Ποδόσφαιρο / Παίκτες /

Olivér Hesz – βαθμολογίες και αγώνες παίκτη

Olivér Hesz

Olivér Hesz

BVSC-Zugló

bvsc-zuglo

Υπάρχουν στατιστικά παικτών

Συνολικά

Γκολ
1
Ασίστ
0
Κίτρινες κάρτες
4
Κόκκινες κάρτες
0
Λεπτά συμμετοχής
1734
Πέναλτι που πήραν
0
Πέναλτυ γκολ
0
Αυτογκόλ
0
Αποκρούσεις
5
Ξεκίνησε
20
Γκολ που δέχθηκαν
13
Scoring frequency (in minutes)
1734
Εμφανίσεις
21

Συνολικά

Αξιολόγηση
6.805
Γκολ
1
Ασίστ
0
Goals + Assists
1
Επιτυχημένες πάσες
436
Ανακριβείς πάσες
84
Συνολικές πάσες
520
Ποσοστό ακριβών πάσεων
83.85
Ακριβείς τελικές τρίτες πάσες
36
Πάσες κλειδία
3
Επιτυχ. Ντρίπλες
0
Επιτυχημένες ντριμπλες %
0
Κίτρινες κάρτες
7
Κόκκινες κάρτες
0
Ακριβείς Περάσματα
0
Ακριβείς Περάσματα %
0
Σουτ
5
Σουτ εντός εστίας
4
Κερδισμένες εναέριες μονομαχίες
46
Κερδισμένες εναέριες μονομαχίες %
52.87
Σύνολο κερδισμένων μονομαχιών
100
Σύνολο κερδισμένων μονομαχιών %
42.92
Λεπτά συμμετοχής
1515
Μετατροπή σε γκολ %
20
Πέναλτι που πήραν
0
Πέναλτυ γκολ
0
Ελεύθερα χτυπήματα
0
Ακριβες μακρινές μπαλιές
25
Ποσοστό ακριβών μπαλιών
37.31
Εκκαθαρίσεις
63
Λάθη που κατέληξαν σε σουτ
11
Κερδισμένα φάουλ
11
Φάουλ
35
Αυτογκόλ
0
Περασμένα Ντριμπλαρίσματα
28
Οφσάιντ
2
Μπλοκαρισμένα σουτ
8
Πάσες για ασίστ
0
Αποκρούσεις
0
Αποκρούσεις
2
Αποτυχημένα περάσματα
0
Ξεκίνησε
17
Μακρινές μπαλιές (ακρίβεια)
67
Γκολ που δέχθηκαν
17
Scoring frequency (in minutes)
1515
Εμφανίσεις
21

Olivér Hesz

Παίκτης Olivér Hesz.

Φυσικοί δείκτες: ύψος 184 μ. Βάρος kg.

Olivér Hesz παίζει αυτή τη στιγμή σε μια ομάδα BVSC-Zugló . Κύρια θέση: υπερασπιστησ. Αριθμός παιχνιδιού στην αρχική σύνθεση: 3.

Πρόσφατα Olivér Hesz συμμετείχε στους αγώνες 25 για την ομάδα BVSC-Zugló.

Εκδηλώσεις

NB II NB II
Γύρος 2
2026-08-01 Καζινμπαρκάι - Φεχερβάρ 3 - 1
Magyar Kupa Magyar Kupa
Γύρος 5
2026-02-12 Έτο - Φεχερβάρ 2 - 0
NB II NB II
Γύρος 30
2026-05-17 Φεχερβάρ - Μπουνταφόκι 1 - 3
Γύρος 29
2026-05-10 Σζεντλόρινκ - Φεχερβάρ 2 - 1
Γύρος 28
2026-05-03 BVSC-Zugló - Φεχερβάρ 1 - 0
Γύρος 27
2026-04-26 Φεχερβάρ - Βάσας 0 - 2
Γύρος 26
2026-04-19 Σζεγκέντ - Φεχερβάρ 0 - 3
Γύρος 25
2026-04-11 Φεχερβάρ - Σοκοκσάρ 1 - 1
Γύρος 24
2026-04-05 Μεζοκόβεσντ - Φεχερβάρ 0 - 2
Γύρος 23
2026-03-22 Φεχερβάρ - Κοζαρμισλένι 1 - 1
Γύρος 22
2026-03-14 Tiszakécskei LC - Φεχερβάρ 1 - 1
Γύρος 21
2026-03-08 Φεχερβάρ - Karcagi SE 2 - 0
Γύρος 20
2026-03-02 Μπεκεσάμπα - Φεχερβάρ 0 - 1
Γύρος 19
2026-02-23 Φεχερβάρ - Κεκσκεμέττι 2 - 1
Γύρος 18
2026-02-15 Ακβιτάλ Σακβάρ - Φεχερβάρ 1 - 5
Γύρος 15
2025-11-30 Χόνβεντ - BVSC-Zugló 3 - 0
Γύρος 14
2025-11-23 BVSC-Zugló - Μπουνταφόκι 0 - 2
Γύρος 9
2025-10-05 BVSC-Zugló - Σοκοκσάρ 2 - 1
Γύρος 8
2025-09-28 Μεζοκόβεσντ - BVSC-Zugló 1 - 0
Γύρος 7
2025-09-20 BVSC-Zugló - Κοζαρμισλένι 0 - 1
Γύρος 5
2025-08-24 BVSC-Zugló - Karcagi SE 1 - 1
Γύρος 4
2025-08-17 Μπεκεσάμπα - BVSC-Zugló 2 - 1
Γύρος 3
2025-08-10 BVSC-Zugló - Κεκσκεμέττι 0 - 1
Γύρος 2
2025-08-03 Ακβιτάλ Σακβάρ - BVSC-Zugló 2 - 0
Γύρος 1
2025-07-27 BVSC-Zugló - Αζκά 4 - 0