Ποδόσφαιρο / Παίκτες /

Aymar Mutigolla – βαθμολογίες και αγώνες παίκτη

Aymar Mutigolla

Aymar Mutigolla

FC Jaiyq Uralsk

fc-jaiyq-uralsk

Υπάρχουν στατιστικά παικτών

Συνολικά

Αξιολόγηση
6.567
Γκολ
0
Ασίστ
0
Goals + Assists
0
Επιτυχημένες πάσες
10
Ανακριβείς πάσες
4
Συνολικές πάσες
14
Ποσοστό ακριβών πάσεων
71.43
Ακριβείς τελικές τρίτες πάσες
2
Πάσες κλειδία
2
Επιτυχ. Ντρίπλες
1
Επιτυχημένες ντριμπλες %
100
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Ακριβείς Περάσματα
0
Ακριβείς Περάσματα %
0
Σουτ
0
Σουτ εντός εστίας
0
Κερδισμένες εναέριες μονομαχίες
3
Κερδισμένες εναέριες μονομαχίες %
60
Σύνολο κερδισμένων μονομαχιών
6
Σύνολο κερδισμένων μονομαχιών %
40
Λεπτά συμμετοχής
89
Μετατροπή σε γκολ %
0
Πέναλτι που πήραν
0
Πέναλτυ γκολ
0
Ελεύθερα χτυπήματα
0
Ακριβες μακρινές μπαλιές
0
Ποσοστό ακριβών μπαλιών
0
Εκκαθαρίσεις
1
Λάθη που κατέληξαν σε σουτ
0
Κερδισμένα φάουλ
1
Φάουλ
2
Αυτογκόλ
0
Περασμένα Ντριμπλαρίσματα
2
Οφσάιντ
0
Μπλοκαρισμένα σουτ
0
Πάσες για ασίστ
0
Αποκρούσεις
0
Αποτυχημένα περάσματα
0
Ξεκίνησε
1
Μακρινές μπαλιές (ακρίβεια)
1
Γκολ που δέχθηκαν
1
Εμφανίσεις
3

Aymar Mutigolla

Παίκτης Aymar Mutigolla.

Aymar Mutigolla παίζει αυτή τη στιγμή σε μια ομάδα FC Jaiyq Uralsk . Κύρια θέση: μέσος.

Πρόσφατα Aymar Mutigolla συμμετείχε στους αγώνες 7 για την ομάδα FC Jaiyq Uralsk.

Εκδηλώσεις

1. Division 1. Division
Γύρος 15
2026-07-23 FC Jaiyq Uralsk - Khan Tengri FC 2 - 0
Γύρος 14
2026-07-17 Astana Reserve - FC Jaiyq Uralsk 1 - 0
Γύρος 13
2026-07-09 FC Jaiyq Uralsk - FC Tobol Kostanay Reserve 1 - 0
Γύρος 12
2026-07-03 Tουράν - FC Jaiyq Uralsk 2 - 2
Γύρος 11
2026-06-25 FC Jaiyq Uralsk - Ακαντέμια Οντούστικ 0 - 1
Γύρος 8
2026-05-27 FC Jaiyq Uralsk - Aktobe Reserve 3 - 2
Γύρος 6
2026-05-15 FC Jaiyq Uralsk - Εκιμπαστούζ 0 - 1