Τουσόν
USA (FC Tucson USA)
Τουσόν Ρόστερ παικτών
2
Σύνολο παικτών
0 (0%)
Λεγεωνάριες
655 000 €
Κόστος ομάδας
655 000 €
Μέση αξία παίκτη
49.1
Συνολική βαθμολογία παικτών
Προς τα εμπρός |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
# | παίχτης | Χώρα | Pos | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
2 | Donny Toia | USA | F | 31 | 0,7M+ | 49 |
11 | Kevin Rodríguez | USA | F | 27 |
Εκδηλώσεις
USL League Two | |||
Γύρος 1 | |||
2024-06-22 | Τουσόν - Σάουθερν Καλιφόρνια Σιχορσίζ | - | |
2024-06-16 | Τουσόν - Redlands FC | - | |
2024-06-12 | Τουσόν - Capo FC | - | |
2024-06-12 | Τουσόν - Capo FC 2 | - | |
2024-06-10 | Redlands FC - Τουσόν | - | |
2024-06-09 | Amsg FC - Τουσόν | - | |
2024-05-31 | Arizona Arsenal SC - Τουσόν | - | |
2024-05-26 | Capo FC - Τουσόν | - | |
2024-05-26 | Capo FC 2 - Τουσόν | - | |
2024-05-25 | Βεντούρα Φούσιον - Τουσόν | - | |
2023-07-16 | Τουσόν - Arizona Arsenal SC | 5 - 1 | |
2023-07-09 | Τουσόν - Redlands FC | 3 - 0 | |
2023-07-04 | Τουσόν - Arizona Arsenal SC | 6 - 2 | |
2023-07-01 | Σάουθερν Καλιφόρνια Σιχορσίζ - Τουσόν | 0 - 4 | |
2023-06-29 | Capo FC - Τουσόν | 0 - 2 | |
2023-06-25 | Τουσόν - Βεντούρα Φούσιον | 2 - 2 | |
2023-06-17 | Capo FC - Τουσόν | 1 - 1 | |
2023-06-10 | Τουσόν - Σάουθερν Καλιφόρνια Σιχορσίζ | 2 - 1 | |
2023-06-04 | Τουσόν - Capo FC | 2 - 0 | |
2023-05-27 | Βεντούρα Φούσιον - Τουσόν | 4 - 0 |
Τουσόν
Ποδόσφαιρο, ΗΠΑ, Ομάδα Τουσόν. Αρχικό όνομα ομάδας: FC Tucson.
Τουσόν συμμετέχει στο πρωτάθλημα USL League Two. Μπορείτε να βρείτε τη βαθμολογία του πρωταθλήματος, τα τρέχοντα αποτελέσματα των ομάδων και το πρόγραμμα των επερχόμενων αγώνων στη σελίδα: Κατατάξεις USL League Two.
Στην ομάδα Τουσόν 2 players. Η συνολική αξία των παικτών της ομάδας είναι 0 €. Παίκτης με την υψηλότερη αμοιβή ομάδας Τουσόν είναι Donny Toia. Φυσικά, στη σελίδα του προγράμματος αναπαραγωγής διατίθενται δείκτες, εθνικότητα, θέση, αξία αγοράς και μια λίστα αρχικών συνθέσεων.
Jon Pearlman — προπονητής της ομάδας Τουσόν. Jon Pearlman ξόδεψε 53 του αγώνα ως μέρος του προπονητή της ομάδας Τουσόν. team.text.4 Πόντοι: 69. Ο αριθμός των πόντων που σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια μιας καριέρας δείχνει την αποτελεσματικότητα του προπονητή.
Το κύριο στάδιο της ομάδας Τουσόν είναι το Kino Veterans Memorial Stadium στο Tucson, ΗΠΑ.
Επόμενος αγώνας ομάδας Τουσόν θα πραγματοποιηθεί 2024-05-25 02:00:00: Βεντούρα Φούσιον Τουσόν . Στη σελίδα αγώνων μπορείτε να παρακολουθήσετε τη σειρά, τα στατιστικά της ομάδας, το ιστορικό της κίνησης των συντελεστών, καθώς και βίντεο από ενδιαφέρουσες στιγμές.
Δείκτες
Αριθμητικός μέσος όρος
Συνολικά | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | |
Σύνολο παιχνιδιών | 20 | 11 | 9 |
Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών | 3.2 | 3.36 | 3 |
Μέσος όρος γκολ | 2.05 | 2.45 | 1.56 |
Κατά μέσο όρο γκολ | 1.15 | 0.91 | 1.44 |
Κόρνερ | 2.65 | 1.64 | 3.89 |
Κατοχή μπάλας (%) | 20.5 | 22.55 | 18 |
Εκτός όψεως | 0.7 | 0.82 | 0.56 |
Φάουλ | 5.25 | 6.55 | 3.67 |
Κίτρινες κάρτες | 1.2 | 0.73 | 1.78 |
Συνολικές λήψεις | 5.2 | 5.45 | 4.89 |
Πυροβολισμοί στο στόχο | 1.95 | 1.82 | 2.11 |
Αποκλεισμένες λήψεις | 0.95 | 0.91 | 1 |
Πλάνα μέσα στο κουτί | 2.85 | 3 | 2.67 |
Πλάνα έξω από το κουτί | 2.35 | 2.45 | 2.22 |
Μεγάλες πιθανότητες (xG) | 0.4 | 0.45 | 0.33 |
Οι μεγάλες πιθανότητες χάθηκαν (xG) | 0.2 | 0.18 | 0.22 |
Σχετικοί δείκτες
50%
Κερδίζει
35%
Ισοπαλίες
15%
Απώλειες
πάνω από: 95%
Υπό: 5%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 60%
Υπό: 40%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 35%
Υπό: 65%
Σύνολο 3.5
Τουρνουά
Προπονητής
Jon Pearlman
USA
Ιθαγένεια
53
Σύνολο παιχνιδιών
19 (35.8%)
Κερδίζει
12 (22.6%)
Ισοπαλίες
22 (41.5%)
Απώλειες
69
Πόντοι
1.3
Μέσος βαθμός ανά παιχνίδι
Βαθμολογίες
Chesapeake Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μπάφαλο | ||||||
|
Φορτ Γουέιν | ||||||
|
Cleveland Force SC | ||||||
|
Kings Hammer | ||||||
|
Ντείτον Ντατς Λάιονς | ||||||
|
Τολέντο |
Deep North Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bavarian United SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Minneapolis City SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
RKC Third Coast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Rochester FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
ST. Croix SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Θάντερ Μπέι Χίλ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Great Lakes Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AFC Ann Arbor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Flint City Bucks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Καλαμάζο | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Lansing City Football | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
South Bend Lions | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Midwest United FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Oakland County FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Union FC Macomb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Heartland Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chicago City SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Chicago Dutch Lions FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Ντες Μοίνες | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Peoria City | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
River Light FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
St Charles FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Sueno FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Lone Star Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AC Houston SUR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Ρόγιαλ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Κόρπους Κρίστι | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Hill Country Lobos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Χιούστον | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Μπράζος Βάλευ Κάβαρλι | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Metropolitan Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cedar Stars FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
FC Motown II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Hudson Valley Hammers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Ironbound SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Λονγκ Άιλαντ Ραθ Ράιντερς | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Manhattan SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Morris Elite SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Νιου Τζέρσει Κόπα | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Staten Island Asc | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Γουέστσέστερ Φλέιμς | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Mid Atlantic Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Λεχάι Βάλλεϋ Γιουνάιτεντ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Όσιαν Σίτι Νορ Ίστερς | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Φιλάδελφεια Σταρ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Ρέντινγκ Γιουν. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Real Central New Jersey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
West Chester United | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Mid South Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Blue Goose SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Hattiesburg FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Λιτλ Ροκ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Louisiana Krewe FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Μισισίπι Μπρίλα | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Mountain Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boulder County United | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Colorado International Soccer Academy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Flatirons FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
New Mexico United U23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Όγκντεν Σίτι | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Utah Avalanche | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Utah United | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Nor Cal Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Πρόζεκτ | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
2
|
Ακαντέμικα | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
3
|
Almaden FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Davis Legacy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Marin FC Legends | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Monterey Bay FC II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Σαν Φρανσίσκο Σίτυ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Σαν Φρανζίσκο Γκλενς | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Northeast Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κονέκτικατ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Blackwatch Rush | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Μπλακ Ροκ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Μπόστον | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Μπόστον Σίτι | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Pathfinder FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Σικόαστ Φάντομς | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Vermont Green FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Γουέστερν Μας Πίονιρς | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Northwest Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ballard FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Capital FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
OLY Town FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Λέιν Γιουνάιτεντ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Midlakes United | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Τακόμα Σταρς | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
United Pdx | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
West Seattle Junction FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
South Atlantic Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σάρλοτ Ιγκλς | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Charlotte Independence II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Νορθ Καρολίνα | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
North Carolina Fusion U23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Γιουν. Μπάνταμς | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Τομπάκο Ρόουντ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Wake FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Γουέστ Βιρτζίνια | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
South Central Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Birmingham Legion FC 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Asheville City SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Athens United | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Dothan United SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
East Atlanta FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Southern Soccer Academy Kings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Tennessee SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Southeast Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Βίλατζες | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Brevard Fire SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Brooke House FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Florida Elite SA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Inter Gainesville KF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Nona FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
South Florida Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Miami AC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Sarasota Paradise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
St. Petersburg FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Swan City SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Tampa Bay United SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Ουέστον | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Southwest Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Amsg FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Arizona Arsenal SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Capo FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Coachella FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
5
|
Τουσόν | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Redlands FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Σάουθερν Καλιφόρνια Σιχορσίζ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Βεντούρα Φούσιον | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Valley Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cleveland Force SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Ντείτον Ντατς Λάιονς | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Μπάφαλο | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Φορτ Γουέιν | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Kings Hammer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Τολέντο | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Chesapeake Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Charlottesville Blues | ||||||
|
Χρίστος | ||||||
|
Λάιονσμπριντζ | ||||||
|
Northern Virginia FC | ||||||
|
Patuxent Football Athletics | ||||||
|
Virginia Beach United | ||||||
|
Virginia Marauders FC |
Deep North Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Bavarian United SC | ||||||
|
Minneapolis City SC | ||||||
|
RKC Third Coast | ||||||
|
Rochester FC | ||||||
|
ST. Croix SC | ||||||
|
Θάντερ Μπέι Χίλ |
Great Lakes Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AFC Ann Arbor | ||||||
|
Flint City Bucks | ||||||
|
Καλαμάζο | ||||||
|
Lansing City Football | ||||||
|
South Bend Lions | ||||||
|
Midwest United FC | ||||||
|
Oakland County FC | ||||||
|
Union FC Macomb |
Heartland Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Chicago City SC | ||||||
|
Chicago Dutch Lions FC | ||||||
|
Ντες Μοίνες | ||||||
|
Peoria City | ||||||
|
River Light FC | ||||||
|
St Charles FC | ||||||
|
Sueno FC |
Lone Star Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AC Houston SUR | ||||||
|
Ρόγιαλ | ||||||
|
Κόρπους Κρίστι | ||||||
|
Hill Country Lobos | ||||||
|
Χιούστον | ||||||
|
Μπράζος Βάλευ Κάβαρλι |
Metropolitan Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cedar Stars FC | ||||||
|
FC Motown II | ||||||
|
Hudson Valley Hammers | ||||||
|
Ironbound SC | ||||||
|
Λονγκ Άιλαντ Ραθ Ράιντερς | ||||||
|
Manhattan SC | ||||||
|
Morris Elite SC | ||||||
|
Νιου Τζέρσει Κόπα | ||||||
|
Staten Island Asc | ||||||
|
Γουέστσέστερ Φλέιμς |
Mid Atlantic Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Λεχάι Βάλλεϋ Γιουνάιτεντ | ||||||
|
Όσιαν Σίτι Νορ Ίστερς | ||||||
|
Φιλάδελφεια Σταρ | ||||||
|
Ρέντινγκ Γιουν. | ||||||
|
Real Central New Jersey | ||||||
|
West Chester United |
Mid South Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Blue Goose SC | ||||||
|
Hattiesburg FC | ||||||
|
Λιτλ Ροκ | ||||||
|
Louisiana Krewe FC | ||||||
|
Μισισίπι Μπρίλα |
Mountain Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Boulder County United | ||||||
|
Colorado International Soccer Academy | ||||||
|
Flatirons FC | ||||||
|
New Mexico United U23 | ||||||
|
Όγκντεν Σίτι | ||||||
|
Utah Avalanche | ||||||
|
Utah United |
Nor Cal Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Πρόζεκτ | ||||||
|
Ακαντέμικα | ||||||
|
Almaden FC | ||||||
|
Davis Legacy | ||||||
|
Marin FC Legends | ||||||
|
Monterey Bay FC II | ||||||
|
Σαν Φρανσίσκο Σίτυ | ||||||
|
Σαν Φρανζίσκο Γκλενς |
Northeast Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Κονέκτικατ | ||||||
|
Blackwatch Rush | ||||||
|
Μπλακ Ροκ | ||||||
|
Μπόστον | ||||||
|
Μπόστον Σίτι | ||||||
|
Pathfinder FC | ||||||
|
Σικόαστ Φάντομς | ||||||
|
Vermont Green FC | ||||||
|
Γουέστερν Μας Πίονιρς |
Northwest Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ballard FC | ||||||
|
Capital FC | ||||||
|
OLY Town FC | ||||||
|
Λέιν Γιουνάιτεντ | ||||||
|
Midlakes United | ||||||
|
Τακόμα Σταρς | ||||||
|
United Pdx | ||||||
|
West Seattle Junction FC |
South Atlantic Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σάρλοτ Ιγκλς | ||||||
|
Charlotte Independence II | ||||||
|
Νορθ Καρολίνα | ||||||
|
North Carolina Fusion U23 | ||||||
|
Γιουν. Μπάνταμς | ||||||
|
Τομπάκο Ρόουντ | ||||||
|
Wake FC | ||||||
|
Γουέστ Βιρτζίνια |
South Central Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Birmingham Legion FC 2 | ||||||
|
Asheville City SC | ||||||
|
Athens United | ||||||
|
Dothan United SC | ||||||
|
East Atlanta FC | ||||||
|
Southern Soccer Academy Kings | ||||||
|
Tennessee SC |
Southeast Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Βίλατζες | ||||||
|
Brevard Fire SC | ||||||
|
Brooke House FC | ||||||
|
Florida Elite SA | ||||||
|
Inter Gainesville KF | ||||||
|
Nona FC |
South Florida Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Miami AC | ||||||
|
Sarasota Paradise | ||||||
|
St. Petersburg FC | ||||||
|
Swan City SC | ||||||
|
Tampa Bay United SC | ||||||
|
Ουέστον |
Southwest Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Amsg FC | ||||||
|
Arizona Arsenal SC | ||||||
|
Capo FC | ||||||
|
Coachella FC | ||||||
|
Τουσόν | ||||||
|
Redlands FC | ||||||
|
Σάουθερν Καλιφόρνια Σιχορσίζ | ||||||
|
Βεντούρα Φούσιον |
Valley Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cleveland Force SC | ||||||
|
Ντείτον Ντατς Λάιονς | ||||||
|
Μπάφαλο | ||||||
|
Φορτ Γουέιν | ||||||
|
Kings Hammer | ||||||
|
Τολέντο |
Chesapeake Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Charlottesville Blues | ||||||
|
Χρίστος | ||||||
|
Λάιονσμπριντζ | ||||||
|
Northern Virginia FC | ||||||
|
Patuxent Football Athletics | ||||||
|
Virginia Beach United | ||||||
|
Virginia Marauders FC |
Deep North Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ST. Croix SC | ||||||
|
Θάντερ Μπέι Χίλ | ||||||
|
Bavarian United SC | ||||||
|
Minneapolis City SC | ||||||
|
RKC Third Coast | ||||||
|
Rochester FC |
Great Lakes Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AFC Ann Arbor | ||||||
|
Flint City Bucks | ||||||
|
Καλαμάζο | ||||||
|
Lansing City Football | ||||||
|
South Bend Lions | ||||||
|
Midwest United FC | ||||||
|
Oakland County FC | ||||||
|
Union FC Macomb |
Heartland Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Chicago City SC | ||||||
|
Chicago Dutch Lions FC | ||||||
|
Ντες Μοίνες | ||||||
|
Peoria City | ||||||
|
River Light FC | ||||||
|
St Charles FC | ||||||
|
Sueno FC |
Lone Star Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AC Houston SUR | ||||||
|
Ρόγιαλ | ||||||
|
Κόρπους Κρίστι | ||||||
|
Hill Country Lobos | ||||||
|
Χιούστον | ||||||
|
Μπράζος Βάλευ Κάβαρλι |
Metropolitan Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cedar Stars FC | ||||||
|
FC Motown II | ||||||
|
Hudson Valley Hammers | ||||||
|
Ironbound SC | ||||||
|
Λονγκ Άιλαντ Ραθ Ράιντερς | ||||||
|
Manhattan SC | ||||||
|
Morris Elite SC | ||||||
|
Νιου Τζέρσει Κόπα | ||||||
|
Staten Island Asc | ||||||
|
Γουέστσέστερ Φλέιμς |
Mid Atlantic Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Λεχάι Βάλλεϋ Γιουνάιτεντ | ||||||
|
Όσιαν Σίτι Νορ Ίστερς | ||||||
|
Φιλάδελφεια Σταρ | ||||||
|
Ρέντινγκ Γιουν. | ||||||
|
Real Central New Jersey | ||||||
|
West Chester United |
Mid South Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Blue Goose SC | ||||||
|
Hattiesburg FC | ||||||
|
Λιτλ Ροκ | ||||||
|
Louisiana Krewe FC | ||||||
|
Μισισίπι Μπρίλα |
Mountain Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Boulder County United | ||||||
|
Colorado International Soccer Academy | ||||||
|
Flatirons FC | ||||||
|
New Mexico United U23 | ||||||
|
Όγκντεν Σίτι | ||||||
|
Utah Avalanche | ||||||
|
Utah United |
Nor Cal Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Πρόζεκτ | ||||||
|
Ακαντέμικα | ||||||
|
Almaden FC | ||||||
|
Davis Legacy | ||||||
|
Marin FC Legends | ||||||
|
Monterey Bay FC II | ||||||
|
Σαν Φρανσίσκο Σίτυ | ||||||
|
Σαν Φρανζίσκο Γκλενς |
Northeast Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Κονέκτικατ | ||||||
|
Blackwatch Rush | ||||||
|
Μπλακ Ροκ | ||||||
|
Μπόστον | ||||||
|
Μπόστον Σίτι | ||||||
|
Pathfinder FC | ||||||
|
Σικόαστ Φάντομς | ||||||
|
Vermont Green FC | ||||||
|
Γουέστερν Μας Πίονιρς |
Northwest Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ballard FC | ||||||
|
Capital FC | ||||||
|
OLY Town FC | ||||||
|
Λέιν Γιουνάιτεντ | ||||||
|
Midlakes United | ||||||
|
Τακόμα Σταρς | ||||||
|
United Pdx | ||||||
|
West Seattle Junction FC |
South Atlantic Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σάρλοτ Ιγκλς | ||||||
|
Charlotte Independence II | ||||||
|
Νορθ Καρολίνα | ||||||
|
North Carolina Fusion U23 | ||||||
|
Γιουν. Μπάνταμς | ||||||
|
Τομπάκο Ρόουντ | ||||||
|
Wake FC | ||||||
|
Γουέστ Βιρτζίνια |
South Central Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Birmingham Legion FC 2 | ||||||
|
Asheville City SC | ||||||
|
Athens United | ||||||
|
Dothan United SC | ||||||
|
East Atlanta FC | ||||||
|
Southern Soccer Academy Kings | ||||||
|
Tennessee SC |
Southeast Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Βίλατζες | ||||||
|
Brevard Fire SC | ||||||
|
Brooke House FC | ||||||
|
Florida Elite SA | ||||||
|
Inter Gainesville KF | ||||||
|
Nona FC |
South Florida Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Miami AC | ||||||
|
Sarasota Paradise | ||||||
|
St. Petersburg FC | ||||||
|
Swan City SC | ||||||
|
Tampa Bay United SC | ||||||
|
Ουέστον |
Southwest Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Amsg FC | ||||||
|
Arizona Arsenal SC | ||||||
|
Capo FC | ||||||
|
Coachella FC | ||||||
|
Τουσόν | ||||||
|
Redlands FC | ||||||
|
Σάουθερν Καλιφόρνια Σιχορσίζ | ||||||
|
Βεντούρα Φούσιον |
Valley Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cleveland Force SC | ||||||
|
Ντείτον Ντατς Λάιονς | ||||||
|
Μπάφαλο | ||||||
|
Φορτ Γουέιν | ||||||
|
Kings Hammer | ||||||
|
Τολέντο |
Τοποθεσία
ΗΠΑ
Χώρα
Tucson
Πόλη
Kino Veterans Memorial Stadium
Στάδιο