FC Kurim
Czech Republic (FC Kurim CZE)
Εκδηλώσεις
Divize D | |||
Γύρος 13 | |||
2024-10-26 | FC Kurim - Πόλνα | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-10-20 | Μπρέσλαβ - FC Kurim | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-10-12 | FC Kurim - Sperice | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-10-06 | Σλόβαν Χαβλικούβ Μπρόντ - FC Kurim | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-09-28 | FC Kurim - Τατράν Ζντίρετς Ναντ Ντουμπράβου | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-09-22 | Βέλκε Μεζίρισι - FC Kurim | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-08 | Ζνταρ Ναντ Σαζάβο - FC Kurim | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-07 | FC Kurim - Βρσχόβινα | Αναβλήθηκε | |
Γύρος 5 | |||
2024-08-31 | FC Kurim - SK Lisen B | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-24 | Χουμπόλεκ - FC Kurim | 0 - 1 | |
Cup | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-20 | FC Kurim - Σταρτ Μπρνο | 1 - 0 | |
Divize D | |||
Γύρος 3 | |||
2024-08-17 | FC Kurim - Σπάρτακ Βέλκα Μπάιτς | 2 - 4 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-11 | FS Trebic - FC Kurim | 0 - 7 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-03 | FC Kurim - Tatran Brno Bohunice | 3 - 0 | |
Cup | |||
2024-07-27 | FC Kurim - Βρσχόβινα | 4 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-24 | Απός Μπλάνσκο - FC Kurim | 0 - 2 | |
Cup | |||
2023-07-23 | FC Kurim - Βέλκε Μεζίρισι | 2 - 0 | |
Club Friendly Games | |||
2023-07-19 | Σταρτ Μπρνο - FC Kurim | 4 - 1 | |
2023-04-29 | FC Kurim - FK Kunstat | 2 - 0 |
FC Kurim
Ποδόσφαιρο, Τσεχία, Ομάδα FC Kurim. Αρχικό όνομα ομάδας: FC Kurim.
FC Kurim συμμετέχει στο πρωτάθλημα Divize D. Μπορείτε να βρείτε τη βαθμολογία του πρωταθλήματος, τα τρέχοντα αποτελέσματα των ομάδων και το πρόγραμμα των επερχόμενων αγώνων στη σελίδα: Κατατάξεις Divize D.
Στην ομάδα FC Kurim 0 players.
Επόμενος αγώνας ομάδας FC Kurim θα πραγματοποιηθεί 2024-08-31 08:15:00: FC Kurim SK Lisen B . Στη σελίδα αγώνων μπορείτε να παρακολουθήσετε τη σειρά, τα στατιστικά της ομάδας, το ιστορικό της κίνησης των συντελεστών, καθώς και βίντεο από ενδιαφέρουσες στιγμές.
Τουρνουά
Βαθμολογίες
Divize D: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σπάρτακ Βέλκα Μπάιτς | 4 | 4 | 0 | 0 | 13:4 | 12 |
2
|
Βρσχόβινα | 4 | 4 | 0 | 0 | 11:2 | 12 |
3
|
Ζνταρ Ναντ Σαζάβο | 4 | 3 | 1 | 0 | 13:2 | 10 |
4
|
Σόκολ Λάνζχοτ | 4 | 3 | 1 | 0 | 10:1 | 10 |
5
|
FC Kurim | 4 | 3 | 0 | 1 | 13:4 | 9 |
6
|
Μπρέσλαβ | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 9 |
7
|
Βέλκε Μεζίρισι | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:7 | 6 |
8
|
Tatran Brno Bohunice | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:5 | 5 |
9
|
Τατράν Ζντίρετς Ναντ Ντουμπράβου | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | 4 |
10
|
SK Lisen B | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:9 | 4 |
11
|
Χουμπόλεκ | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:4 | 3 |
12
|
Σλόβαν Χαβλικούβ Μπρόντ | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:9 | 3 |
13
|
Σοκόλ Τασοβίσε | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:7 | 2 |
14
|
Sperice | 4 | 0 | 1 | 3 | 1:13 | 1 |
15
|
FS Trebic | 4 | 0 | 1 | 3 | 0:13 | 1 |
16
|
Πόλνα | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:14 | 0 |