Ποδόσφαιρο / Κόσμος /

EC Tarumã U20 – ομάδας Ποδόσφαιρο, Κόσμος

EC Tarumã U20

EC Tarumã U20

Εκδηλώσεις

U20 Amazonense, Feminino U20 Amazonense, Feminino
Γύρος 29
2026-07-06 EC Tarumã U20 - São Raimundo-AM U20 ακυρώθηκε
Γύρος 3
2026-06-18 Amazônia EC U20 - EC Tarumã U20 0 - 4
Γύρος 6
2026-06-10 São Raimundo-AM U20 - EC Tarumã U20 1 - 1
2026-06-10 São Raimundo-AM U20 - EC Tarumã U20 1 - 1
Γύρος 5
2026-06-07 Manaus U20 - EC Tarumã U20 0 - 5
Γύρος 4
2026-05-31 EC Tarumã U20 - Amazônia EC U20 0 - 0
Γύρος 2
2026-05-17 EC Tarumã U20 - Manaus U20 3 - 1
U20 Campeonato Brasileiro, Feminino U20 Campeonato Brasileiro, Feminino
Γύρος 6
2026-04-05 Corinthians U20 - EC Tarumã U20 4 - 2
Γύρος 5
2026-04-01 EC Tarumã U20 - Red Bull Bragantino U20 0 - 4
Γύρος 4
2026-03-25 EC Tarumã U20 - AD Taubaté U20 2 - 0

EC Tarumã U20

Ποδόσφαιρο, Κόσμος, Ομάδα EC Tarumã U20. Αρχικό όνομα ομάδας: EC Tarumã U20.

Στην ομάδα EC Tarumã U20 0 players.

Στη σελίδα αγώνων μπορείτε να παρακολουθήσετε τη σειρά, τα στατιστικά της ομάδας, το ιστορικό της κίνησης των συντελεστών, καθώς και βίντεο από ενδιαφέρουσες στιγμές.