Ποδόσφαιρο / Σερβία /

Sloga Zagorica – ομάδας Ποδόσφαιρο, Σερβία

Sloga Zagorica

Sloga Zagorica

Serbia (Sloga Zagorica Serbia)

Εκδηλώσεις

Opštinska Liga Topola Opštinska Liga Topola
Γύρος 26
2026-06-07 OFK Jarmenovci - Sloga Zagorica 2 - 1
Γύρος 25
2026-05-31 Sloga Zagorica - OFK Šatronja 0 - 2
Γύρος 24
2026-05-24 FK Donja Trnava - Sloga Zagorica 1 - 3
Γύρος 23
2026-05-17 Sloga Zagorica - FK Borac Kloka 5 - 5
Γύρος 22
2026-05-10 FK Maskar - Sloga Zagorica 3 - 3
Γύρος 21
2026-05-03 Sloga Zagorica - FK Radoje Domanović 3 - 1
Γύρος 20
2026-04-25 FK BSK Belosavcii - Sloga Zagorica 2 - 1
Γύρος 19
2026-04-19 Sloga Zagorica - FK Kalipolje Žabare 3 - 0
Γύρος 18
2026-04-11 Jasenica Božurnja - Sloga Zagorica 2 - 2
Γύρος 17
2026-04-05 Sloga Zagorica - FK Vitlina 2023 1 - 4

Sloga Zagorica

Ποδόσφαιρο, Σερβία, Ομάδα Sloga Zagorica. Αρχικό όνομα ομάδας: Sloga Zagorica.

Στην ομάδα Sloga Zagorica 0 players.

Στη σελίδα αγώνων μπορείτε να παρακολουθήσετε τη σειρά, τα στατιστικά της ομάδας, το ιστορικό της κίνησης των συντελεστών, καθώς και βίντεο από ενδιαφέρουσες στιγμές.

Δείκτες

Αριθμητικός μέσος όρος

Συνολικά Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
Σύνολο παιχνιδιών 20 10 10
Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών 4.35 4.3 4.4
Μέσος όρος γκολ 1.85 1.9 1.8
Κατά μέσο όρο γκολ 2.5 2.4 2.6

Σχετικοί δείκτες

25%

Κερδίζει

20%

Ισοπαλίες

55%

Απώλειες

πάνω από: 90%

Υπό: 10%

Σύνολο 1.5

πάνω από: 80%

Υπό: 20%

Σύνολο 2.5

πάνω από: 55%

Υπό: 45%

Σύνολο 3.5