Ποδόσφαιρο / Παίκτες /

Timon Ivnik – βαθμολογίες και αγώνες παίκτη

Timon Ivnik

Timon Ivnik

NK Lenart

nk-lenart

Timon Ivnik

Παίκτης Timon Ivnik.

Timon Ivnik παίζει αυτή τη στιγμή σε μια ομάδα NK Lenart . Κύρια θέση: football.-.

Πρόσφατα Timon Ivnik συμμετείχε στους αγώνες 11 για την ομάδα NK Lenart.

Εκδηλώσεις

1. MNZ Maribor 1. MNZ Maribor
Γύρος 21
2026-05-23 NK Jurovski dol - NK Lenart 2 - 2
Γύρος 19
2026-05-09 NK Malečnik Asfalterstvo Brus - NK Lenart 4 - 0
Γύρος 18
2026-05-02 NK Lenart - NK Marles hiše Limbuš 0 - 7
Γύρος 14
2026-04-04 NK Pohorje - NK Lenart 4 - 1
Γύρος 12
2026-03-21 NŠ Roho VBO - NK Lenart 5 - 1
Γύρος 11
2025-11-09 NK MB Tabor - NK Lenart 4 - 0
Γύρος 8
2025-10-17 NK Lenart - NK Malečnik Asfalterstvo Brus 0 - 2
Γύρος 1
2025-08-29 NK Lenart - NŠ Roho VBO 1 - 2
Γύρος 21
2025-05-24 NK Malečnik Asfalterstvo Brus - NK Lenart 2 - 0
Γύρος 20
2025-05-17 NK Marles hiše Limbuš - NK Lenart 3 - 0
Γύρος 19
2025-05-09 NK Lenart - NŠ Roho VBO 1 - 0