Ποδόσφαιρο / Βόρεια Ιρλανδία /

FK Grafičar U19 – ομάδας Ποδόσφαιρο, Βόρεια Ιρλανδία

FK Grafičar U19

FK Grafičar U19

FK Grafičar U19 Ρόστερ παικτών

29

Σύνολο παικτών

29 (100%)

Λεγεωνάριες

ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΗΣ


# παίχτης Χώρα Pos Ηλικία ΕΚΤΙΜΗΣΗ
77 Mateja Ostojić Mateja Ostojić D
4 Ilija Kostić Ilija Kostić D
Djordje Cvetkovic Djordje Cvetkovic D
5 Viktor Stojanović Viktor Stojanović D
15 Monday Egbeby Monday Egbeby D
Niksa Blagojevic Niksa Blagojevic D

Προς τα εμπρός


# παίχτης Χώρα Pos Ηλικία ΕΚΤΙΜΗΣΗ
33 Sasa Storebra Sasa Storebra F
Stefan Mladenovski Stefan Mladenovski F
11 Ognjen Misic Ognjen Misic F
Đorđe Krivokapić Đorđe Krivokapić F

# παίχτης Χώρα Pos Ηλικία ΕΚΤΙΜΗΣΗ
Uroš Đorđević Uroš Đorđević
Stefan Stolić Stefan Stolić
Relja Zoric Relja Zoric
Minja Knežević Minja Knežević
Luka Jankovic Luka Jankovic
Nemanja Djurisic Nemanja Djurisic
Nikola Gacic Nikola Gacic
Luka Rankovic Luka Rankovic
Petar Kraljevic Petar Kraljevic
Danilo Bulatovic Danilo Bulatovic
Ivan Trac Ivan Trac
Andrej Capric Andrej Capric
Petar Luzaic Petar Luzaic

Μέσος


# παίχτης Χώρα Pos Ηλικία ΕΚΤΙΜΗΣΗ
4 Petar Manojlović Petar Manojlović M
78 Joshua Sora Tucker Joshua Sora Tucker M
10 Djordje  Ranković Djordje Ranković M
Novak Bubanja Novak Bubanja M

Τερματοφύλακας


# παίχτης Χώρα Pos Ηλικία ΕΚΤΙΜΗΣΗ
12 Pavle Bekonja Pavle Bekonja G
93 Strahinja Aleksic Strahinja Aleksic G

Εκδηλώσεις

U19 League U19 League
Γύρος 30
2026-05-22 FK IMT Belgrad U19 - FK Grafičar U19 2 - 1
Γύρος 29
2026-05-16 FK Grafičar U19 - FK Spartak Subotica U19 2 - 0
Γύρος 28
2026-05-09 OFK Vršac U19 - FK Grafičar U19 3 - 0
Γύρος 27
2026-05-04 FK Grafičar U19 - Borac Cacak 1 - 0
Γύρος 26
2026-04-25 FK Grafičar U19 - FK TSC Bačka Topola U19 3 - 2
Γύρος 19
2026-04-22 Ερυθρός Αστέρας - FK Grafičar U19 2 - 1
Γύρος 25
2026-04-15 OFK Beograd U19 - FK Grafičar U19 4 - 1
Γύρος 24
2026-04-09 FK Grafičar U19 - FK Voždovac U19 1 - 1
Γύρος 23
2026-04-05 FK Ušće Novi Beograd U19 - FK Grafičar U19 2 - 0
Γύρος 22
2026-03-18 FK Grafičar U19 - FK Čukarički U19 0 - 0

FK Grafičar U19

Ποδόσφαιρο, Βόρεια Ιρλανδία, Ομάδα FK Grafičar U19. Αρχικό όνομα ομάδας: FK Grafičar U19.

Στην ομάδα FK Grafičar U19 29 players. Λεγεωνάριοι αποτελούνται από: 29 (100%).

Στη σελίδα αγώνων μπορείτε να παρακολουθήσετε τη σειρά, τα στατιστικά της ομάδας, το ιστορικό της κίνησης των συντελεστών, καθώς και βίντεο από ενδιαφέρουσες στιγμές.

Δείκτες

Αριθμητικός μέσος όρος

Συνολικά Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
Σύνολο παιχνιδιών 20 10 10
Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών 2.95 3 2.9
Μέσος όρος γκολ 1.55 2.3 0.8
Κατά μέσο όρο γκολ 1.4 0.7 2.1
Κόρνερ 2.45 2.1 2.8
Κίτρινες κάρτες 0.95 0.5 1.4
Κατοχή μπάλας (%) 21.35 20.5 22.2
Εκτός όψεως 0.3 0.2 0.4
Φάουλ 2.6 2.8 2.4

Σχετικοί δείκτες

35%

Κερδίζει

20%

Ισοπαλίες

45%

Απώλειες

πάνω από: 80%

Υπό: 20%

Σύνολο 1.5

πάνω από: 50%

Υπό: 50%

Σύνολο 2.5

πάνω από: 25%

Υπό: 75%

Σύνολο 3.5