Ποδόσφαιρο / Κόσμος /

FV 05 Helmstadt – ομάδας Ποδόσφαιρο, Κόσμος

FV 05 Helmstadt

FV 05 Helmstadt

Εκδηλώσεις

Bezirksliga Unterfranken Bezirksliga Unterfranken
Γύρος 30
2026-05-16 TSV Heimbuchenthal - FV 05 Helmstadt 2 - 3
Γύρος 29
2026-05-10 FV 05 Helmstadt - TSV Unterpleichfeld 3 - 0
Γύρος 28
2026-05-03 TSV 1869 Rottendorf - FV 05 Helmstadt 4 - 0
Γύρος 27
2026-04-26 FV 05 Helmstadt - FC Viktoria Mömlingen 0 - 3
Γύρος 26
2026-04-19 TSV 1846 Lohr a. Main - FV 05 Helmstadt 0 - 0
Γύρος 25
2026-04-12 Siedler-SV Kitzingen - FV 05 Helmstadt ακυρώθηκε
Γύρος 24
2026-04-04 FV 05 Helmstadt - TuS Röllbach ακυρώθηκε
Γύρος 23
2026-03-28 SPVGG Giebelstadt - FV 05 Helmstadt ακυρώθηκε
Γύρος 22
2026-03-22 FV 05 Helmstadt - Würzburger Fußballverein 04 e.V. II 2 - 0
Γύρος 21
2026-03-15 FSV Elsava Elsenfeld - FV 05 Helmstadt ακυρώθηκε

FV 05 Helmstadt

Ποδόσφαιρο, Κόσμος, Ομάδα FV 05 Helmstadt. Αρχικό όνομα ομάδας: FV 05 Helmstadt.

Στην ομάδα FV 05 Helmstadt 0 players.

Στη σελίδα αγώνων μπορείτε να παρακολουθήσετε τη σειρά, τα στατιστικά της ομάδας, το ιστορικό της κίνησης των συντελεστών, καθώς και βίντεο από ενδιαφέρουσες στιγμές.