Ποδόσφαιρο / Κροατία /

NK Galovac – ομάδας Ποδόσφαιρο, Κροατία

NK Galovac

NK Galovac

Croatia (NK Galovac Croatia)

Εκδηλώσεις

KUP NSBBŽ KUP NSBBŽ
Γύρος 32
2026-08-09 NK Galovac - NK Mladost Nova Ploščica -
3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
Γύρος 26
2026-06-07 NK Croatia Klokočevac - NK Galovac 19 - 2
Γύρος 25
2026-05-31 NK Galovac - NK Signal Obrovnica 0 - 3
Γύρος 24
2026-05-24 NK BŠK Brezovac - NK Galovac 15 - 0
Γύρος 23
2026-05-17 NK Galovac - NK Dapci 1 - 3
Γύρος 22
2026-05-10 NK Galovac - NK Mladost Nova Ploščica 2 - 11
Γύρος 21
2026-05-03 NK Zrinski Topolovac - NK Galovac 12 - 0
Γύρος 20
2026-04-26 NK Galovac - ONK Šandrovac 1 - 6
Γύρος 19
2026-04-19 NK Hrvatski Sokol Podgorci - NK Galovac 31 - 1
Γύρος 18
2026-04-12 NK Galovac - NK Bedenik 0 - 5
Γύρος 17
2026-04-05 NK Veliko Korenovo - NK Galovac 11 - 1

NK Galovac

Ποδόσφαιρο, Κροατία, Ομάδα NK Galovac. Αρχικό όνομα ομάδας: NK Galovac.

NK Galovac συμμετέχει στο πρωτάθλημα KUP NSBBŽ. Μπορείτε να βρείτε τη βαθμολογία του πρωταθλήματος, τα τρέχοντα αποτελέσματα των ομάδων και το πρόγραμμα των επερχόμενων αγώνων στη σελίδα: Κατατάξεις KUP NSBBŽ.

Στην ομάδα NK Galovac 0 players.

Επόμενος αγώνας ομάδας NK Galovac θα πραγματοποιηθεί 2026-08-09 15:30:00: NK Galovac NK Mladost Nova Ploščica . Στη σελίδα αγώνων μπορείτε να παρακολουθήσετε τη σειρά, τα στατιστικά της ομάδας, το ιστορικό της κίνησης των συντελεστών, καθώς και βίντεο από ενδιαφέρουσες στιγμές.

Δείκτες

Αριθμητικός μέσος όρος

Συνολικά Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
Σύνολο παιχνιδιών 20 10 10
Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών 8.7 5.6 11.8
Μέσος όρος γκολ 0.7 0.5 0.9
Κατά μέσο όρο γκολ 8 5.1 10.9

Σχετικοί δείκτες

0%

Κερδίζει

5%

Ισοπαλίες

95%

Απώλειες

πάνω από: 95%

Υπό: 5%

Σύνολο 1.5

πάνω από: 95%

Υπό: 5%

Σύνολο 2.5

πάνω από: 90%

Υπό: 10%

Σύνολο 3.5