Ποδόσφαιρο /

Leones del Norte – ομάδας Ποδόσφαιρο,

Leones del Norte

Leones del Norte

Εκδηλώσεις

Ecuador Superliga Femenina Ecuador Superliga Femenina
Γύρος 9
2025-04-23 CD Espuce - Leones del Norte 3 - 1
Γύρος 8
2025-04-19 Leones del Norte - Club Ñañas ακυρώθηκε
Γύρος 7
2025-04-16 Vinotinto Fútbol Club - Leones del Norte 5 - 2
Γύρος 6
2025-03-29 Leones del Norte - Barcelona SC 0 - 6
Γύρος 5
2025-03-26 Deportivo Ibarra - Leones del Norte 7 - 0
Γύρος 4
2025-03-22 Leones del Norte - Universidad Católica del Ecuador 0 - 9
Γύρος 3
2025-03-15 CSD Macará - Leones del Norte 4 - 0
Γύρος 2
2025-03-12 Leones del Norte - Liga Deportiva Universitaria De Quito 0 - 9
Γύρος 1
2025-03-09 EL Nacional (ECU) - Leones del Norte 2 - 1

Leones del Norte

Ποδόσφαιρο, Ομάδα Leones del Norte.

Στην ομάδα Leones del Norte 0 players.

Στη σελίδα αγώνων μπορείτε να παρακολουθήσετε τη σειρά, τα στατιστικά της ομάδας, το ιστορικό της κίνησης των συντελεστών, καθώς και βίντεο από ενδιαφέρουσες στιγμές.