US Castanet - Bassin D'Arcachon , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: US Castanet
Méditerranée National 3 | |||
Γύρος 7 | |||
2024-11-02 | US Castanet - Bassin D'Arcachon | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-10-19 | Κολομίερς - US Castanet | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-10-05 | US Castanet - Pau FC 2 | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-21 | Τρελισά - US Castanet | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-07 | US Castanet - Μπλάγνακ | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-31 | Onet-Le-Château Foot - US Castanet | 1 - 1 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-24 | US Castanet - Canet en Roussillon | 0 - 2 | |
Occitanie National 3 | |||
Γύρος 26 | |||
2024-05-18 | US Castanet - St Paul Lès Dax | 3 - 3 | |
Γύρος 25 | |||
2024-05-11 | Onet-Le-Château Foot - US Castanet | 1 - 2 | |
Γύρος 24 | |||
2024-04-27 | US Castanet - Μπαιόν | 1 - 1 |
US Castanet - Bassin D'Arcachon
France Amateur, Méditerranée National 3, αγώνα US Castanet - Bassin D'Arcachon, ώρα έναρξης 2024-11-02 17:30:00 διεθνής ώρα.
US Castanet και Bassin D'Arcachon συμμετέχει στο πρωτάθλημα Méditerranée National 3, France Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Bassin D'Arcachon
Méditerranée National 3 | |||
Γύρος 7 | |||
2024-11-02 | US Castanet - Bassin D'Arcachon | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-10-19 | Bassin D'Arcachon - Λέγκε | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-10-05 | Αλμπέρες Αργκέλες - Bassin D'Arcachon | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-21 | Bassin D'Arcachon - FC Girondins de Bordeaux 2 | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-07 | Bassin D'Arcachon - Κολομίερς | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-31 | Pau FC 2 - Bassin D'Arcachon | 1 - 2 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-24 | Bassin D'Arcachon - Τρελισά | 1 - 0 | |
Coupe de France | |||
Γύρος 8 | |||
2023-12-09 | Bassin D'Arcachon - Τρελισά | 0 - 2 | |
Γύρος 7 | |||
2023-11-18 | Bassin D'Arcachon - Σαουμούρ Ολιμπίκ | 2 - 1 |
Βαθμολογίες
National 3 Groupe A 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Canet en Roussillon | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 |
2
|
Bassin D'Arcachon | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 |
3
|
Κολομίερς | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 |
4
|
Λέγκε | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
5
|
Αλμπέρες Αργκέλες | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 4 |
6
|
Toulouse 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | 3 |
7
|
Μπαιόν | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 |
8
|
Στάντε Μπορντελάις | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 3 |
9
|
Onet-Le-Château Foot | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
10
|
Τρελισά | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
11
|
US Castanet | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 |
12
|
Pau FC 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | 0 |
13
|
Μπλάγνακ | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | 0 |
14
|
FC Girondins de Bordeaux 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -1 |