Ποδόσφαιρο / Παίκτες /

Marouane Oujeddou – βαθμολογίες και αγώνες παίκτη

Marouane Oujeddou

Marouane Oujeddou

Renaissance Zemamra

renaissance-zemamra

Υπάρχουν στατιστικά παικτών

Συνολικά

Αξιολόγηση
6.706
Γκολ
1
Ασίστ
0
Goals + Assists
1
Επιτυχημένες πάσες
106
Ανακριβείς πάσες
26
Συνολικές πάσες
132
Ποσοστό ακριβών πάσεων
80.3
Ακριβείς τελικές τρίτες πάσες
15
Πάσες κλειδία
4
Επιτυχ. Ντρίπλες
8
Επιτυχημένες ντριμπλες %
100
Κίτρινες κάρτες
2
Κόκκινες κάρτες
0
Ακριβείς Περάσματα
1
Ακριβείς Περάσματα %
25
Σουτ
17
Σουτ εντός εστίας
5
Κερδισμένες εναέριες μονομαχίες
4
Κερδισμένες εναέριες μονομαχίες %
57.14
Σύνολο κερδισμένων μονομαχιών
33
Σύνολο κερδισμένων μονομαχιών %
42.86
Λεπτά συμμετοχής
354
Μετατροπή σε γκολ %
5.882
Πέναλτι που πήραν
0
Πέναλτυ γκολ
0
Ελεύθερα χτυπήματα
0
Ακριβες μακρινές μπαλιές
8
Ποσοστό ακριβών μπαλιών
57.14
Εκκαθαρίσεις
2
Λάθη που κατέληξαν σε σουτ
1
Κερδισμένα φάουλ
5
Φάουλ
5
Αυτογκόλ
0
Περασμένα Ντριμπλαρίσματα
1
Οφσάιντ
2
Μπλοκαρισμένα σουτ
0
Πάσες για ασίστ
0
Αποκρούσεις
0
Αποτυχημένα περάσματα
0
Ξεκίνησε
5
Μακρινές μπαλιές (ακρίβεια)
14
Γκολ που δέχθηκαν
4
Scoring frequency (in minutes)
354
Εμφανίσεις
19

Συνολικά

Αξιολόγηση
6.746
Γκολ
1
Ασίστ
2
Goals + Assists
3
Επιτυχημένες πάσες
417
Ανακριβείς πάσες
148
Συνολικές πάσες
565
Ποσοστό ακριβών πάσεων
73.81
Ακριβείς τελικές τρίτες πάσες
50
Πάσες κλειδία
18
Επιτυχ. Ντρίπλες
53
Επιτυχημένες ντριμπλες %
79.1
Κίτρινες κάρτες
3
Κόκκινες κάρτες
1
Ακριβείς Περάσματα
7
Ακριβείς Περάσματα %
25
Σουτ
36
Σουτ εντός εστίας
7
Κερδισμένες εναέριες μονομαχίες
9
Κερδισμένες εναέριες μονομαχίες %
25
Σύνολο κερδισμένων μονομαχιών
121
Σύνολο κερδισμένων μονομαχιών %
37.69
Λεπτά συμμετοχής
1694
Μετατροπή σε γκολ %
2.778
Πέναλτι που πήραν
1
Πέναλτυ γκολ
1
Ελεύθερα χτυπήματα
2
Ακριβες μακρινές μπαλιές
32
Ποσοστό ακριβών μπαλιών
60.38
Εκκαθαρίσεις
9
Λάθη που κατέληξαν σε σουτ
5
Κερδισμένα φάουλ
25
Φάουλ
21
Αυτογκόλ
0
Περασμένα Ντριμπλαρίσματα
18
Οφσάιντ
1
Μπλοκαρισμένα σουτ
0
Πάσες για ασίστ
0
Αποκρούσεις
0
Αποτυχημένα περάσματα
0
Ξεκίνησε
21
Εύστοχα πέναλτυ
100
Μακρινές μπαλιές (ακρίβεια)
53
Γκολ που δέχθηκαν
22
Scoring frequency (in minutes)
1694
Εμφανίσεις
28

Marouane Oujeddou

Παίκτης Marouane Oujeddou.

Φυσικοί δείκτες: ύψος 181 μ. Βάρος kg.

Marouane Oujeddou παίζει αυτή τη στιγμή σε μια ομάδα Renaissance Zemamra . Κύρια θέση: μέσος. Αριθμός παιχνιδιού στην αρχική σύνθεση: 16.

Πρόσφατα Marouane Oujeddou συμμετείχε στους αγώνες 25 για την ομάδα Renaissance Zemamra.

Εκδηλώσεις

Botola Botola
Γύρος 30
2026-07-05 Φαρ Ραμπάτ - Renaissance Zemamra 0 - 0
2026-07-05 Φαρ Ραμπάτ - Renaissance Zemamra 0 - 0
Γύρος 29
2026-07-02 Renaissance Zemamra - Φους Φατχ Γιούνιον Σπορτίβ Ραμπάτ 1 - 1
Γύρος 28
2026-06-28 Χασσάνια Γιούνιον Σπορτ Αγκαντίρ - Renaissance Zemamra 1 - 1
Γύρος 26
2026-06-21 Ιττιχάντ - Renaissance Zemamra 1 - 0
2026-06-21 Ιττιχάντ - Renaissance Zemamra 1 - 0
Γύρος 25
2026-06-17 Renaissance Zemamra - Ράγια Καζαμπλάνκα Αθλέτικ 3 - 4
2026-06-17 Renaissance Zemamra - Ράγια Καζαμπλάνκα Αθλέτικ 3 - 4
Γύρος 24
2026-06-12 CODM Meknès - Renaissance Zemamra 1 - 2
2026-06-12 CODM Meknès - Renaissance Zemamra 1 - 2
Γύρος 23
2026-06-09 Renaissance Zemamra - Ουνιόν Τουάργκα 0 - 1
2026-06-09 Renaissance Zemamra - Ουνιόν Τουάργκα 0 - 1
Γύρος 22
2026-06-03 Renaissance Zemamra - Union sportive Yacoub El Mansour 2 - 1
2026-06-03 Renaissance Zemamra - Union sportive Yacoub El Mansour 2 - 1
Γύρος 21
2026-05-24 Μπερκάνε - Renaissance Zemamra 1 - 0
2026-05-24 Μπερκάνε - Renaissance Zemamra 1 - 0
Γύρος 20
2026-05-11 Renaissance Zemamra - Ολίμπικ Ντχέιρα 0 - 0
Γύρος 19
2026-05-08 Καουκάμπ Αθλέτικ Κλαμπ οφ Μαρακέτς - Renaissance Zemamra 1 - 2
Γύρος 18
2026-05-03 Renaissance Zemamra - Βιντάδ Καζαμπλάνκα 1 - 0
Γύρος 17
2026-04-30 Ντίφα - Renaissance Zemamra 2 - 1
Γύρος 16
2026-04-26 Renaissance Zemamra - Μαχρέμπ 1 - 2
Γύρος 12
2026-04-22 Ολιμπίκ ντε Σαφί - Renaissance Zemamra 1 - 3
Γύρος 6
2026-02-18 Renaissance Zemamra - Μπερκάνε 1 - 2
Γύρος 15
2026-03-07 Renaissance Zemamra - Φαρ Ραμπάτ 0 - 0
Γύρος 14
2026-03-01 Φους Φατχ Γιούνιον Σπορτίβ Ραμπάτ - Renaissance Zemamra 3 - 2