Ποδόσφαιρο / Κόσμος /

UD Montecarlo – ομάδας Ποδόσφαιρο, Κόσμος

UD Montecarlo

UD Montecarlo

Εκδηλώσεις

Regional Preferente Aragón Grupo 1 Regional Preferente Aragón Grupo 1
Γύρος 34
2026-05-31 UD Montecarlo - Βαλντεφιέρρο ακυρώθηκε
Γύρος 33
2026-05-24 Atlético Teruel CF - UD Montecarlo ακυρώθηκε
Γύρος 32
2026-05-17 UD Montecarlo - UD San José 2 - 1
Γύρος 31
2026-05-10 AD Alfindén - UD Montecarlo 2 - 1
Γύρος 30
2026-05-03 UD Montecarlo - CD Quinto 5 - 2
Γύρος 29
2026-04-26 Atlético Calatayud - UD Montecarlo 5 - 1
Γύρος 28
2026-04-19 UD Montecarlo - CD Fuentes 2 - 3
Γύρος 27
2026-04-12 Μπρέα - UD Montecarlo 2 - 0
Γύρος 23
2026-04-02 Atlético Cariñena - UD Montecarlo -
Γύρος 26
2026-03-29 UD Montecarlo - EF La Muela Suitec Fenix -

UD Montecarlo

Ποδόσφαιρο, Κόσμος, Ομάδα UD Montecarlo. Αρχικό όνομα ομάδας: UD Montecarlo.

Στην ομάδα UD Montecarlo 0 players.

Στη σελίδα αγώνων μπορείτε να παρακολουθήσετε τη σειρά, τα στατιστικά της ομάδας, το ιστορικό της κίνησης των συντελεστών, καθώς και βίντεο από ενδιαφέρουσες στιγμές.

Δείκτες

Αριθμητικός μέσος όρος

Συνολικά Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
Σύνολο παιχνιδιών 18 9 9
Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών 3 2.78 3.22
Μέσος όρος γκολ 1.56 1.56 1.56
Κατά μέσο όρο γκολ 1.44 1.22 1.67

Σχετικοί δείκτες

38.89%

Κερδίζει

16.67%

Ισοπαλίες

44.44%

Απώλειες

πάνω από: 77.78%

Υπό: 22.22%

Σύνολο 1.5

πάνω από: 44.44%

Υπό: 55.56%

Σύνολο 2.5

πάνω από: 33.33%

Υπό: 66.67%

Σύνολο 3.5