Ποδόσφαιρο / Παίκτες /

Benedek Pályi – βαθμολογίες και αγώνες παίκτη

Benedek Pályi

Benedek Pályi

Budakalászi MSE

budakalasz-se

Υπάρχουν στατιστικά παικτών

Συνολικά

Γκολ
0
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Λεπτά συμμετοχής
2
Πέναλτυ γκολ
0
Αυτογκόλ
0
Ξεκίνησε
0
Εμφανίσεις
2

Συνολικά

Γκολ
0
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Λεπτά συμμετοχής
63
Πέναλτυ γκολ
0
Αυτογκόλ
0
Ξεκίνησε
0
Εμφανίσεις
4

Benedek Pályi

Παίκτης Benedek Pályi.

Benedek Pályi παίζει αυτή τη στιγμή σε μια ομάδα Budakalászi MSE . Κύρια θέση: football.-.

Πρόσφατα Benedek Pályi συμμετείχε στους αγώνες 17 για την ομάδα Budakalászi MSE.

Εκδηλώσεις

Pest Megye I. osztály Pest Megye I. osztály
Γύρος 30
2026-05-30 Budakalászi MSE - Dunavarsányi TE 3 - 4
Γύρος 19
2026-03-14 Felsőpakonyi KSE - Budakalászi MSE 3 - 0
Γύρος 18
2026-03-07 Budakalászi MSE - Πιλίσι 0 - 2
Γύρος 14
2025-11-23 Dunakanyar SE-Szentendre - Budakalászi MSE 7 - 0
Γύρος 15
2025-11-29 Dunavarsányi TE - Budakalászi MSE 2 - 0
Γύρος 23
2025-04-12 Budakalászi MSE - Csomád SK 0 - 1
Γύρος 22
2025-04-05 Budakalászi MSE - Pomáz-ICO SE 3 - 0
Γύρος 21
2025-03-30 Budakalászi MSE - Bugyi-OBO SE 1 - 1
Γύρος 17
2025-03-01 Πιλίσι - Budakalászi MSE 2 - 0
Γύρος 16
2025-02-22 Budakalászi MSE - Nagykáta SE - Ulviczky Kft. 3 - 0
BLSZ I. osztály BLSZ I. osztály
Γύρος 15
2024-11-26 TFSE - Fővárosi Vízművek SK 1 - 0
Γύρος 14
2024-11-16 Fővárosi Vízművek SK - Csepel UFC 2 - 3
Γύρος 12
2024-11-02 Fővárosi Vízművek SK - II. Kerület UFC 2 - 2
Γύρος 11
2024-10-26 Unione FC - Fővárosi Vízművek SK 2 - 2
Γύρος 3
2024-08-31 Flotta 2001 SE - Fővárosi Vízművek SK 0 - 0
Γύρος 2
2024-08-24 Fővárosi Vízművek SK - BVB Akadémia 3 - 1
Γύρος 1
2024-08-17 43. sz. Építők SK - Fővárosi Vízművek SK 3 - 2