Klasa Okręgowa Słupska 2024-2025
Απόδοση σεζόν
Σύνολο
Teams | Overall (Μέση τιμή) | Home (Μέση τιμή) | Away (Μέση τιμή) | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
παιχνίδια | Σύνολο | Βαθμολογήθηκε | Αναπάντητες | παιχνίδια | Σύνολο | Βαθμολογήθηκε | Αναπάντητες | παιχνίδια | Σύνολο | Βαθμολογήθηκε | Αναπάντητες | |
Jantar Ustka | 3 | 3.33 | 1.67 | 1.67 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2 | 2.5 | 0.5 | 2 |
MKS Start Miastko | 3 | 3.67 | 3.33 | 0.33 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2 | 3.5 | 3 | 0.5 |
KS Unison Machowino | 4 | 5.5 | 0.25 | 5.25 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 9 | 0.5 | 8.5 |
Granit Kończewo | 2 | 5.5 | 2.5 | 3 | 1 | 7 | 4 | 3 | 1 | 4 | 1 | 3 |
GTS Czarna Dąbrówka | 2 | 3 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 4 | 0 | 4 |
Piast Człuchów | 4 | 3.75 | 2.75 | 1 | 2 | 5.5 | 5 | 0.5 | 2 | 2 | 0.5 | 1.5 |
Lider Rychnowy | 4 | 7.5 | 1 | 6.5 | 2 | 7.5 | 1.5 | 6 | 2 | 7.5 | 0.5 | 7 |
MKS Debrzno | 3 | 3.67 | 1 | 2.67 | 1 | 4 | 0 | 4 | 2 | 3.5 | 1.5 | 2 |
Kaszubia Studzienice | 3 | 5.33 | 3 | 2.33 | 1 | 3 | 2 | 1 | 2 | 6.5 | 3.5 | 3 |
Gryf II Słupsk | 3 | 6.33 | 5.67 | 0.67 | 2 | 8 | 8 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 |
KS Słupia Kobylnica | 4 | 4.75 | 3.5 | 1.25 | 2 | 4.5 | 4 | 0.5 | 2 | 5 | 3 | 2 |
KS Dolina Speranda Niepoględzie | 2 | 3 | 2.5 | 0.5 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 |
LKS Sokół Wyczechy | 4 | 3.5 | 2.25 | 1.25 | 2 | 2.5 | 1.5 | 1 | 2 | 4.5 | 3 | 1.5 |
TS Pomorze Potęgowo | 4 | 6 | 3.5 | 2.5 | 3 | 5.67 | 4.33 | 1.33 | 1 | 7 | 1 | 6 |
GKS Myśliwiec Tuchomie | 5 | 3.2 | 1.2 | 2 | 3 | 2.33 | 1.67 | 0.67 | 2 | 4.5 | 0.5 | 4 |
KS Skotawia Dębnica Kaszubska | 4 | 2.5 | 1.25 | 1.25 | 2 | 4 | 1.5 | 2.5 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Πάνω κάτω 2.5
Ομάδες | Συνολικά (Μέση τιμή) | Σπίτι (Μέση τιμή) | Μακριά (Μέση τιμή) | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
παιχνίδια | O 2.5 | U 2.5 | O 2.5 (%) | U 2.5 (%) | παιχνίδια | O 2.5 | U 2.5 | O 2.5 (%) | U 2.5 (%) | παιχνίδια | O 2.5 | U 2.5 | O 2.5 (%) | U 2.5 (%) | |
Jantar Ustka | 3 | 2 | 1 | 66.67 | 33.33 | 1 | 1 | 0 | 100 | 0 | 2 | 1 | 1 | 50 | 50 |
MKS Start Miastko | 3 | 2 | 1 | 66.67 | 33.33 | 1 | 1 | 0 | 100 | 0 | 2 | 1 | 1 | 50 | 50 |
KS Unison Machowino | 4 | 2 | 2 | 50 | 50 | 2 | 0 | 2 | 0 | 100 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 |
Granit Kończewo | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 | 1 | 1 | 0 | 100 | 0 | 1 | 1 | 0 | 100 | 0 |
GTS Czarna Dąbrówka | 2 | 1 | 1 | 50 | 50 | 1 | 0 | 1 | 0 | 100 | 1 | 1 | 0 | 100 | 0 |
Piast Człuchów | 4 | 2 | 2 | 50 | 50 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 100 |
Lider Rychnowy | 4 | 4 | 0 | 100 | 0 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 |
MKS Debrzno | 3 | 2 | 1 | 66.67 | 33.33 | 1 | 1 | 0 | 100 | 0 | 2 | 1 | 1 | 50 | 50 |
Kaszubia Studzienice | 3 | 3 | 0 | 100 | 0 | 1 | 1 | 0 | 100 | 0 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 |
Gryf II Słupsk | 3 | 3 | 0 | 100 | 0 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 | 1 | 1 | 0 | 100 | 0 |
KS Słupia Kobylnica | 4 | 3 | 1 | 75 | 25 | 2 | 1 | 1 | 50 | 50 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 |
KS Dolina Speranda Niepoględzie | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 | 1 | 1 | 0 | 100 | 0 | 1 | 1 | 0 | 100 | 0 |
LKS Sokół Wyczechy | 4 | 3 | 1 | 75 | 25 | 2 | 1 | 1 | 50 | 50 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 |
TS Pomorze Potęgowo | 4 | 4 | 0 | 100 | 0 | 3 | 3 | 0 | 100 | 0 | 1 | 1 | 0 | 100 | 0 |
GKS Myśliwiec Tuchomie | 5 | 3 | 2 | 60 | 40 | 3 | 1 | 2 | 33.33 | 66.67 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 |
KS Skotawia Dębnica Kaszubska | 4 | 2 | 2 | 50 | 50 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 100 |
Βαθμολογίες
Klasa Okręgowa Słupska 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Dolina Speranda Niepoględzie | 4 | 4 | 0 | 0 | 11:5 | 12 |
2
|
MKS Start Miastko | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:1 | 10 |
3
|
Gryf II Słupsk | 4 | 3 | 0 | 1 | 27:3 | 9 |
4
|
KS Słupia Kobylnica | 4 | 3 | 0 | 1 | 14:5 | 9 |
5
|
Piast Człuchów | 4 | 2 | 1 | 1 | 11:4 | 7 |
6
|
LKS Sokół Wyczechy | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:5 | 7 |
7
|
KS Skotawia Dębnica Kaszubska | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:9 | 7 |
8
|
TS Pomorze Potęgowo | 4 | 2 | 0 | 2 | 14:10 | 6 |
9
|
Granit Kończewo | 4 | 2 | 0 | 2 | 10:8 | 6 |
10
|
Kaszubia Studzienice | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:9 | 6 |
11
|
MKS Debrzno | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:8 | 6 |
12
|
GKS Myśliwiec Tuchomie | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:10 | 5 |
13
|
Jantar Ustka | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:9 | 3 |
14
|
GTS Czarna Dąbrówka | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:19 | 3 |
15
|
KS Unison Machowino | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:21 | 0 |
16
|
Lider Rychnowy | 4 | 0 | 0 | 4 | 4:26 | 0 |
Εκδηλώσεις
Klasa Okręgowa Słupska
Poland Amateur, πρωτάθλημα Klasa Okręgowa Słupska: βαθμολογία, πρόγραμμα των επερχόμενων αγώνων, βίντεο των βασικών γεγονότων του πρωταθλήματος.
Η τρέχουσα σεζόν διαρκεί από 10η Αυγούστου 2024 έως 20η Ιουνίου 2025.
Σεζόν 2024-2025: Η πρώτη θέση στην κατάταξη του πρωταθλήματος Klasa Okręgowa Słupska παίρνει την ομάδα KS Dolina Speranda Niepoględzie (12 points).