Ποδόσφαιρο / Guadeloupe /

CS Bouillantais – ομάδας Ποδόσφαιρο, Guadeloupe

CS Bouillantais

CS Bouillantais

Guadeloupe (CS Bouillantais Guadeloupe)

Εκδηλώσεις

Régionale 3 Régionale 3
Γύρος 18
2026-04-25 JVF - CS Bouillantais 0 - 4
Γύρος 17
2026-04-19 CS Bouillantais - Alliance FC 12 - 0
Γύρος 16
2026-03-29 AJ Saint-Félix - CS Bouillantais ακυρώθηκε
Γύρος 15
2026-03-07 CS Bouillantais - Olympic Club 3 - 2
Γύρος 14
2026-02-21 JTR - CS Bouillantais 1 - 2
Γύρος 13
2026-02-08 CS Bouillantais - FC Saint-François 1 - 0
Coupe de Guadeloupe Coupe de Guadeloupe
Γύρος 6
2026-01-31 CS Capesterrien - CS Bouillantais 3 - 2
Régionale 3 Régionale 3
Γύρος 12
2026-01-25 L'Éclair - CS Bouillantais 0 - 0
Γύρος 11
2026-01-11 Zénith Morne-à-L'eau - CS Bouillantais 0 - 0
Coupe de Guadeloupe Coupe de Guadeloupe
Γύρος 32
2026-01-03 JS Abymienne - CS Bouillantais 3 - 3

CS Bouillantais

Ποδόσφαιρο, Guadeloupe, Ομάδα CS Bouillantais. Αρχικό όνομα ομάδας: CS Bouillantais.

Στην ομάδα CS Bouillantais 0 players.

Στη σελίδα αγώνων μπορείτε να παρακολουθήσετε τη σειρά, τα στατιστικά της ομάδας, το ιστορικό της κίνησης των συντελεστών, καθώς και βίντεο από ενδιαφέρουσες στιγμές.

Δείκτες

Αριθμητικός μέσος όρος

Συνολικά Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
Σύνολο παιχνιδιών 20 9 11
Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών 3.75 4 3.55
Μέσος όρος γκολ 2.65 3 2.36
Κατά μέσο όρο γκολ 1.1 1 1.18

Σχετικοί δείκτες

55%

Κερδίζει

15%

Ισοπαλίες

30%

Απώλειες

πάνω από: 75%

Υπό: 25%

Σύνολο 1.5

πάνω από: 65%

Υπό: 35%

Σύνολο 2.5

πάνω από: 45%

Υπό: 55%

Σύνολο 3.5