Ποδόσφαιρο / Κόσμος /

UDR Cernache – ομάδας Ποδόσφαιρο, Κόσμος

UDR Cernache

UDR Cernache

Εκδηλώσεις

A.F. Coimbra I Divisão A.F. Coimbra I Divisão
Γύρος 13
2026-06-04 UDR Cernache - GIR Quiaense 5 - 2
Γύρος 12
2026-05-31 AER Góis - UDR Cernache 3 - 1
Γύρος 11
2026-05-23 UDR Cernache - Grupo Desportivo «Os Águias» 1 - 6
Γύρος 10
2026-05-17 Clube União 1919 B - UDR Cernache 3 - 1
Γύρος 9
2026-05-10 UDR Cernache - FC São Silvestre 0 - 2
Γύρος 8
2026-05-03 CD Gambo - UDR Cernache -
Γύρος 6
2026-04-19 Cd Carapinheirense "B" - UDR Cernache 5 - 2
Γύρος 4
2026-03-29 Clube Académico das Gândaras - UDR Cernache 1 - 2
Γύρος 3
2026-03-22 UDR Cernache - ACDSF Vinha da Rainha 0 - 1
Γύρος 1
2026-03-08 CDR Vasco da Gama - UDR Cernache 1 - 1

UDR Cernache

Ποδόσφαιρο, Κόσμος, Ομάδα UDR Cernache. Αρχικό όνομα ομάδας: UDR Cernache.

Στην ομάδα UDR Cernache 0 players.

Miguel Cunha — προπονητής της ομάδας UDR Cernache.

Το κύριο στάδιο της ομάδας UDR Cernache είναι το Campo da Moita Santa στο Cernache, Πορτογαλία. Χωρητικότητα σταδίου Campo da Moita Santa είναι 500 άτομα.

Στη σελίδα αγώνων μπορείτε να παρακολουθήσετε τη σειρά, τα στατιστικά της ομάδας, το ιστορικό της κίνησης των συντελεστών, καθώς και βίντεο από ενδιαφέρουσες στιγμές.

Δείκτες

Αριθμητικός μέσος όρος

Συνολικά Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
Σύνολο παιχνιδιών 18 9 9
Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών 3.67 3.67 3.67
Μέσος όρος γκολ 1.17 1.22 1.11
Κατά μέσο όρο γκολ 2.5 2.44 2.56

Σχετικοί δείκτες

5.56%

Κερδίζει

5.56%

Ισοπαλίες

55.56%

Απώλειες

πάνω από: 83.33%

Υπό: 16.67%

Σύνολο 1.5

πάνω από: 66.67%

Υπό: 33.33%

Σύνολο 2.5

πάνω από: 44.44%

Υπό: 55.56%

Σύνολο 3.5

Προπονητής

Miguel Cunha

Miguel Cunha

Ιθαγένεια

Τοποθεσία

Πορτογαλία

Χώρα

Cernache

Πόλη

Campo da Moita Santa

Στάδιο

500

Χωρητικότητα