FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk – ομάδας Ποδόσφαιρο,
FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk
Εκδηλώσεις
Druha Liga | |||
Γύρος 12 | |||
2024-10-26 | FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk - FC Kulykiv | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-10-19 | Nyva-2 Ternopil - FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-10-12 | FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk - Ρεάλ Φάρμα Οντέσσα | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-10-05 | FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk - Probiy Gorodenka | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-09-28 | SK Vilkhivtsi Zakarpattya - FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-21 | Skala 1911 Stryi - FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-14 | FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk - Polissya-2 Zhytomyr | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-07 | Rukh-2 Lviv - FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-01 | FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk - Ουζγκόροντ | 1 - 5 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-25 | FC Kulykiv - FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk | 4 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk - Nyva-2 Ternopil | 0 - 1 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-08 | Ρεάλ Φάρμα Οντέσσα - FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk | 0 - 3 | |
Ukraine Cup | |||
2024-08-03 | FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk - Ποντίλλα Κχμελνίτσκι | 2 - 2 |
FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk
Ποδόσφαιρο, Ομάδα FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk.
FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk συμμετέχει στο πρωτάθλημα Druha Liga. Μπορείτε να βρείτε τη βαθμολογία του πρωταθλήματος, τα τρέχοντα αποτελέσματα των ομάδων και το πρόγραμμα των επερχόμενων αγώνων στη σελίδα: Κατατάξεις Druha Liga.
Στην ομάδα FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk 0 players.
Επόμενος αγώνας ομάδας FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk θα πραγματοποιηθεί 2024-09-07 11:00:59: Rukh-2 Lviv FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk . Στη σελίδα αγώνων μπορείτε να παρακολουθήσετε τη σειρά, τα στατιστικά της ομάδας, το ιστορικό της κίνησης των συντελεστών, καθώς και βίντεο από ενδιαφέρουσες στιγμές.
Τουρνουά
Βαθμολογίες
Druha Liga - Group A 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Probiy Gorodenka | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:1 | 12 |
2
|
Polissya-2 Zhytomyr | 5 | 3 | 1 | 1 | 13:6 | 10 |
3
|
FC Kulykiv | 5 | 3 | 0 | 2 | 10:5 | 9 |
4
|
Skala 1911 Stryi | 5 | 2 | 2 | 1 | 4:3 | 8 |
5
|
Nyva-2 Ternopil | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:9 | 7 |
6
|
SK Vilkhivtsi Zakarpattya | 5 | 2 | 0 | 3 | 6:8 | 6 |
7
|
Rukh-2 Lviv | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:7 | 4 |
8
|
Ουζγκόροντ | 4 | 1 | 1 | 2 | 8:9 | 4 |
9
|
FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:10 | 3 |
10
|
Ρεάλ Φάρμα Οντέσσα | 5 | 1 | 0 | 4 | 2:12 | 3 |
Druha Liga - Group B 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Kolos-2 Kovalivka | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 10 |
2
|
Vorskla-2 Poltava | 5 | 3 | 0 | 2 | 8:8 | 9 |
3
|
FC Chernihiv | 4 | 2 | 2 | 0 | 11:4 | 8 |
4
|
Oleksandria-2 | 5 | 2 | 2 | 1 | 9:7 | 8 |
5
|
Πλάνβι | 5 | 2 | 0 | 3 | 6:8 | 6 |
6
|
FC Trostianets | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:4 | 5 |
7
|
FC Lokomotyv Kyiv | 5 | 1 | 2 | 2 | 8:9 | 5 |
8
|
Νιβά Βινίτσια | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:4 | 4 |
9
|
Metalist 1925-2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 8:16 | 4 |
10
|
SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka | 5 | 0 | 3 | 2 | 1:4 | 3 |