Ποδόσφαιρο / Κόσμος /

Wembley Rangers – ομάδας Ποδόσφαιρο, Κόσμος

Wembley Rangers

Wembley Rangers

Wembley Rangers Ρόστερ παικτών

19

Σύνολο παικτών

19 (100%)

Λεγεωνάριες

Τερματοφύλακας


# παίχτης Χώρα Pos Ηλικία ΕΚΤΙΜΗΣΗ
1 Oliver Cannon Oliver Cannon G
14 Ibrahim Ugradar Ibrahim Ugradar G
1 Alfie Mansell Alfie Mansell G

Προς τα εμπρός


# παίχτης Χώρα Pos Ηλικία ΕΚΤΙΜΗΣΗ
11 Domingos Pires Domingos Pires F
13 Mussa Bham Mussa Bham F
14 Ola Ogunwamide Ola Ogunwamide F
9 Joseph Diomande Joseph Diomande F
90 Callam Gardner Callam Gardner F
14 Hassan Jalloh Hassan Jalloh F

Μέσος


# παίχτης Χώρα Pos Ηλικία ΕΚΤΙΜΗΣΗ
12 Stuart Cook Stuart Cook M
3 Jack Connors Jack Connors IRL M 29
13 Ismet Sumbul Ismet Sumbul M
8 Charles Yiadom Konadu Charles Yiadom Konadu M
7 Lassana Nalatche Mendes Lassana Nalatche Mendes M
12 Arjun Jung Arjun Jung M
10 Abdulahi Abdulazeez Abdulahi Abdulazeez M
Devonte Totesaut Devonte Totesaut M

ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΗΣ


# παίχτης Χώρα Pos Ηλικία ΕΚΤΙΜΗΣΗ
15 George Isaac George Isaac D
5 Ben Long Ben Long D

Εκδηλώσεις

Baller League UK Baller League UK
Γύρος 11
2025-06-02 Yanited - Wembley Rangers 5 - 7
Γύρος 10
2025-05-26 Santan FC - Wembley Rangers 2 - 6
Γύρος 9
2025-05-19 Wembley Rangers - SDS FC 2 - 6
Γύρος 8
2025-05-12 26ers - Wembley Rangers 3 - 3
Γύρος 7
2025-05-05 MVPs United - Wembley Rangers 4 - 2
Γύρος 6
2025-04-28 Deportrio - Wembley Rangers 4 - 1
Γύρος 5
2025-04-21 Wembley Rangers - FC Rules the World 3 - 4
Γύρος 4
2025-04-14 Wembley Rangers - N5 FC 5 - 4
Γύρος 3
2025-04-07 Trebol FC - Wembley Rangers 5 - 5
Γύρος 2
2025-03-31 Wembley Rangers - VZN FC 2 - 4

Wembley Rangers

Ποδόσφαιρο, Κόσμος, Ομάδα Wembley Rangers. Αρχικό όνομα ομάδας: Wembley Rangers.

Στην ομάδα Wembley Rangers 19 players. Λεγεωνάριοι αποτελούνται από: 19 (100%).

Ross Cable — προπονητής της ομάδας Wembley Rangers.

Στη σελίδα αγώνων μπορείτε να παρακολουθήσετε τη σειρά, τα στατιστικά της ομάδας, το ιστορικό της κίνησης των συντελεστών, καθώς και βίντεο από ενδιαφέρουσες στιγμές.

Τουρνουά

Προπονητής

Ross Cable

Ross Cable

Ιθαγένεια