Ποδόσφαιρο / Κόσμος /

Vila Nova GO U13 – ομάδας Ποδόσφαιρο, Κόσμος

Vila Nova GO U13

Vila Nova GO U13

Εκδηλώσεις

U13 Copa Cidade de São Ludgero U13 Copa Cidade de São Ludgero
Γύρος 3
2026-07-27 Vila Nova GO U13 - Projeto Conexão Comunitária-SC U13 8 - 0
Γύρος 2
2026-07-26 Athletico U13 - Vila Nova GO U13 1 - 3
Γύρος 1
2026-07-25 Arena Fut-SC U13 - Vila Nova GO U13 0 - 7
U13 Goiano U13 Goiano
Γύρος 29
2026-06-24 Vila Nova GO U13 - Goiás U13 ακυρώθηκε
2026-06-17 Goiás U13 - Vila Nova GO U13 ακυρώθηκε
Γύρος 28
2026-06-10 Vila Nova GO U13 - CE Wilson Goiano U13 ακυρώθηκε
2026-06-03 CE Wilson Goiano U13 - Vila Nova GO U13 ακυρώθηκε
Γύρος 27
2026-05-27 Vila Nova GO U13 - Morrinhos U13 ακυρώθηκε
2026-05-20 Morrinhos U13 - Vila Nova GO U13 ακυρώθηκε
Γύρος 11
2026-05-13 Vila Nova GO U13 - Morrinhos U13 6 - 0

Vila Nova GO U13

Ποδόσφαιρο, Κόσμος, Ομάδα Vila Nova GO U13. Αρχικό όνομα ομάδας: Vila Nova GO U13.

Στην ομάδα Vila Nova GO U13 0 players.

Στη σελίδα αγώνων μπορείτε να παρακολουθήσετε τη σειρά, τα στατιστικά της ομάδας, το ιστορικό της κίνησης των συντελεστών, καθώς και βίντεο από ενδιαφέρουσες στιγμές.