Ποδόσφαιρο / Γαλλία /

Λε Μανς – ομάδας Ποδόσφαιρο, Γαλλία

Λε Μανς

Λε Μανς

France (Le Mans France)

Λε Μανς Ρόστερ παικτών

42

Σύνολο παικτών

42 (100%)

Λεγεωνάριες

4 693 000 €

Κόστος ομάδας

469 300 €

Μέση αξία παίκτη

49.6

Συνολική βαθμολογία παικτών

Προς τα εμπρός


# παίχτης Χώρα Pos Ηλικία ΕΚΤΙΜΗΣΗ
9 Baptiste Guillaume Baptiste Guillaume BEL F 28 2,1M+ 50
9 Antoine Rabillard Antoine Rabillard FRA F 28 0,5M+ 54
11 Kembo Diliwidi Kembo Diliwidi F
25 Dame Gueye Dame Gueye F
15 Arnold Vula Arnold Vula F
7 Zaïd Amir Zaïd Amir F
28 Erwan Colas Erwan Colas F
26 Brice Oggad Brice Oggad F
20 William Harhouz William Harhouz F
26 Bilal Brahimi Bilal Brahimi ALG F 23 50
9 Louis Mafouta Louis Mafouta CAF F 29 50

ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΗΣ


# παίχτης Χώρα Pos Ηλικία ΕΚΤΙΜΗΣΗ
17 Samuel Yohou Samuel Yohou FRA D 32 0,6M+ 49
18 Lucas Buades Lucas Buades FRA D 25 0,3M+ 49
12 Anthony Ribelin Anthony Ribelin FRA D 27 0,3M+
14 Rupert-Nathan Dekoke Rupert-Nathan Dekoke FRA D 27 0,2M+ 43
17 Nathan Tronchet Nathan Tronchet D
3 Jérémie Matumona Jérémie Matumona D
18 Zakary Lamgahez Zakary Lamgahez D
21 Théo Eyoum Théo Eyoum FRA D 20
31 Noa Boissé Noa Boissé D
3 Isaac Cossier Isaac Cossier D
26 Mathis Hamdi Mathis Hamdi D

Μέσος


# παίχτης Χώρα Pos Ηλικία ΕΚΤΙΜΗΣΗ
8 Alexandre Lauray Alexandre Lauray FRA M 26 0,3M+
97 Leroy Abanda Mfomo Leroy Abanda Mfomo FRA M 23 0,1M+ 50
6 Edwin Quarshie Edwin Quarshie FRA M 28 0,1M+
18 Adam Oudjani Adam Oudjani ALG M 19
23 Gabin Bernardeau Gabin Bernardeau M
27 Martin Rossignol Martin Rossignol M
24 Ali Ouchen Ali Ouchen M
20 Maxime Nonnenmacher Maxime Nonnenmacher FRA M 21
28 Vincent Burlet Vincent Burlet M
10 Jean Vercruysse Jean Vercruysse FRA M 21
24 Milan Robin Milan Robin M
92 Taylor Luvambo Taylor Luvambo FRA M 24
22 Lucas Calodat Lucas Calodat FRA M 21
7 Malang Gomes Malang Gomes M
29 Lucas Bretelle Lucas Bretelle M
11 Adil Bourabaa Adil Bourabaa M

Τερματοφύλακας


# παίχτης Χώρα Pos Ηλικία ΕΚΤΙΜΗΣΗ
98 Nicolas Kocik Nicolas Kocik FRA G 25 0,2M+
1 Ewan Hatfout Ewan Hatfout FRA G 21
55 Augustin Delbecque Augustin Delbecque G

# παίχτης Χώρα Pos Ηλικία ΕΚΤΙΜΗΣΗ
Harold Yover Harold Yover

Εκδηλώσεις

Ligue 1 Ligue 1
Γύρος 5
2026-09-19 Λε Μανς - Λοριάν -
Γύρος 4
2026-09-12 Λε Μανς - Λανς -
Γύρος 3
2026-09-05 Νις - Λε Μανς -
Γύρος 2
2026-08-29 Ρεν - Λε Μανς -
Γύρος 1
2026-08-22 Λε Μανς - Μπρεστ -
Club Friendly Games Club Friendly Games
2026-08-15 Λε Μανς - Χάβρη -
2026-08-08 Λε Μανς - UNFP Selection -
2026-08-01 Ανζέ - Λε Μανς -
2026-07-25 Λε Μανς - Ναντ 1 - 0
2026-07-22 Λε Μανς - Βερσαλλίες 3 - 1
2026-07-18 Λε Μανς - La Roche Vendée 2 - 3
Ligue 2 Ligue 2
Γύρος 34
2026-05-09 Μπαστιά - Λε Μανς ακυρώθηκε
Γύρος 33
2026-05-02 Λε Μανς - Ρεμς 1 - 1
Γύρος 32
2026-04-25 Γκρενόμπλ - Λε Μανς 1 - 1
Γύρος 31
2026-04-17 Λε Μανς - Κλερμόν 1 - 0
Γύρος 30
2026-04-11 Μπουλόνιε - Λε Μανς 0 - 0
Γύρος 29
2026-04-06 Λε Μανς - Πο 4 - 0
2026-04-03 Λε Μανς - Πο Αναβλήθηκε

Λε Μανς

Ποδόσφαιρο, Γαλλία, Ομάδα Λε Μανς. Αρχικό όνομα ομάδας: Le Mans.

Λε Μανς συμμετέχει στο πρωτάθλημα Club Friendly Games. Μπορείτε να βρείτε τη βαθμολογία του πρωταθλήματος, τα τρέχοντα αποτελέσματα των ομάδων και το πρόγραμμα των επερχόμενων αγώνων στη σελίδα: Κατατάξεις Club Friendly Games.

Στην ομάδα Λε Μανς 42 players. Λεγεωνάριοι αποτελούνται από: 42 (100%). Η συνολική αξία των παικτών της ομάδας είναι 0 €. Παίκτης με την υψηλότερη αμοιβή ομάδας Λε Μανς είναι Baptiste Guillaume. Φυσικά, στη σελίδα του προγράμματος αναπαραγωγής διατίθενται δείκτες, εθνικότητα, θέση, αξία αγοράς και μια λίστα αρχικών συνθέσεων.

Patrick Videira — προπονητής της ομάδας Λε Μανς. Patrick Videira ξόδεψε 132 του αγώνα ως μέρος του προπονητή της ομάδας Λε Μανς. team.text.4 Πόντοι: 221. Ο αριθμός των πόντων που σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια μιας καριέρας δείχνει την αποτελεσματικότητα του προπονητή.

Το κύριο στάδιο της ομάδας Λε Μανς είναι το MMArena στο Le Mans, Γαλλία. Χωρητικότητα σταδίου MMArena είναι 25 000 άτομα.

Επόμενος αγώνας ομάδας Λε Μανς θα πραγματοποιηθεί 2026-08-01 16:00:00: Ανζέ Λε Μανς . Στη σελίδα αγώνων μπορείτε να παρακολουθήσετε τη σειρά, τα στατιστικά της ομάδας, το ιστορικό της κίνησης των συντελεστών, καθώς και βίντεο από ενδιαφέρουσες στιγμές.

Δείκτες

Αριθμητικός μέσος όρος

Συνολικά Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
Σύνολο παιχνιδιών 20 11 9
Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών 2.65 2.27 3.11
Μέσος όρος γκολ 1.6 1.64 1.56
Κατά μέσο όρο γκολ 1.05 0.64 1.56
Κατοχή μπάλας (%) 49.3 47.45 51.56
Κόρνερ 5.1 5.09 5.11
Εκτός όψεως 1.95 2.18 1.67
Φάουλ 14.3 12.64 16.33
Κίτρινες κάρτες 1.95 1.73 2.22
Συνολικές λήψεις 8.4 8.09 8.78
Πυροβολισμοί στο στόχο 3.65 3.73 3.56
Αποκλεισμένες λήψεις 1.9 1.82 2
Πλάνα μέσα στο κουτί 5.9 5.55 6.33
Πλάνα έξω από το κουτί 2.5 2.55 2.44
Μεγάλες πιθανότητες (xG) 1.6 1.82 1.33
Οι μεγάλες πιθανότητες χάθηκαν (xG) 0.8 0.91 0.67

Σχετικοί δείκτες

50%

Κερδίζει

35%

Ισοπαλίες

15%

Απώλειες

πάνω από: 70%

Υπό: 30%

Σύνολο 1.5

πάνω από: 40%

Υπό: 60%

Σύνολο 2.5

πάνω από: 30%

Υπό: 70%

Σύνολο 3.5

Προπονητής

Patrick Videira

Patrick Videira

FRA

Ιθαγένεια

1977-04-26

Ημερομηνία γέννησης

132

Σύνολο παιχνιδιών

62 (47%)

Κερδίζει

8 (6.1%)

Ισοπαλίες

35 (26.5%)

Απώλειες

221

Πόντοι

1.7

Μέσος βαθμός ανά παιχνίδι

Τοποθεσία

Γαλλία

Χώρα

Le Mans

Πόλη

MMArena

Στάδιο

25 000

Χωρητικότητα