Ποδόσφαιρο /

Oratório RC U17 – ομάδας Ποδόσφαιρο,

Oratório RC U17

Oratório RC U17

Εκδηλώσεις

Copa FAF Revela Sub 17 Feminino Copa FAF Revela Sub 17 Feminino
Γύρος 5
2025-11-30 São Joaquim U17 - Oratório RC U17 1 - 0
Γύρος 4
2025-11-23 Liga de Calçoene U17 - Oratório RC U17 ακυρώθηκε
Γύρος 2
2025-11-08 Oratório RC U17 - Macapá U17 0 - 7
Γύρος 3
2024-10-16 São Joaquim U17 - Oratório RC U17 2 - 0

Oratório RC U17

Ποδόσφαιρο, Ομάδα Oratório RC U17.

Στην ομάδα Oratório RC U17 0 players.

Στη σελίδα αγώνων μπορείτε να παρακολουθήσετε τη σειρά, τα στατιστικά της ομάδας, το ιστορικό της κίνησης των συντελεστών, καθώς και βίντεο από ενδιαφέρουσες στιγμές.