4. Liga OFV, αγώνα FC Buchs SG II - FC Rebstein 2a, ώρα έναρξης 2024-10-26 14:00:00 διεθνής ώρα.
FC Buchs SG II και FC Rebstein 2a συμμετέχει στο πρωτάθλημα 4. Liga OFV, Switzerland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: FC Rebstein 2a
4. Liga OFV | |||
Γύρος 7 | |||
2024-09-27 | Ρουγκέλ ΙΙ - FC Rebstein 2a | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-21 | FC Rebstein 2a - FC Au-Berneck 05 2 | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-14 | FC St. Margrethen - FC Rebstein 2a | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-07 | FC Rebstein 2a - FC Diepoldsau-Schmitter 2 | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-31 | FC Grabs - FC Rebstein 2a | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-24 | FC Rebstein 2a - FC Altstätten 2a | ακυρώθηκε | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-17 | FC Rheineck - FC Rebstein 2a | 6 - 1 |
Βαθμολογίες
4. Liga OFV - Gruppe 1 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Lenzerheide Valbella | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 3 |
2
|
CB Lumnezia | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | 3 |
3
|
FC Thusis/Cazis | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
4
|
CB Surses | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
5
|
AC Bregaglia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
US Schluein Ilanz 2 Grp. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FC Celerina | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
8
|
Valposchiavo Calcio 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
9
|
US Danis-Tavanasa | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:5 | 0 |
10
|
FC Ems II | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | 0 |
4. Liga OFV - Gruppe 2 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Untervaz | 1 | 1 | 0 | 0 | 10:2 | 3 |
2
|
FC Schaan 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
3
|
Eschen-Mauren II | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
4
|
FC Davos | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
5
|
FC Ems II B | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
6
|
Μπέλζερς ΙΙ | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
7
|
Chur 97 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
8
|
FC Triesen II | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
9
|
FC Bad Ragaz 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
10
|
FC Vaduz (V) | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:10 | 0 |
4. Liga OFV - Gruppe 3 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Haag | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:1 | 4 |
2
|
FC Au-Berneck 05 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 12:0 | 3 |
3
|
FC Rheineck | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:1 | 3 |
4
|
FC Altstätten 2a | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
5
|
FC Diepoldsau-Schmitter 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 2 |
6
|
Ρουγκέλ ΙΙ | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
7
|
FC Buchs SG II | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 |
8
|
FC St. Margrethen | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:12 | 1 |
9
|
FC Rebstein 2a | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:6 | 0 |
10
|
FC Grabs | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:6 | 0 |
4. Liga OFV - Gruppe 4 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Rotmonten SG | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | 3 |
2
|
FK Jedinstvo St. Gallen | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
3
|
FC Steinach 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
4
|
FC Speicher | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
5
|
FC Rebstein 2b | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
6
|
FC St. Margrethen B | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
7
|
FC Altstätten 2b | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
8
|
FC Heiden | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
9
|
FC Besa St. Gallen 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
10
|
FC Rorschacherberg | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:5 | 0 |
4. Liga OFV - Gruppe 5 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Sarajevo 92 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9:2 | 3 |
2
|
FC Abtwil-Engelburg II | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
3
|
FC Niederwil SG 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
4
|
FC Fortuna SG | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
5
|
FC Gossau SG 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
6
|
FC Winkeln SG 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
7
|
FC Urnäsch | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
8
|
FC Herisau II | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
9
|
FC Flawil 2b | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
10
|
FC Wittenbach 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:9 | 0 |
4. Liga OFV - Gruppe 6 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KF Labinoti | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | 3 |
2
|
FC Romanshorn 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | 3 |
3
|
FC Tägerwilen 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | 3 |
4
|
FC Kreuzlingen 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
5
|
FC Steckborn | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
6
|
FC Bischofszell 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
7
|
FC Frauenfeld 2b | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
8
|
FC Arbon 05 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | 0 |
9
|
FC Weinfelden-Bürglen 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | 0 |
10
|
FC Neukirch-Egnach 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | 0 |
4. Liga OFV - Gruppe 7 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Frauenfeld 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:1 | 3 |
2
|
FC Uzwil 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | 3 |
3
|
FC Niederstetten | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
4
|
FC Tobel-Affeltrangen 1946 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5:5 | 1 |
5
|
FC Eschlikon | 1 | 0 | 1 | 0 | 5:5 | 1 |
6
|
FC Henau 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
7
|
FC Bazenheid 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
8
|
FC Wängi 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:4 | 0 |
9
|
FC Flawil 2a | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
10
|
FC Wil 1900 I | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:6 | 0 |
4. Liga OFV - Gruppe 8 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Glarus 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
2
|
FC Flums | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
3
|
FC Rapperswil-Jona (V) | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
4
|
Eschen-Mauren III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
FC Rüti GL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
FC Wagen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FC Netstal | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
8
|
FC Kosova 19 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
9
|
FC Schmerikon | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
10
|
FC Uznach 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |