Ποδόσφαιρο / Παίκτες /

Rhuan – βαθμολογίες και αγώνες παίκτη

Rhuan

Rhuan

Fluminense-PI

fluminense-ec-pi

Υπάρχουν στατιστικά παικτών

Συνολικά

Γκολ
0
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Λεπτά συμμετοχής
180
Πέναλτυ γκολ
0
Αυτογκόλ
0
Ξεκίνησε
2
Εμφανίσεις
2

Συνολικά

Γκολ
0
Ασίστ
0
Goals + Assists
0
Επιτυχημένες πάσες
28
Ανακριβείς πάσες
10
Συνολικές πάσες
38
Ποσοστό ακριβών πάσεων
73.68
Ακριβείς τελικές τρίτες πάσες
5
Πάσες κλειδία
3
Επιτυχ. Ντρίπλες
1
Επιτυχημένες ντριμπλες %
100
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Ακριβείς Περάσματα
1
Ακριβείς Περάσματα %
100
Σουτ
0
Σουτ εντός εστίας
0
Κερδισμένες εναέριες μονομαχίες
2
Κερδισμένες εναέριες μονομαχίες %
100
Σύνολο κερδισμένων μονομαχιών
8
Σύνολο κερδισμένων μονομαχιών %
57.14
Λεπτά συμμετοχής
90
Μετατροπή σε γκολ %
0
Πέναλτι που πήραν
0
Πέναλτυ γκολ
0
Ελεύθερα χτυπήματα
0
Ακριβες μακρινές μπαλιές
7
Ποσοστό ακριβών μπαλιών
63.64
Εκκαθαρίσεις
3
Λάθη που κατέληξαν σε σουτ
2
Κερδισμένα φάουλ
1
Φάουλ
1
Περασμένα Ντριμπλαρίσματα
1
Οφσάιντ
0
Μπλοκαρισμένα σουτ
0
Πάσες για ασίστ
1
Αποκρούσεις
0
Αποκρούσεις
0
Αποτυχημένα περάσματα
0
Ξεκίνησε
1
Εύστοχα πέναλτυ
0
Μακρινές μπαλιές (ακρίβεια)
11
Γκολ που δέχθηκαν
0
Εμφανίσεις
1

Rhuan

Παίκτης Rhuan.

Φυσικοί δείκτες: ύψος 178 μ. Βάρος kg.

Rhuan παίζει αυτή τη στιγμή σε μια ομάδα Fluminense-PI . Κύρια θέση: υπερασπιστησ. Αριθμός παιχνιδιού στην αρχική σύνθεση: 15.

Πρόσφατα Rhuan συμμετείχε στους αγώνες 6 για την ομάδα Fluminense-PI.

Εκδηλώσεις

Copa do Nordeste Copa do Nordeste
Γύρος 5
2026-04-30 Μποταφόγκο - Fluminense-PI 1 - 1
Γύρος 3
2026-04-08 Fluminense-PI - ΠΙΑΟΥΙ Π.Ι. 2 - 0
Γύρος 4
2026-04-15 Fluminense-PI - ΣΡ Μπραζίλ 0 - 0
Γύρος 1
2026-03-25 Fluminense-PI - Ζουζίρενσε 1 - 1
Copa do Brasil Copa do Brasil
Γύρος 3
2026-03-11 Γκοϊάς - Fluminense-PI 3 - 0
Γύρος 2
2026-03-05 Τρεμ - Fluminense-PI 0 - 0