Φερροβιάρια
Brazil (Ferroviária U20 BRA)
Φερροβιάρια Ρόστερ παικτών
2
Σύνολο παικτών
2 (100%)
Λεγεωνάριες
|
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
# | παίχτης | Χώρα | Pos | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
Matheus Fernando | ||||||
Welton Rodrigues de Oliveira |
Εκδηλώσεις
U20 Paulista | |||
Γύρος 10 | |||
2024-06-14 | Φερροβιάρια - Velo Clube U20 | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-07 | Τακουαρτίνγκα - Φερροβιάρια | 0 - 3 | |
Γύρος 8 | |||
2024-05-31 | Φερροβιάρια - Σάο Κάρλος | 7 - 0 | |
Γύρος 7 | |||
2024-05-24 | XV de Novembro Jaú U20 - Φερροβιάρια | 1 - 3 | |
Γύρος 6 | |||
2024-05-17 | Φερροβιάρια - Ρίο Κλάρο | 5 - 1 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-10 | Velo Clube U20 - Φερροβιάρια | 1 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-03 | Φερροβιάρια - Τακουαρτίνγκα | 8 - 0 | |
Γύρος 3 | |||
2024-04-26 | Σάο Κάρλος - Φερροβιάρια | 0 - 7 | |
Γύρος 2 | |||
2024-04-19 | Φερροβιάρια - XV de Novembro Jaú U20 | 0 - 0 | |
Γύρος 1 | |||
2024-04-12 | Ρίο Κλάρο - Φερροβιάρια | 1 - 1 | |
U20 Copa Sao Paulo de Juniores | |||
Γύρος 6 | |||
2024-01-15 | Φερροβιάρια - Σάο Πάολο | 1 - 2 |
Φερροβιάρια
Ποδόσφαιρο, Βραζιλία, Ομάδα Φερροβιάρια. Αρχικό όνομα ομάδας: Ferroviária U20.
Φερροβιάρια συμμετέχει στο πρωτάθλημα U20 Paulista. Μπορείτε να βρείτε τη βαθμολογία του πρωταθλήματος, τα τρέχοντα αποτελέσματα των ομάδων και το πρόγραμμα των επερχόμενων αγώνων στη σελίδα: Κατατάξεις U20 Paulista.
Στην ομάδα Φερροβιάρια 2 players. Λεγεωνάριοι αποτελούνται από: 2 (100%).
Επόμενος αγώνας ομάδας Φερροβιάρια θα πραγματοποιηθεί 2024-06-14 18:00:00: Φερροβιάρια Velo Clube U20 . Στη σελίδα αγώνων μπορείτε να παρακολουθήσετε τη σειρά, τα στατιστικά της ομάδας, το ιστορικό της κίνησης των συντελεστών, καθώς και βίντεο από ενδιαφέρουσες στιγμές.
Δείκτες
Αριθμητικός μέσος όρος
Συνολικά | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | |
Σύνολο παιχνιδιών | 20 | 12 | 8 |
Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών | 3.7 | 3.92 | 3.38 |
Μέσος όρος γκολ | 2.85 | 3.25 | 2.25 |
Κατά μέσο όρο γκολ | 0.85 | 0.67 | 1.13 |
Σχετικοί δείκτες
65%
Κερδίζει
10%
Ισοπαλίες
25%
Απώλειες
πάνω από: 80%
Υπό: 20%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 75%
Υπό: 25%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 50%
Υπό: 50%
Σύνολο 3.5
Βαθμολογίες
Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μιρασσόλ | 9 | 8 | 1 | 0 | 30:5 | 25 |
2
|
José Bonifácio EC U20 | 9 | 7 | 1 | 1 | 21:7 | 22 |
3
|
Ολίμπια | 9 | 4 | 1 | 4 | 9:15 | 13 |
4
|
Tanabi U20 | 9 | 3 | 0 | 6 | 9:16 | 9 |
5
|
Ρίο Πρέτο | 9 | 2 | 0 | 7 | 8:20 | 6 |
6
|
Fernandópolis U20 | 9 | 1 | 1 | 7 | 5:19 | 4 |
Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γκρέμιο Νοβοριζοντίνο | 9 | 8 | 2 | 0 | 36:5 | 25 |
2
|
Grêmio Prudente U20 | 9 | 6 | 1 | 2 | 14:9 | 19 |
3
|
Μαρίλια | 9 | 5 | 1 | 3 | 19:12 | 16 |
4
|
Presidente Prudente U20 | 9 | 4 | 1 | 5 | 13:19 | 13 |
5
|
Βοσέμ | 9 | 1 | 1 | 7 | 8:21 | 4 |
6
|
Τούπα | 9 | 0 | 2 | 7 | 7:32 | 2 |
Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μποταφόνγκο | 8 | 6 | 2 | 0 | 36:7 | 20 |
2
|
Κομέρσιαλ | 9 | 3 | 5 | 1 | 24:15 | 14 |
3
|
Σερταοζίνχο | 8 | 4 | 1 | 3 | 12:16 | 13 |
4
|
CA Bandeirante U20 | 8 | 2 | 2 | 4 | 11:14 | 8 |
5
|
Φρανκάνα | 8 | 2 | 1 | 5 | 15:24 | 7 |
6
|
Ίντερ Ντε Μπεμπεντούρο | 9 | 2 | 1 | 6 | 13:35 | 7 |
Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Velo Clube U20 | 9 | 7 | 1 | 1 | 21:5 | 22 |
2
|
Φερροβιάρια | 9 | 6 | 2 | 1 | 34:4 | 20 |
3
|
XV de Novembro Jaú U20 | 9 | 5 | 2 | 2 | 26:5 | 17 |
4
|
Ρίο Κλάρο | 9 | 3 | 2 | 4 | 10:13 | 11 |
5
|
Σάο Κάρλος | 9 | 1 | 1 | 7 | 6:28 | 4 |
6
|
Τακουαρτίνγκα | 9 | 1 | 0 | 8 | 1:43 | 3 |
Group 5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Νοβέμπρο | 9 | 5 | 1 | 3 | 17:10 | 16 |
2
|
União São João U20 | 9 | 4 | 4 | 1 | 13:6 | 16 |
3
|
Internacional de Limeira U20 | 9 | 4 | 4 | 1 | 17:15 | 16 |
4
|
Cosmopolitano U20 | 9 | 4 | 2 | 3 | 9:7 | 14 |
5
|
Ρίο Μπράνκο | 9 | 3 | 1 | 5 | 13:15 | 10 |
6
|
Ιντεπετιέντε | 9 | 0 | 3 | 7 | 7:23 | 3 |
Group 6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Πόντε Πρέτα | 9 | 7 | 1 | 2 | 19:7 | 22 |
2
|
SC Aguaí U20 | 9 | 5 | 2 | 3 | 11:6 | 16 |
3
|
Μπρασίλις | 9 | 5 | 1 | 4 | 15:20 | 15 |
4
|
Porto Foot Ball U20 | 9 | 3 | 3 | 4 | 14:10 | 11 |
5
|
Ιταπιρένσε | 9 | 3 | 0 | 6 | 11:21 | 9 |
6
|
Guaçuano U20 | 9 | 2 | 1 | 6 | 11:17 | 7 |
Group 7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιτουάνο | 9 | 6 | 2 | 2 | 22:13 | 20 |
2
|
Sfera FC U20 | 9 | 5 | 2 | 2 | 25:10 | 17 |
3
|
Σάο Μπέντο | 9 | 5 | 2 | 3 | 14:11 | 16 |
4
|
Ντεσπορτίβο Μπραζίλ | 9 | 5 | 1 | 3 | 18:10 | 16 |
5
|
Comercial Tietê U20 | 9 | 3 | 0 | 6 | 11:18 | 9 |
6
|
Καπάο Μπονίτο | 9 | 0 | 1 | 8 | 4:32 | 1 |
Group 8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
União Suzano AC U20 | 9 | 6 | 2 | 1 | 14:5 | 20 |
2
|
Ταουμπάτε | 9 | 4 | 3 | 2 | 20:14 | 15 |
3
|
Pinda FC U20 | 9 | 4 | 1 | 4 | 23:11 | 13 |
4
|
Σάο Χοσέ | 9 | 3 | 4 | 2 | 15:10 | 13 |
5
|
CA Joseense U20 | 9 | 3 | 3 | 3 | 20:19 | 12 |
6
|
Γιουνιάο | 9 | 0 | 1 | 8 | 3:36 | 1 |
Group 9: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπραγκαντίνο | 9 | 7 | 1 | 1 | 20:7 | 22 |
2
|
SKA Brasil SP U20 | 9 | 4 | 3 | 2 | 10:7 | 15 |
3
|
Καπριβάριανο | 8 | 4 | 2 | 2 | 15:13 | 14 |
4
|
Γκουαρανί | 7 | 2 | 3 | 2 | 12:8 | 9 |
5
|
Paulínia Futebol Universitário U20 | 8 | 1 | 2 | 5 | 11:21 | 5 |
6
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | 7 | 0 | 1 | 6 | 3:15 | 1 |
U20 Paulista, Group 9 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SKA Brasil SP U20 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 3 |
2
|
Καπριβάριανο | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
3
|
Μπραγκαντίνο | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Γκουαρανί | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
6
|
Paulínia Futebol Universitário U20 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | 0 |
Group 10: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σάο Πάολο | 9 | 9 | 0 | 0 | 35:4 | 27 |
2
|
Referência FC U20 | 9 | 5 | 2 | 2 | 18:16 | 17 |
3
|
Οέστε | 9 | 4 | 1 | 4 | 16:10 | 13 |
4
|
Γκρέμιο Οσάσκο Αουντάξ | 9 | 2 | 2 | 5 | 8:17 | 8 |
5
|
Γκρέμιο Εσπορτίβο | 9 | 2 | 2 | 5 | 21:31 | 8 |
6
|
Clube Vital U20 | 9 | 1 | 1 | 7 | 8:28 | 4 |
Group 11: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Παλμέιρας | 9 | 8 | 1 | 0 | 34:2 | 25 |
2
|
Ibrachina U20 | 9 | 6 | 1 | 2 | 21:11 | 19 |
3
|
Πορτουγκέσα Ντεσπόρτος | 9 | 4 | 2 | 3 | 13:14 | 14 |
4
|
Νασιονάλ | 9 | 2 | 3 | 4 | 9:11 | 9 |
5
|
ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ | 9 | 3 | 0 | 6 | 6:19 | 9 |
6
|
Γκουαρούλχος | 9 | 0 | 1 | 8 | 5:31 | 1 |
Group 12: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σάο Καετάνο | 9 | 6 | 2 | 1 | 9:4 | 20 |
2
|
Κορίνθιανς | 8 | 5 | 2 | 1 | 12:4 | 17 |
3
|
Aster Itaquaquecetuba U20 | 8 | 3 | 2 | 3 | 4:5 | 11 |
4
|
Σάο Μπερνάρντο | 9 | 2 | 3 | 4 | 7:7 | 9 |
5
|
Αγκούα Σάντα | 9 | 2 | 2 | 5 | 8:14 | 8 |
6
|
Γιουβέντους | 9 | 1 | 3 | 5 | 6:12 | 6 |
Group 13: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σάντος | 9 | 7 | 1 | 1 | 35:4 | 22 |
2
|
Σάντο Αντρέ | 9 | 7 | 1 | 1 | 18:13 | 22 |
3
|
Mauá U20 | 9 | 5 | 0 | 4 | 15:14 | 15 |
4
|
Πορτουγγέσα | 9 | 4 | 2 | 3 | 18:20 | 14 |
5
|
Jabaquara AC SP U20 | 9 | 0 | 3 | 6 | 4:17 | 3 |
6
|
Mauaense U20 | 9 | 0 | 1 | 8 | 8:30 | 1 |
Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρίο Πρέτο | ||||||
|
Μιρασσόλ | ||||||
|
Fernandópolis U20 | ||||||
|
Tanabi U20 | ||||||
|
Ολίμπια | ||||||
|
José Bonifácio EC U20 |
Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γκρέμιο Νοβοριζοντίνο | ||||||
|
Μαρίλια | ||||||
|
Grêmio Prudente U20 | ||||||
|
Presidente Prudente U20 | ||||||
|
Τούπα | ||||||
|
Βοσέμ |
Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Κομέρσιαλ | ||||||
|
Μποταφόνγκο | ||||||
|
Σερταοζίνχο | ||||||
|
CA Bandeirante U20 | ||||||
|
Φρανκάνα | ||||||
|
Ίντερ Ντε Μπεμπεντούρο |
Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
XV de Novembro Jaú U20 | ||||||
|
Ρίο Κλάρο | ||||||
|
Velo Clube U20 | ||||||
|
Φερροβιάρια | ||||||
|
Τακουαρτίνγκα | ||||||
|
Σάο Κάρλος |
Group 5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Internacional de Limeira U20 | ||||||
|
Cosmopolitano U20 | ||||||
|
Νοβέμπρο | ||||||
|
União São João U20 | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Ιντεπετιέντε |
Group 6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Πόντε Πρέτα | ||||||
|
Porto Foot Ball U20 | ||||||
|
SC Aguaí U20 | ||||||
|
Guaçuano U20 | ||||||
|
Ιταπιρένσε | ||||||
|
Μπρασίλις |
Group 7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Comercial Tietê U20 | ||||||
|
Σάο Μπέντο | ||||||
|
Ντεσπορτίβο Μπραζίλ | ||||||
|
Sfera FC U20 | ||||||
|
Καπάο Μπονίτο | ||||||
|
Ιτουάνο |
Group 8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
União Suzano AC U20 | ||||||
|
CA Joseense U20 | ||||||
|
Ταουμπάτε | ||||||
|
Pinda FC U20 | ||||||
|
Σάο Χοσέ | ||||||
|
Γιουνιάο |
Group 9: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SKA Brasil SP U20 | ||||||
|
Καπριβάριανο | ||||||
|
Γκουαρανί | ||||||
|
Μπραγκαντίνο | ||||||
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | ||||||
|
Paulínia Futebol Universitário U20 |
U20 Paulista, Group 9 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SKA Brasil SP U20 | ||||||
|
Καπριβάριανο | ||||||
|
Μπραγκαντίνο | ||||||
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | ||||||
|
Γκουαρανί | ||||||
|
Paulínia Futebol Universitário U20 |
Group 10: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γκρέμιο Οσάσκο Αουντάξ | ||||||
|
Referência FC U20 | ||||||
|
Γκρέμιο Εσπορτίβο | ||||||
|
Οέστε | ||||||
|
Σάο Πάολο | ||||||
|
Clube Vital U20 |
Group 11: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Πορτουγκέσα Ντεσπόρτος | ||||||
|
Ibrachina U20 | ||||||
|
Νασιονάλ | ||||||
|
Παλμέιρας | ||||||
|
ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ | ||||||
|
Γκουαρούλχος |
Group 12: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σάο Καετάνο | ||||||
|
Γιουβέντους | ||||||
|
Σάο Μπερνάρντο | ||||||
|
Αγκούα Σάντα | ||||||
|
Κορίνθιανς | ||||||
|
Aster Itaquaquecetuba U20 |
Group 13: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Mauá U20 | ||||||
|
Πορτουγγέσα | ||||||
|
Jabaquara AC SP U20 | ||||||
|
Σάντος | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Mauaense U20 |
Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μιρασσόλ | ||||||
|
Ρίο Πρέτο | ||||||
|
Fernandópolis U20 | ||||||
|
Tanabi U20 | ||||||
|
José Bonifácio EC U20 | ||||||
|
Ολίμπια |
Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γκρέμιο Νοβοριζοντίνο | ||||||
|
Μαρίλια | ||||||
|
Grêmio Prudente U20 | ||||||
|
Presidente Prudente U20 | ||||||
|
Τούπα | ||||||
|
Βοσέμ |
Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μποταφόνγκο | ||||||
|
Σερταοζίνχο | ||||||
|
Κομέρσιαλ | ||||||
|
Φρανκάνα | ||||||
|
Ίντερ Ντε Μπεμπεντούρο | ||||||
|
CA Bandeirante U20 |
Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Velo Clube U20 | ||||||
|
Φερροβιάρια | ||||||
|
XV de Novembro Jaú U20 | ||||||
|
Ρίο Κλάρο | ||||||
|
Σάο Κάρλος | ||||||
|
Τακουαρτίνγκα |
Group 5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Internacional de Limeira U20 | ||||||
|
Cosmopolitano U20 | ||||||
|
Νοβέμπρο | ||||||
|
União São João U20 | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Ιντεπετιέντε |
Group 6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Πόντε Πρέτα | ||||||
|
Porto Foot Ball U20 | ||||||
|
SC Aguaí U20 | ||||||
|
Guaçuano U20 | ||||||
|
Ιταπιρένσε | ||||||
|
Μπρασίλις |
Group 7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ντεσπορτίβο Μπραζίλ | ||||||
|
Sfera FC U20 | ||||||
|
Comercial Tietê U20 | ||||||
|
Σάο Μπέντο | ||||||
|
Ιτουάνο | ||||||
|
Καπάο Μπονίτο |
Group 8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Joseense U20 | ||||||
|
Ταουμπάτε | ||||||
|
União Suzano AC U20 | ||||||
|
Σάο Χοσέ | ||||||
|
Γιουνιάο | ||||||
|
Pinda FC U20 |
Group 9: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SKA Brasil SP U20 | ||||||
|
Καπριβάριανο | ||||||
|
Γκουαρανί | ||||||
|
Μπραγκαντίνο | ||||||
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | ||||||
|
Paulínia Futebol Universitário U20 |
U20 Paulista, Group 9 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SKA Brasil SP U20 | ||||||
|
Καπριβάριανο | ||||||
|
Μπραγκαντίνο | ||||||
|
Γκουαρανί | ||||||
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | ||||||
|
Paulínia Futebol Universitário U20 |
Group 10: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Referência FC U20 | ||||||
|
Γκρέμιο Εσπορτίβο | ||||||
|
Γκρέμιο Οσάσκο Αουντάξ | ||||||
|
Οέστε | ||||||
|
Σάο Πάολο | ||||||
|
Clube Vital U20 |
Group 11: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Νασιονάλ | ||||||
|
Πορτουγκέσα Ντεσπόρτος | ||||||
|
Ibrachina U20 | ||||||
|
Παλμέιρας | ||||||
|
ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ | ||||||
|
Γκουαρούλχος |
Group 12: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σάο Μπερνάρντο | ||||||
|
Σάο Καετάνο | ||||||
|
Γιουβέντους | ||||||
|
Αγκούα Σάντα | ||||||
|
Κορίνθιανς | ||||||
|
Aster Itaquaquecetuba U20 |
Group 13: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Mauá U20 | ||||||
|
Πορτουγγέσα | ||||||
|
Jabaquara AC SP U20 | ||||||
|
Σάντος | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Mauaense U20 |