Ποδόσφαιρο / Κόσμος /

Fulham U18 – ομάδας Ποδόσφαιρο, Κόσμος

Fulham U18

Fulham U18

Fulham U18 Ρόστερ παικτών

36

Σύνολο παικτών

36 (100%)

Λεγεωνάριες

Μέσος


# παίχτης Χώρα Pos Ηλικία ΕΚΤΙΜΗΣΗ
34 Jonathan Esenga Jonathan Esenga M
3 Luca Picotto Luca Picotto M
8 Jayden Quashie Jayden Quashie M
38 Seth Ridgeon Seth Ridgeon M
2 Alfie White Alfie White M
64 Ruban Khan Ruban Khan M
6 Seth Chingwaro Seth Chingwaro M
17 Dylan Degale Dylan Degale M
11 Kyle Grant Kyle Grant M
11 William Sutton-Bangura William Sutton-Bangura M
59 Aidan Evans Aidan Evans M
62 Markuss Gomins Markuss Gomins M
14 Dylan De-Gale Dylan De-Gale M

Προς τα εμπρός


# παίχτης Χώρα Pos Ηλικία ΕΚΤΙΜΗΣΗ
49 Farhaan Ali Wahid Farhaan Ali Wahid F
11 Harley Platel Harley Platel F
46 Macauley Zepa Macauley Zepa F
61 Tarrell Cavell Tarrell Cavell F
49 Brodie Dair Brodie Dair F
16 Anand Batra Anand Batra F
51 Tom Wingate Tom Wingate F

Τερματοφύλακας


# παίχτης Χώρα Pos Ηλικία ΕΚΤΙΜΗΣΗ
1 Marco Underwood Marco Underwood G
51 Oscar Varney Oscar Varney G
58 Oliver Mayer Oliver Mayer G
13 Dino Kaiser Dino Kaiser G
12 Matthew Bagot Matthew Bagot G

ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΗΣ


# παίχτης Χώρα Pos Ηλικία ΕΚΤΙΜΗΣΗ
12 Alex Faux Alex Faux D
3 Marcel Hall Marcel Hall D
50 Bradley Slade Bradley Slade D
14 Archie Taylor Archie Taylor D
56 Quinn Schutter Quinn Schutter D
2 Joseph Walters Joseph Walters D
15 Callum Cliff Callum Cliff D
57 Nazim Benchaita Nazim Benchaita D
55 Logan Cooke Logan Cooke D

# παίχτης Χώρα Pos Ηλικία ΕΚΤΙΜΗΣΗ
14 Basmil Lubega Basmil Lubega
15 Lewis Kondau-Wall Lewis Kondau-Wall

Εκδηλώσεις

U18 Premier League U18 Premier League
Γύρος 30
2026-05-09 Brighton U18 - Fulham U18 5 - 0
Γύρος 22
2026-05-06 Southampton FC U18 U18 - Fulham U18 0 - 0
Γύρος 29
2026-05-02 Fulham U18 - Norwich City U18 4 - 0
Γύρος 28
2026-04-25 West Bromwich Albion U18 - Fulham U18 5 - 0
Γύρος 27
2026-04-18 Fulham U18 - Chelsea U18 1 - 5
Γύρος 26
2026-04-11 Aston Villa U18 - Fulham U18 3 - 3
U19 Dallas Cup U19 Dallas Cup
Γύρος 3
2026-04-01 Agua Santa U19 - Fulham U18 2 - 0
Γύρος 2
2026-03-30 Fulham U18 - Monterrey U19 1 - 2
Γύρος 1
2026-03-29 FC Dallas U19 - Fulham U18 2 - 2
U18 Premier League U18 Premier League
Γύρος 25
2026-03-21 Arsenal U18 - Fulham U18 2 - 2

Fulham U18

Ποδόσφαιρο, Κόσμος, Ομάδα Fulham U18. Αρχικό όνομα ομάδας: Fulham U18.

Στην ομάδα Fulham U18 36 players. Λεγεωνάριοι αποτελούνται από: 36 (100%).

Στη σελίδα αγώνων μπορείτε να παρακολουθήσετε τη σειρά, τα στατιστικά της ομάδας, το ιστορικό της κίνησης των συντελεστών, καθώς και βίντεο από ενδιαφέρουσες στιγμές.

Δείκτες

Αριθμητικός μέσος όρος

Συνολικά Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
Σύνολο παιχνιδιών 20 8 12
Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών 3.75 4.13 3.5
Μέσος όρος γκολ 1.55 2.25 1.08
Κατά μέσο όρο γκολ 2.2 1.88 2.42

Σχετικοί δείκτες

20%

Κερδίζει

35%

Ισοπαλίες

45%

Απώλειες

πάνω από: 90%

Υπό: 10%

Σύνολο 1.5

πάνω από: 80%

Υπό: 20%

Σύνολο 2.5

πάνω από: 60%

Υπό: 40%

Σύνολο 3.5