Ποδόσφαιρο / Κόσμος /

San Severo Calcio – ομάδας Ποδόσφαιρο, Κόσμος

San Severo Calcio

San Severo Calcio

Εκδηλώσεις

Promozione Puglia, Girone A Promozione Puglia, Girone A
Γύρος 34
2026-05-10 Virtus Bisceglie - San Severo Calcio 3 - 2
Γύρος 33
2026-05-03 San Severo Calcio - ASD Norba Mola -
Γύρος 32
2026-04-26 USD Corato Calcio 1946 - San Severo Calcio 2 - 1
Γύρος 31
2026-04-19 San Severo Calcio - Noicattaro 1 - 0
Γύρος 30
2026-04-12 A.S.D. San Marco - San Severo Calcio 4 - 2
Γύρος 29
2026-03-22 San Severo Calcio - Soccer Trani 4 - 0
Γύρος 28
2026-03-15 Borgorosso Molfetta - San Severo Calcio ακυρώθηκε
Γύρος 27
2026-03-08 San Severo Calcio - Polisportiva Virtus Andria 1 - 0
Γύρος 26
2026-03-01 Asd Atletico Apricena - San Severo Calcio 1 - 1
Γύρος 25
2026-02-22 San Severo Calcio - A.C. Real Siti 0 - 1

San Severo Calcio

Ποδόσφαιρο, Κόσμος, Ομάδα San Severo Calcio. Αρχικό όνομα ομάδας: San Severo Calcio.

Στην ομάδα San Severo Calcio 0 players.

Danilo Rufini — προπονητής της ομάδας San Severo Calcio. Danilo Rufini ξόδεψε 47 του αγώνα ως μέρος του προπονητή της ομάδας San Severo Calcio. team.text.4 Πόντοι: 42. Ο αριθμός των πόντων που σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια μιας καριέρας δείχνει την αποτελεσματικότητα του προπονητή.

Στη σελίδα αγώνων μπορείτε να παρακολουθήσετε τη σειρά, τα στατιστικά της ομάδας, το ιστορικό της κίνησης των συντελεστών, καθώς και βίντεο από ενδιαφέρουσες στιγμές.

Δείκτες

Αριθμητικός μέσος όρος

Συνολικά Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
Σύνολο παιχνιδιών 19 10 9
Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών 2.84 2.8 2.89
Μέσος όρος γκολ 1.74 2.2 1.22
Κατά μέσο όρο γκολ 1.11 0.6 1.67

Σχετικοί δείκτες

42.11%

Κερδίζει

15.79%

Ισοπαλίες

26.32%

Απώλειες

πάνω από: 68.42%

Υπό: 31.58%

Σύνολο 1.5

πάνω από: 57.89%

Υπό: 42.11%

Σύνολο 2.5

πάνω από: 31.58%

Υπό: 68.42%

Σύνολο 3.5

Προπονητής

Danilo Rufini

Danilo Rufini

ITA

Ιθαγένεια

1972-07-11

Ημερομηνία γέννησης

47

Σύνολο παιχνιδιών

10 (21.3%)

Κερδίζει

14 (29.8%)

Ισοπαλίες

25 (53.2%)

Απώλειες

42

Πόντοι

0.9

Μέσος βαθμός ανά παιχνίδι