Ποδόσφαιρο / Κόσμος /

Jamus SSC – ομάδας Ποδόσφαιρο, Κόσμος

Jamus SSC

Jamus SSC

Jamus SSC Ρόστερ παικτών

2

Σύνολο παικτών

2 (100%)

Λεγεωνάριες

Μέσος


# παίχτης Χώρα Pos Ηλικία ΕΚΤΙΜΗΣΗ
15 Yawanendji Malipangou Yawanendji Malipangou CAF M 19
95 Jegbay Konneh Jegbay Konneh M

Εκδηλώσεις

Premier League Premier League
Γύρος 26
2026-05-17 Jamus SSC - Al Merriekh Bentiu 1 - 0
Γύρος 25
2026-05-06 Kator FC - Jamus SSC 0 - 1
Γύρος 24
2026-04-28 Holy Family FC - Jamus SSC 2 - 0
Γύρος 23
2026-04-21 Jamus SSC - Koryom FC 4 - 1
Γύρος 22
2026-04-16 Malakia SSC - Jamus SSC 0 - 2
South Sudan Cup South Sudan Cup
Γύρος 27
2026-04-13 Al Merriekh Bentiu - Jamus SSC 1 - 0
Γύρος 5
2026-04-05 Bentiu City SC - Jamus SSC 0 - 8
Premier League Premier League
2026-03-12 Jamus SSC - Wajuma FC 0 - 0
Γύρος 20
2026-03-06 Jamus SSC - Salam Aweil 3 - 0
Γύρος 19
2026-02-28 Al-Hilal Wau - Jamus SSC 1 - 1

Jamus SSC

Ποδόσφαιρο, Κόσμος, Ομάδα Jamus SSC. Αρχικό όνομα ομάδας: Jamus SSC.

Στην ομάδα Jamus SSC 2 players. Λεγεωνάριοι αποτελούνται από: 2 (100%).

Στη σελίδα αγώνων μπορείτε να παρακολουθήσετε τη σειρά, τα στατιστικά της ομάδας, το ιστορικό της κίνησης των συντελεστών, καθώς και βίντεο από ενδιαφέρουσες στιγμές.

Δείκτες

Αριθμητικός μέσος όρος

Συνολικά Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
Σύνολο παιχνιδιών 20 9 11
Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών 2.9 3 2.82
Μέσος όρος γκολ 2.4 2.56 2.27
Κατά μέσο όρο γκολ 0.5 0.44 0.55

Σχετικοί δείκτες

65%

Κερδίζει

10%

Ισοπαλίες

20%

Απώλειες

πάνω από: 65%

Υπό: 35%

Σύνολο 1.5

πάνω από: 40%

Υπό: 60%

Σύνολο 2.5

πάνω από: 30%

Υπό: 70%

Σύνολο 3.5