Ποδόσφαιρο / Παίκτες /

Mahmoud Abu Warda – βαθμολογίες και αγώνες παίκτη

Mahmoud Abu Warda

Mahmoud Abu Warda

Al Tahaddy Benghazi SC

al-tahaddy-benghazi-sc

Δείκτες

27

Ηλικία

1995-05-31

Ημερομηνία γέννησης

170 m.

Ύψος

kg.

Βάρος

PLE

Ιθαγένεια

Αριστερό

Καλό πόδι

ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΗΣ

Κύρια θέση

23

Αριθμός παίκτη

Υπάρχουν στατιστικά παικτών

Συνολικά

Γκολ
2
Ασίστ
1
Κίτρινες κάρτες
2
Κόκκινες κάρτες
0
Λεπτά συμμετοχής
1054
Πέναλτι που πήραν
0
Πέναλτυ γκολ
0
Αυτογκόλ
0
Ξεκίνησε
12
Scoring frequency (in minutes)
527
Εμφανίσεις
16

Συνολικά

Γκολ
3
Ασίστ
4
Κίτρινες κάρτες
4
Κόκκινες κάρτες
0
Λεπτά συμμετοχής
854
Πέναλτι που πήραν
3
Πέναλτυ γκολ
2
Αυτογκόλ
0
Ξεκίνησε
9
Εύστοχα πέναλτυ
66.667
Scoring frequency (in minutes)
284.667
Εμφανίσεις
10

Mahmoud Abu Warda

Παίκτης Mahmoud Abu Warda.

Mahmoud Abu Warda γεννημένος 31. Mai 1995, επί του παρόντος 27. Φυσικοί δείκτες: ύψος 170 μ. Βάρος kg. Εθνικότητα παίκτη: PLE.

Mahmoud Abu Warda παίζει αυτή τη στιγμή σε μια ομάδα Al Tahaddy Benghazi SC . Κύρια θέση: υπερασπιστησ. Αριθμός παιχνιδιού στην αρχική σύνθεση: 23.

Πρόσφατα Mahmoud Abu Warda συμμετείχε στους αγώνες 25 για την ομάδα Al Tahaddy Benghazi SC.

Εκδηλώσεις

Libyan Cup Libyan Cup
Γύρος 5
2026-04-05 Al Tahaddy Benghazi SC - Αλ Νασρ Μπενγκάζι 0 - 3
Premier League Premier League
Γύρος 11
2026-03-13 Al Akhdar SC - Al Tahaddy Benghazi SC 1 - 1
Γύρος 10
2026-03-07 Al Tahaddy Benghazi SC - Khaleej Sirte SC 2 - 2
Γύρος 8
2026-02-22 Al Tahaddy Benghazi SC - Al Afriqi Derna SC 2 - 2
Libyan Cup Libyan Cup
Γύρος 202
2026-02-12 Al Tahaddy Benghazi SC - Al Afriqi Derna SC 0 - 0
Premier League Premier League
Γύρος 5
2026-01-22 Al Murooj - Al Tahaddy Benghazi SC 1 - 1
Γύρος 4
2026-01-08 Al Tahaddy Benghazi SC - Al Akhdar SC 0 - 1
Γύρος 3
2026-01-02 Khaleej Sirte SC - Al Tahaddy Benghazi SC 2 - 1
Γύρος 2
2025-12-26 Al Tahaddy Benghazi SC - Αλ Νασρ Μπενγκάζι 1 - 2
Arab Cup Arab Cup
Γύρος 27
2025-12-11 Παλαιστίνη - Σαουδική Αραβία 1 - 2
Γύρος 3
2025-12-07 Συρία - Παλαιστίνη 0 - 0
Γύρος 2
2025-12-04 Παλαιστίνη - Τυνησία 2 - 2
Γύρος 1
2025-12-01 Κατάρ - Παλαιστίνη 0 - 1
Int. Friendly Games Int. Friendly Games
2025-09-08 Μαλαισία - Παλαιστίνη 1 - 0
Arab Cup Arab Cup
2025-11-25 Παλαιστίνη - Λιβύη 0 - 0
Premier League Premier League
Γύρος 10
2025-06-23 Αλ Αχλί Μπενγζί - Al Tahaddy Benghazi SC 3 - 0
Γύρος 9
2025-06-19 Al Tahaddy Benghazi SC - Al Hilal Benghazi SC 2 - 6
Γύρος 7
2025-05-30 Al Tahaddy Benghazi SC - Αλ Νασρ Μπενγκάζι 1 - 2
Γύρος 6
2025-05-22 Al Sadaqa Shahat SC - Al Tahaddy Benghazi SC 1 - 0
Libyan Cup Libyan Cup
Γύρος 5
2025-05-13 Αλ Νασρ Μπενγκάζι - Al Tahaddy Benghazi SC -1 - 0
Premier League Premier League
2025-05-07 Al Tahaddy Benghazi SC - Al Sadaqa Shahat SC 0 - 1
Γύρος 3
2025-04-28 Al Hilal Benghazi SC - Al Tahaddy Benghazi SC 2 - 1
Γύρος 2
2025-04-24 Al Tahaddy Benghazi SC - Al Akhdar SC 0 - 0
Γύρος 18
2025-04-09 Al Tahaddy Benghazi SC - Al Akhdar SC 0 - 3
Γύρος 16
2025-03-12 Al Tahaddy Benghazi SC - Αλ Νασρ Μπενγκάζι 3 - 3