Ποδόσφαιρο / Ελλάδα /

EFA Thiseas Perivolion – ομάδας Ποδόσφαιρο, Ελλάδα

EFA Thiseas Perivolion

EFA Thiseas Perivolion

Greece (EFA Thiseas Perivolion Greece)

EFA Thiseas Perivolion Ρόστερ παικτών

33

Σύνολο παικτών

33 (100%)

Λεγεωνάριες

Εκδηλώσεις

B EPS Chanion B EPS Chanion
Γύρος 26
2026-04-29 Aspida Naustahmou - EFA Thiseas Perivolion 0 - 1
Γύρος 24
2026-04-22 Thyella Kaminia - EFA Thiseas Perivolion 0 - 1
Γύρος 25
2026-04-18 EFA Thiseas Perivolion - Poseidonas Tsikalarion 0 - 4
Γύρος 24
2026-04-05 Thyella Kaminia - EFA Thiseas Perivolion Αναβλήθηκε
Γύρος 23
2026-03-29 EFA Thiseas Perivolion - Thiella Kalathenon 0 - 3
Γύρος 22
2026-03-22 Aris Voukolion - EFA Thiseas Perivolion 1 - 0
Γύρος 21
2026-03-16 EFA Thiseas Perivolion - AO Chalis Varypetrou 2 - 0
Γύρος 20
2026-03-07 EFA Thiseas Perivolion - Koronida Vamou 2 - 1
Γύρος 19
2026-03-01 Ikaros Mournion - EFA Thiseas Perivolion 0 - 1
Γύρος 18
2026-02-25 EFA Thiseas Perivolion - Asteras Xalepas 2 - 1

EFA Thiseas Perivolion

Ποδόσφαιρο, Ελλάδα, Ομάδα EFA Thiseas Perivolion. Αρχικό όνομα ομάδας: EFA Thiseas Perivolion.

Στην ομάδα EFA Thiseas Perivolion 33 players. Λεγεωνάριοι αποτελούνται από: 33 (100%).

Το κύριο στάδιο της ομάδας EFA Thiseas Perivolion είναι το Dimotiko Stadio Monachi Elia στο Vamvakopoulo, Ελλάδα.

Στη σελίδα αγώνων μπορείτε να παρακολουθήσετε τη σειρά, τα στατιστικά της ομάδας, το ιστορικό της κίνησης των συντελεστών, καθώς και βίντεο από ενδιαφέρουσες στιγμές.

Δείκτες

Αριθμητικός μέσος όρος

Συνολικά Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
Σύνολο παιχνιδιών 20 10 10
Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών 2.45 3.2 1.7
Μέσος όρος γκολ 1.25 1.9 0.6
Κατά μέσο όρο γκολ 1.2 1.3 1.1
Κίτρινες κάρτες 0 0 0

Σχετικοί δείκτες

50%

Κερδίζει

5%

Ισοπαλίες

45%

Απώλειες

πάνω από: 65%

Υπό: 35%

Σύνολο 1.5

πάνω από: 45%

Υπό: 55%

Σύνολο 2.5

πάνω από: 20%

Υπό: 80%

Σύνολο 3.5

Τουρνουά

Τοποθεσία

Ελλάδα

Χώρα

Vamvakopoulo

Πόλη

Dimotiko Stadio Monachi Elia

Στάδιο