Ποδόσφαιρο / Παίκτες /

Lukas Jalušić – βαθμολογίες και αγώνες παίκτη

Lukas Jalušić

Lukas Jalušić

HNK Gorica U19

hnk-gorica-u19

Υπάρχουν στατιστικά παικτών

Συνολικά

Γκολ
0
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Λεπτά συμμετοχής
568
Πέναλτι που πήραν
0
Πέναλτυ γκολ
0
Αυτογκόλ
0
Αποκρούσεις
3
Ξεκίνησε
6
Γκολ που δέχθηκαν
11
Εμφανίσεις
8

Lukas Jalušić

Παίκτης Lukas Jalušić.

Lukas Jalušić παίζει αυτή τη στιγμή σε μια ομάδα HNK Gorica U19 . Κύρια θέση: τερματοφύλακας. Αριθμός παιχνιδιού στην αρχική σύνθεση: 1.

Πρόσφατα Lukas Jalušić συμμετείχε στους αγώνες 14 για την ομάδα HNK Gorica U19.

Εκδηλώσεις

NSS Kup Samobor NSS Kup Samobor
Γύρος 28
2026-06-02 GNK Tigar Sveta Nedelja - HNK Kobre Samobor 3 - 4
Prva NL Juniori Prva NL Juniori
Γύρος 30
2025-05-31 NK Rudeš U19 - HNK Gorica U19 2 - 0
Γύρος 29
2025-05-25 HNK Gorica U19 - NK Varaždin U19 5 - 1
Γύρος 28
2025-05-17 NK Kustošija U19 - HNK Gorica U19 3 - 2
Γύρος 27
2025-05-10 HNK Gorica U19 - NK Slaven Belupo U19 1 - 1
Γύρος 26
2025-05-03 GNK Dinamo Zagreb U19 - HNK Gorica U19 2 - 0
Γύρος 25
2025-05-21 HNK Gorica U19 - HNK Rijeka U19 1 - 2
Γύρος 24
2025-04-19 Lokomotiva Zagreb U19 - HNK Gorica U19 3 - 4
Γύρος 23
2025-04-13 HNK Gorica U19 - NK Osijek U19 4 - 1
Γύρος 22
2025-04-05 HNK Šibenik U19 - HNK Gorica U19 0 - 4
Γύρος 21
2025-03-26 HNK Gorica U19 - NK Sesvete U19 2 - 0
Γύρος 20
2025-03-20 NK Mladost Ždralovi U19 - HNK Gorica U19 1 - 2
Γύρος 19
2025-03-08 HNK Gorica U19 - NK Graničar Đurđevac U19 6 - 0
Γύρος 17
2025-02-22 HNK Gorica U19 - NK Istra 1961 U19 1 - 1