Ποδόσφαιρο / Πολωνία /

Drogowiec Jedlińsk – ομάδας Ποδόσφαιρο, Πολωνία

Drogowiec Jedlińsk

Drogowiec Jedlińsk

Poland (Drogowiec Jedlińsk Poland)

Drogowiec Jedlińsk Ρόστερ παικτών

16

Σύνολο παικτών

16 (100%)

Λεγεωνάριες

Τερματοφύλακας


# παίχτης Χώρα Pos Ηλικία ΕΚΤΙΜΗΣΗ
30 Vitaliy Onopko Vitaliy Onopko UKR G 31
0 Pepe Amadou Samb Pepe Amadou Samb G

Προς τα εμπρός


# παίχτης Χώρα Pos Ηλικία ΕΚΤΙΜΗΣΗ
0 Mikołaj Tryliński Mikołaj Tryliński F

Μέσος


# παίχτης Χώρα Pos Ηλικία ΕΚΤΙΜΗΣΗ
18 Cyprian Ziębakowski Cyprian Ziębakowski M
10 Seweryn Ziółek Seweryn Ziółek M
0 Filip Wojciechowski Filip Wojciechowski M
0 Michał Wasilewski Michał Wasilewski M
15 Aleks Wątorski Aleks Wątorski M
Adrian Kobza Adrian Kobza M
Mykola Kharchuk Mykola Kharchuk M
Patryk Owczarek Patryk Owczarek M

ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΗΣ


# παίχτης Χώρα Pos Ηλικία ΕΚΤΙΜΗΣΗ
0 Krystian Wieczorek Krystian Wieczorek D
3 Patryk Wołczyński Patryk Wołczyński D
0 Piotr Dobosz Piotr Dobosz D
Norbert Korczak Norbert Korczak D
99 Michał Rdzanek Michał Rdzanek D

Drogowiec Jedlińsk

Ποδόσφαιρο, Πολωνία, Ομάδα Drogowiec Jedlińsk. Αρχικό όνομα ομάδας: Drogowiec Jedlińsk.

Drogowiec Jedlińsk συμμετέχει στο πρωτάθλημα Poland Friendly Games. Μπορείτε να βρείτε τη βαθμολογία του πρωταθλήματος, τα τρέχοντα αποτελέσματα των ομάδων και το πρόγραμμα των επερχόμενων αγώνων στη σελίδα: Κατατάξεις Poland Friendly Games.

Στην ομάδα Drogowiec Jedlińsk 16 players. Λεγεωνάριοι αποτελούνται από: 16 (100%).

Επόμενος αγώνας ομάδας Drogowiec Jedlińsk θα πραγματοποιηθεί 2026-07-29 16:30:00: Oronka Orońsko Drogowiec Jedlińsk . Στη σελίδα αγώνων μπορείτε να παρακολουθήσετε τη σειρά, τα στατιστικά της ομάδας, το ιστορικό της κίνησης των συντελεστών, καθώς και βίντεο από ενδιαφέρουσες στιγμές.

Δείκτες

Αριθμητικός μέσος όρος

Συνολικά Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
Σύνολο παιχνιδιών 20 7 13
Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών 3.45 3.71 3.31
Μέσος όρος γκολ 1.6 1.86 1.46
Κατά μέσο όρο γκολ 1.85 1.86 1.85

Σχετικοί δείκτες

30%

Κερδίζει

30%

Ισοπαλίες

40%

Απώλειες

πάνω από: 90%

Υπό: 10%

Σύνολο 1.5

πάνω από: 55%

Υπό: 45%

Σύνολο 2.5

πάνω από: 40%

Υπό: 60%

Σύνολο 3.5