Ποδόσφαιρο /

CAAC Brasil RJ – ομάδας Ποδόσφαιρο,

CAAC Brasil RJ

CAAC Brasil RJ

Εκδηλώσεις

Carioca, Série C Carioca, Série C
Γύρος 29
2026-07-12 União Central FC - CAAC Brasil RJ 3 - 1
2026-07-06 CAAC Brasil RJ - União Central FC 2 - 2
Γύρος 8
2026-07-03 CAAC Brasil RJ - Barcelona EC RJ 0 - 2
Γύρος 7
2026-06-28 EC Vera Cruz - CAAC Brasil RJ 1 - 2
Γύρος 8
2026-06-21 CAAC Brasil RJ - Barcelona EC RJ Αναβλήθηκε
Γύρος 7
2026-06-14 EC Vera Cruz - CAAC Brasil RJ Αναβλήθηκε
Γύρος 6
2026-06-07 CAAC Brasil RJ - Itaborai Profute FC 3 - 1
Γύρος 5
2026-06-01 Campos Atlético Associação - CAAC Brasil RJ 2 - 1
Γύρος 4
2026-05-24 CAAC Brasil RJ - Cardoso Moreira FC 0 - 4
Γύρος 3
2026-05-18 Tigres do Brasil - CAAC Brasil RJ 2 - 0

CAAC Brasil RJ

Ποδόσφαιρο, Ομάδα CAAC Brasil RJ. Αρχικό όνομα ομάδας: CAAC Brasil RJ.

Στην ομάδα CAAC Brasil RJ 0 players.

Στη σελίδα αγώνων μπορείτε να παρακολουθήσετε τη σειρά, τα στατιστικά της ομάδας, το ιστορικό της κίνησης των συντελεστών, καθώς και βίντεο από ενδιαφέρουσες στιγμές.