Ποδόσφαιρο / Κόσμος /

SC Jaraguá U21 – ομάδας Ποδόσφαιρο, Κόσμος

SC Jaraguá U21

SC Jaraguá U21

Εκδηλώσεις

U21 Catarinense B U21 Catarinense B
Γύρος 28
2026-03-29 Caravaggio FC U21 - SC Jaraguá U21 3 - 0
Γύρος 5
2026-03-21 SC Jaraguá U21 - Porto-SC U21 3 - 0
Γύρος 4
2026-03-18 Grêmio Esportivo Juventus U21 - SC Jaraguá U21 1 - 1
Γύρος 3
2026-03-14 Fluminense-SC U21 - SC Jaraguá U21 2 - 3
Γύρος 2
2026-03-07 SC Jaraguá U21 - Caçador AC U21 1 - 3
Γύρος 1
2026-03-01 Caravaggio FC U21 - SC Jaraguá U21 7 - 1
Γύρος 9
2025-05-10 Tubarão U21 - SC Jaraguá U21 5 - 0
Γύρος 8
2025-05-03 SC Jaraguá U21 - Caçador AC U21 2 - 1
Γύρος 7
2025-04-30 Porto-SC U21 - SC Jaraguá U21 1 - 4
Γύρος 6
2025-04-26 SC Jaraguá U21 - Guarani de Palhoça U21 2 - 1

SC Jaraguá U21

Ποδόσφαιρο, Κόσμος, Ομάδα SC Jaraguá U21. Αρχικό όνομα ομάδας: SC Jaraguá U21.

Στην ομάδα SC Jaraguá U21 0 players.

Στη σελίδα αγώνων μπορείτε να παρακολουθήσετε τη σειρά, τα στατιστικά της ομάδας, το ιστορικό της κίνησης των συντελεστών, καθώς και βίντεο από ενδιαφέρουσες στιγμές.