Ποδόσφαιρο / Κόσμος /

NK Grabovac – ομάδας Ποδόσφαιρο, Κόσμος

NK Grabovac

NK Grabovac

Εκδηλώσεις

3. ŽNL Baranjska liga 3. ŽNL Baranjska liga
Γύρος 22
2026-05-31 NK Grabovac - NK Graničar Torjanci ακυρώθηκε
Γύρος 21
2026-05-24 NK Croatia Branjin Vrh - NK Grabovac 3 - 3
Γύρος 20
2026-05-16 NK Grabovac - NK Zmaj Zmajevac ακυρώθηκε
Γύρος 19
2026-05-10 NK Roma Darda - NK Grabovac 0 - 0
Γύρος 18
2026-05-02 NK Grabovac - NK Davor Branjina 1 - 4
Γύρος 17
2026-04-26 ŠNK Šećerana - NK Grabovac 3 - 1
Γύρος 13
2026-03-28 NK Grabovac - NK Kotlina 2 - 0
Γύρος 12
2026-03-22 NK Uglješ - NK Grabovac 6 - 1
Γύρος 6
2025-10-11 NK Grabovac - ŠNK Šećerana 2 - 1
Γύρος 1
2025-09-07 NK Grabovac - NK Uglješ ακυρώθηκε

NK Grabovac

Ποδόσφαιρο, Κόσμος, Ομάδα NK Grabovac. Αρχικό όνομα ομάδας: NK Grabovac.

Στην ομάδα NK Grabovac 0 players.

Στη σελίδα αγώνων μπορείτε να παρακολουθήσετε τη σειρά, τα στατιστικά της ομάδας, το ιστορικό της κίνησης των συντελεστών, καθώς και βίντεο από ενδιαφέρουσες στιγμές.