FC Chelyabinsk-2
FC Chelyabinsk-2 Ρόστερ παικτών
6
Σύνολο παικτών
6 (100%)
Λεγεωνάριες
|
Προς τα εμπρός |
||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| # | παίχτης | Χώρα | Pos | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
| 92 |
Dmitriy Yudin
|
F | ||||
| 9 |
Nikita Zyryanov
|
F | ||||
|
ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΗΣ |
||||||
| # | παίχτης | Χώρα | Pos | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
| 84 |
Denis Firsov
|
D | ||||
|
Μέσος |
||||||
| # | παίχτης | Χώρα | Pos | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
| 13 |
Artem Tushin
|
M | ||||
| 74 |
Efim Stanislavchuk
|
M | ||||
| 47 |
Elizar Glukhov
|
M | ||||
Εκδηλώσεις
PFL, Ural-Povolzhye
|
|||
| Γύρος 22 | |||
| 2026-08-23 | Όρενμπουργκ - FC Chelyabinsk-2 | - | |
| Γύρος 21 | |||
| 2026-08-16 | FC Chelyabinsk-2 - Rubin 2 Kazan | - | |
| Γύρος 20 | |||
| 2026-08-09 | Νόστα Νοβοτρόιτσκ - FC Chelyabinsk-2 | - | |
| Γύρος 19 | |||
| 2026-08-03 | FC Chelyabinsk-2 - Ντιναμό Μπαρναούλ | - | |
| Γύρος 18 | |||
| 2026-07-26 | Akron-2 Togliatti - FC Chelyabinsk-2 | 2 - 0 | |
| Γύρος 17 | |||
| 2026-07-12 | FC Chelyabinsk-2 - Pobeda Nizhniy Novgorod | 0 - 1 | |
| Γύρος 16 | |||
| 2026-07-05 | Ουράλ 2 - FC Chelyabinsk-2 | 2 - 2 | |
| Γύρος 15 | |||
| 2026-07-01 | Κρίλια Σοβέτοβ - FC Chelyabinsk-2 | 1 - 0 | |
| Γύρος 14 | |||
| 2026-06-28 | FC Chelyabinsk-2 - Ντζερζίνσκ | 0 - 3 | |
| Γύρος 13 | |||
| 2026-06-21 | Ζενίτ Ιζχέβσκ - FC Chelyabinsk-2 | 1 - 0 | |
| Γύρος 12 | |||
| 2026-06-14 | FC Chelyabinsk-2 - KDV Tomsk | 0 - 0 | |
| Γύρος 11 | |||
| 2026-06-07 | Rubin 2 Kazan - FC Chelyabinsk-2 | 1 - 2 | |
| Γύρος 10 | |||
| 2026-05-31 | FC Chelyabinsk-2 - Νόστα Νοβοτρόιτσκ | 1 - 1 | |
| Γύρος 9 | |||
| 2026-05-24 | Ντιναμό Μπαρναούλ - FC Chelyabinsk-2 | 0 - 0 | |
FC Chelyabinsk-2
Ποδόσφαιρο, Κόσμος, Ομάδα FC Chelyabinsk-2. Αρχικό όνομα ομάδας: FC Chelyabinsk-2.
FC Chelyabinsk-2 συμμετέχει στο πρωτάθλημα PFL, Ural-Povolzhye. Μπορείτε να βρείτε τη βαθμολογία του πρωταθλήματος, τα τρέχοντα αποτελέσματα των ομάδων και το πρόγραμμα των επερχόμενων αγώνων στη σελίδα: Κατατάξεις PFL, Ural-Povolzhye.
Στην ομάδα FC Chelyabinsk-2 6 players. Λεγεωνάριοι αποτελούνται από: 6 (100%).
Vitaliy Korkin — προπονητής της ομάδας FC Chelyabinsk-2.
Το κύριο στάδιο της ομάδας FC Chelyabinsk-2 είναι το Central Stadium στο Chelyabinsk, Ρωσία.
Επόμενος αγώνας ομάδας FC Chelyabinsk-2 θα πραγματοποιηθεί 2026-08-03 09:00:00: FC Chelyabinsk-2 Ντιναμό Μπαρναούλ . Στη σελίδα αγώνων μπορείτε να παρακολουθήσετε τη σειρά, τα στατιστικά της ομάδας, το ιστορικό της κίνησης των συντελεστών, καθώς και βίντεο από ενδιαφέρουσες στιγμές.
Δείκτες
Αριθμητικός μέσος όρος
| Συνολικά | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | |
| Σύνολο παιχνιδιών | 20 | 10 | 10 |
| Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών | 2.25 | 1.6 | 2.9 |
| Μέσος όρος γκολ | 0.6 | 0.6 | 0.6 |
| Κατά μέσο όρο γκολ | 1.65 | 1 | 2.3 |
Σχετικοί δείκτες
15%
Κερδίζει
30%
Ισοπαλίες
55%
Απώλειες
πάνω από: 60%
Υπό: 40%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 40%
Υπό: 60%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 25%
Υπό: 75%
Σύνολο 3.5
Προπονητής
Vitaliy Korkin
Ιθαγένεια
Βαθμολογίες
2. Liga, Division B, Group 4 2026: 2026
| # | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
|
18 | 15 | 2 | 1 | 47:13 | 47 |
|
2
|
|
18 | 13 | 2 | 3 | 44:20 | 41 |
|
3
|
|
18 | 13 | 2 | 3 | 34:18 | 41 |
|
4
|
|
18 | 6 | 7 | 5 | 23:19 | 25 |
|
5
|
|
18 | 7 | 2 | 9 | 31:28 | 23 |
|
6
|
|
18 | 5 | 6 | 7 | 24:24 | 21 |
|
7
|
|
18 | 4 | 8 | 6 | 24:28 | 20 |
|
8
|
|
18 | 4 | 7 | 7 | 29:35 | 19 |
|
9
|
|
18 | 4 | 7 | 7 | 19:25 | 19 |
|
10
|
|
18 | 3 | 5 | 10 | 12:27 | 14 |
|
11
|
|
18 | 3 | 5 | 10 | 19:44 | 14 |
|
12
|
|
18 | 2 | 5 | 11 | 14:39 | 11 |
Τοποθεσία
Ρωσία
Χώρα
Chelyabinsk
Πόλη
Central Stadium
Στάδιο