Infrățirea Jilavele II
Romania (Infrățirea Jilavele II ROU)
Εκδηλώσεις
Liga 5 Ialomita | |||
Γύρος 2 | |||
2024-09-08 | Infrățirea Jilavele II - Unirea Sărățeni | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-09-01 | Voința Maia - Infrățirea Jilavele II | - | |
Γύρος 26 | |||
2024-06-16 | Voința Maia - Infrățirea Jilavele II | 6 - 8 | |
Γύρος 25 | |||
2024-06-02 | Infrățirea Jilavele II - FC Dridu | 2 - 5 | |
Γύρος 24 | |||
2024-05-26 | Fulgerul Fierbinți - Infrățirea Jilavele II | 4 - 6 | |
Γύρος 23 | |||
2024-05-19 | Infrățirea Jilavele II - Victoria Muntenii Buzău II | 4 - 1 | |
Γύρος 22 | |||
2024-05-12 | Libertatea Sălcioara - Infrățirea Jilavele II | 3 - 3 | |
Γύρος 21 | |||
2024-04-28 | Infrățirea Jilavele II - Olimpia Radulesti | 2 - 1 | |
Γύρος 20 | |||
2024-04-21 | Recolta Malu Roșu - Infrățirea Jilavele II | 2 - 1 | |
Γύρος 19 | |||
2024-04-14 | Infrățirea Jilavele II - Avântul Grindu | 5 - 3 | |
Γύρος 18 | |||
2024-04-07 | Infrățirea Jilavele II - AS Coșereni | ακυρώθηκε | |
Γύρος 17 | |||
2024-03-31 | Unirea Garbovi - Infrățirea Jilavele II | ακυρώθηκε |
Infrățirea Jilavele II
Ποδόσφαιρο, Ρουμανία, Ομάδα Infrățirea Jilavele II. Αρχικό όνομα ομάδας: Infrățirea Jilavele II.
Infrățirea Jilavele II συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 5 Ialomita. Μπορείτε να βρείτε τη βαθμολογία του πρωταθλήματος, τα τρέχοντα αποτελέσματα των ομάδων και το πρόγραμμα των επερχόμενων αγώνων στη σελίδα: Κατατάξεις Liga 5 Ialomita.
Στην ομάδα Infrățirea Jilavele II 0 players.
Επόμενος αγώνας ομάδας Infrățirea Jilavele II θα πραγματοποιηθεί 2024-09-01 14:00:00: Voința Maia Infrățirea Jilavele II . Στη σελίδα αγώνων μπορείτε να παρακολουθήσετε τη σειρά, τα στατιστικά της ομάδας, το ιστορικό της κίνησης των συντελεστών, καθώς και βίντεο από ενδιαφέρουσες στιγμές.
Δείκτες
Αριθμητικός μέσος όρος
Συνολικά | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | |
Σύνολο παιχνιδιών | 20 | 10 | 10 |
Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών | 5.75 | 5.1 | 6.4 |
Μέσος όρος γκολ | 2.95 | 3.1 | 2.8 |
Κατά μέσο όρο γκολ | 2.8 | 2 | 3.6 |
Σχετικοί δείκτες
45%
Κερδίζει
10%
Ισοπαλίες
45%
Απώλειες
πάνω από: 100%
Υπό: 0%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 100%
Υπό: 0%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 80%
Υπό: 20%
Σύνολο 3.5
Τουρνουά
Βαθμολογίες
Liga 5 Ialomița - Seria 1 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Gheorghe Lazăr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
AS Gloria Gura Ialomiței | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
FC Inter Stelnica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
FC Victoria Bordușani | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Viitorul Platonesti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Viitorul Valea Ciorii | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FC Movila | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Spicul Vlădeni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Recolta Săveni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
AS Ialomița Sudiți | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Dunarea Giurgeni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
Gloria Ograda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Liga 5 Ialomița - Seria 2 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Orezu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Flacăra Andrasești | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
ACS BC Ciulnița 2023 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
AS Agronomia Bucu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
FC Rapid Perieti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Victoria Muntenii Buzău II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Libertatea Sălcioara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
ACS Recolta Gheorghe Doja II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
AS Albești 08 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
AS Cazanești | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Recolta Buesti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
Spicul Milosesti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
FC Traian | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
CS Amara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Liga 5 Ialomița - Seria 3 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Recolta Malu Roșu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
AS Juventus Borănești | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
ACS Valea Măcrișului | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Olimpia Radulesti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Voința Maia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Infrățirea Jilavele II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
AS Coșereni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Unirea Garbovi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Avântul Grindu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Fulgerul Fierbinți | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Progresul Sf.Gheorghe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
Unirea Sărățeni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
Victoria Roşiori | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
Unirea Ion Roată | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |