Ανγκοστούρα
Venezuela (Angostura FC VEN)
Ανγκοστούρα Ρόστερ παικτών
23
Σύνολο παικτών
12 (52.2%)
Λεγεωνάριες
1 645 000 €
Κόστος ομάδας
205 625 €
Μέση αξία παίκτη
49.6
Συνολική βαθμολογία παικτών
Προς τα εμπρός |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
# | παίχτης | Χώρα | Pos | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
10 | Gonzalo Verón | ARG | F | 33 | 0,4M+ | 49 |
8 | Anderson Cardozo | VEN | F | 28 | 0,2M+ | |
9 | Ronny Maza | VEN | F | 25 | ||
ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΗΣ |
||||||
# | παίχτης | Χώρα | Pos | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
17 | Anthony Matos | VEN | D | 28 | 0,3M+ | |
25 | Juan Silgado | COL | D | 25 | 0,1M+ | 50 |
28 | Eduin Quero | VEN | D | 26 | 0,0M+ | |
18 | Andres Farreras | VEN | D | 21 | ||
Μέσος |
||||||
# | παίχτης | Χώρα | Pos | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
7 | Argenis Gómez | VEN | M | 35 | 0,3M+ | |
Jorge Luis Gomez | VEN | M | 25 | 0,0M+ | ||
20 | Christian Gómez | VEN | M | 23 | ||
21 | Kevin Díaz | VEN | M | 20 | ||
23 | Orlando Peraza | ARG | M | 31 | ||
34 | José Lovera | VEN | M | 22 | ||
Τερματοφύλακας |
||||||
# | παίχτης | Χώρα | Pos | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
22 | Hector Eduardo Perez | VEN | G | 32 | 0,1M+ | |
|
||||||
# | παίχτης | Χώρα | Pos | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
David Moreno | ||||||
Roibert Hernández | ||||||
Aldry Contreras | ||||||
Joelvi Sambrano | ||||||
Adrián Montañez | ||||||
Carlos Roca | ||||||
Michael Maldonado | ||||||
José Rojas | ||||||
Moisés Gallo |
Εκδηλώσεις
Copa Venezuela | |||
Γύρος 3 | |||
2024-06-19 | Fundación Aifi - Ανγκοστούρα | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-06-13 | Ανγκοστούρα - Bolivar SC | 0 - 1 | |
Primera División | |||
Γύρος 6 | |||
2024-05-26 | Ανγκοστούρα - Καμπέλο | 2 - 1 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-19 | Καράμπομπο - Ανγκοστούρα | 3 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-12 | Ανγκοστούρα - Πορτουγκέζα | 3 - 4 | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-05 | Πορτουγκέζα - Ανγκοστούρα | 2 - 2 | |
Γύρος 2 | |||
2024-05-01 | Ανγκοστούρα - Καράμπομπο | 1 - 1 | |
Γύρος 1 | |||
2024-04-28 | Καμπέλο - Ανγκοστούρα | 1 - 1 | |
Γύρος 13 | |||
2024-04-19 | Μετροπολιτάνος - Ανγκοστούρα | 2 - 0 | |
Γύρος 12 | |||
2024-04-13 | Ανγκοστούρα - Χερμάνος Κολμενάρεζ | 2 - 1 | |
Γύρος 11 | |||
2024-04-07 | Μονάγκας - Ανγκοστούρα | 4 - 2 |
Ανγκοστούρα
Ποδόσφαιρο, Βενεζουέλα, Ομάδα Ανγκοστούρα. Αρχικό όνομα ομάδας: Angostura FC.
Ανγκοστούρα συμμετέχει στο πρωτάθλημα Copa Venezuela. Μπορείτε να βρείτε τη βαθμολογία του πρωταθλήματος, τα τρέχοντα αποτελέσματα των ομάδων και το πρόγραμμα των επερχόμενων αγώνων στη σελίδα: Κατατάξεις Copa Venezuela.
Στην ομάδα Ανγκοστούρα 23 players. Λεγεωνάριοι αποτελούνται από: 12 (52.2%). Η συνολική αξία των παικτών της ομάδας είναι 0 €. Παίκτης με την υψηλότερη αμοιβή ομάδας Ανγκοστούρα είναι Gonzalo Verón. Φυσικά, στη σελίδα του προγράμματος αναπαραγωγής διατίθενται δείκτες, εθνικότητα, θέση, αξία αγοράς και μια λίστα αρχικών συνθέσεων.
Επόμενος αγώνας ομάδας Ανγκοστούρα θα πραγματοποιηθεί 2024-06-19 23:00:00: Fundación Aifi Ανγκοστούρα . Στη σελίδα αγώνων μπορείτε να παρακολουθήσετε τη σειρά, τα στατιστικά της ομάδας, το ιστορικό της κίνησης των συντελεστών, καθώς και βίντεο από ενδιαφέρουσες στιγμές.
Δείκτες
Αριθμητικός μέσος όρος
Συνολικά | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | |
Σύνολο παιχνιδιών | 20 | 10 | 10 |
Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών | 2.55 | 2.1 | 3 |
Μέσος όρος γκολ | 1.25 | 1.2 | 1.3 |
Κατά μέσο όρο γκολ | 1.3 | 0.9 | 1.7 |
Κατοχή μπάλας (%) | 38.1 | 38.8 | 37.4 |
Κόρνερ | 2.95 | 3.4 | 2.5 |
Εκτός όψεως | 0.95 | 0.9 | 1 |
Φάουλ | 9.65 | 10.6 | 8.7 |
Κίτρινες κάρτες | 2.25 | 2.6 | 1.9 |
Συνολικές λήψεις | 10.25 | 11 | 9.5 |
Πυροβολισμοί στο στόχο | 3.4 | 3.3 | 3.5 |
Αποκλεισμένες λήψεις | 2.55 | 2.5 | 2.6 |
Πλάνα μέσα στο κουτί | 4.25 | 3.9 | 4.6 |
Πλάνα έξω από το κουτί | 6 | 7.1 | 4.9 |
Μεγάλες πιθανότητες (xG) | 1.35 | 1.5 | 1.2 |
Οι μεγάλες πιθανότητες χάθηκαν (xG) | 0.65 | 0.6 | 0.7 |
Σχετικοί δείκτες
40%
Κερδίζει
30%
Ισοπαλίες
30%
Απώλειες
πάνω από: 70%
Υπό: 30%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 45%
Υπό: 55%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 20%
Υπό: 80%
Σύνολο 3.5
Βαθμολογίες
Group F: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nτεπορτίβο Τατσίρα | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | 3 |
2
|
Ureña SC | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:6 | 3 |
3
|
Real Frontera FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
Group G: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
2
|
CS Maritimo de la Guaira | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
3
|
Αράγκουα | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | 1 |
Group I: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μονάγκας | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | 3 |
2
|
Atlético La Cruz | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:5 | 3 |
3
|
Dynamo Puerto FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | 0 |
Group H: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ζαμόρα | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 |
2
|
Πορτουγκέζα | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
3
|
Academia Rey | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group J: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2
|
Τρουχιγιάνος | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | 3 |
2
|
Heroes De Falcon | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
3
|
Rayo Zuliano | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group E: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Academia Anzoategui FC | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 6 |
2
|
Deportivo Nueva Esparta | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
3
|
ΥΣΒ | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group D: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Εστουδιάντες Ντε Μέριδα | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | 3 |
2
|
Χερμάνος Κολμενάρεζ | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
3
|
Atletico El Vigia | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:6 | 0 |
Group C: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bolivar SC | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2
|
Fundación Aifi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Ανγκοστούρα | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Καμπέλο | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2
|
Γιαρακουάνος | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | 3 |
3
|
Καράμπομπο | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Deportivo Miranda | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
2
|
Καράκας | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
3
|
Μετροπολιτάνος | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
Group F: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ureña SC | ||||||
|
Nτεπορτίβο Τατσίρα | ||||||
|
Real Frontera FC |
Group G: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα | ||||||
|
Αράγκουα | ||||||
|
CS Maritimo de la Guaira |
Group I: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Atlético La Cruz | ||||||
|
Μονάγκας | ||||||
|
Dynamo Puerto FC |
Group H: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ζαμόρα | ||||||
|
Academia Rey | ||||||
|
Πορτουγκέζα |
Group J: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Τρουχιγιάνος | ||||||
|
Heroes De Falcon | ||||||
|
Rayo Zuliano |
Group E: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Academia Anzoategui FC | ||||||
|
ΥΣΒ | ||||||
|
Deportivo Nueva Esparta |
Group D: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Εστουδιάντες Ντε Μέριδα | ||||||
|
Χερμάνος Κολμενάρεζ | ||||||
|
Atletico El Vigia |
Group C: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ανγκοστούρα | ||||||
|
Bolivar SC | ||||||
|
Fundación Aifi |
Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Καμπέλο | ||||||
|
Γιαρακουάνος | ||||||
|
Καράμπομπο |
Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Deportivo Miranda | ||||||
|
Μετροπολιτάνος | ||||||
|
Καράκας |
Group F: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ureña SC | ||||||
|
Nτεπορτίβο Τατσίρα | ||||||
|
Real Frontera FC |
Group G: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CS Maritimo de la Guaira | ||||||
|
Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα | ||||||
|
Αράγκουα |
Group I: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Atlético La Cruz | ||||||
|
Μονάγκας | ||||||
|
Dynamo Puerto FC |
Group H: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ζαμόρα | ||||||
|
Πορτουγκέζα | ||||||
|
Academia Rey |
Group J: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Heroes De Falcon | ||||||
|
Τρουχιγιάνος | ||||||
|
Rayo Zuliano |
Group E: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Academia Anzoategui FC | ||||||
|
Deportivo Nueva Esparta | ||||||
|
ΥΣΒ |
Group D: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Χερμάνος Κολμενάρεζ | ||||||
|
Εστουδιάντες Ντε Μέριδα | ||||||
|
Atletico El Vigia |
Group C: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Bolivar SC | ||||||
|
Ανγκοστούρα | ||||||
|
Fundación Aifi |
Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Καμπέλο | ||||||
|
Γιαρακουάνος | ||||||
|
Καράμπομπο |
Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Deportivo Miranda | ||||||
|
Μετροπολιτάνος | ||||||
|
Καράκας |