Granit Kończewo – ομάδας Ποδόσφαιρο,
Granit Kończewo
Εκδηλώσεις
Puchar Polski PomZPN | |||
Γύρος 202 | |||
2024-09-17 | MKS Bytovia II Bytów - Granit Kończewo | - | |
Klasa Okręgowa Słupska | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-08 | KS Unison Machowino - Granit Kończewo | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-01 | Granit Kończewo - KS Słupia Kobylnica | 4 - 3 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-25 | Granit Kończewo - KS Dolina Speranda Niepoględzie | ακυρώθηκε | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-15 | TS Pomorze Potęgowo - Granit Kończewo | 3 - 1 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-11 | Granit Kończewo - KS Skotawia Dębnica Kaszubska | ακυρώθηκε |
Granit Kończewo
Ποδόσφαιρο, Ομάδα Granit Kończewo.
Granit Kończewo συμμετέχει στο πρωτάθλημα Klasa Okręgowa Słupska. Μπορείτε να βρείτε τη βαθμολογία του πρωταθλήματος, τα τρέχοντα αποτελέσματα των ομάδων και το πρόγραμμα των επερχόμενων αγώνων στη σελίδα: Κατατάξεις Klasa Okręgowa Słupska.
Στην ομάδα Granit Kończewo 0 players.
Επόμενος αγώνας ομάδας Granit Kończewo θα πραγματοποιηθεί 2024-09-08 12:00:41: KS Unison Machowino Granit Kończewo . Στη σελίδα αγώνων μπορείτε να παρακολουθήσετε τη σειρά, τα στατιστικά της ομάδας, το ιστορικό της κίνησης των συντελεστών, καθώς και βίντεο από ενδιαφέρουσες στιγμές.
Τουρνουά
Βαθμολογίες
Klasa Okręgowa Słupska 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Dolina Speranda Niepoględzie | 4 | 4 | 0 | 0 | 11:5 | 12 |
2
|
MKS Start Miastko | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:1 | 10 |
3
|
Gryf II Słupsk | 4 | 3 | 0 | 1 | 27:3 | 9 |
4
|
KS Słupia Kobylnica | 4 | 3 | 0 | 1 | 14:5 | 9 |
5
|
Piast Człuchów | 4 | 2 | 1 | 1 | 11:4 | 7 |
6
|
LKS Sokół Wyczechy | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:5 | 7 |
7
|
KS Skotawia Dębnica Kaszubska | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:9 | 7 |
8
|
TS Pomorze Potęgowo | 4 | 2 | 0 | 2 | 14:10 | 6 |
9
|
Granit Kończewo | 4 | 2 | 0 | 2 | 10:8 | 6 |
10
|
Kaszubia Studzienice | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:9 | 6 |
11
|
MKS Debrzno | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:8 | 6 |
12
|
GKS Myśliwiec Tuchomie | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:10 | 5 |
13
|
Jantar Ustka | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:9 | 3 |
14
|
GTS Czarna Dąbrówka | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:19 | 3 |
15
|
KS Unison Machowino | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:21 | 0 |
16
|
Lider Rychnowy | 4 | 0 | 0 | 4 | 4:26 | 0 |