Ξεκινώντας τις ομάδες
Πιθανές αρχικές ομάδες
Η εκκίνηση των γραμμών δεν επιβεβαιώθηκε
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
David Zimmerl | CB | ||||
Konstantin Mader | |||||
Martin Raming | |||||
S Bohm | G | ||||
Υποκατάστατο | |||||
Benedikt David | RB | ||||
Felix Heiglauer | RB | ||||
Christian Kalkbrener | LW | ||||
Markus Stockinger | G |
Πιθανές αρχικές ομάδες
Η εκκίνηση των γραμμών δεν επιβεβαιώθηκε
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
Kevin Wieninger | CB | 24 | |||
J Tiefenbacher | P | ||||
Hokari Kazuke | LW | ||||
Danilo Radunovic | G | ||||
Υποκατάστατο | |||||
Nikola Zakula | CB | ||||
Nils Moser | |||||
Jonas Eberl | |||||
Tiefenbacher V |
Εκδηλώσεις: UHLZ Perchtoldsdorf Devils
HLA 2 | |||
Γύρος 10 | |||
2024-05-04 | SG Krems / Langenlois - UHLZ Perchtoldsdorf Devils | 29 - 34 | |
Γύρος 9 | |||
2024-05-01 | Κόρνεμπουργκ - UHLZ Perchtoldsdorf Devils | 32 - 30 | |
Γύρος 8 | |||
2024-04-27 | UHLZ Perchtoldsdorf Devils - Φίβερς | 26 - 32 | |
Γύρος 7 | |||
2024-04-20 | UHLZ Perchtoldsdorf Devils - Χιμπ Χαντμπολ Γκραζ | 30 - 29 | |
Γύρος 6 | |||
2024-04-14 | WAT Funfhaus HB - UHLZ Perchtoldsdorf Devils | 36 - 29 |
UHLZ Perchtoldsdorf Devils - Πόλτεν
Αυστρία, HLA 2, αγώνα UHLZ Perchtoldsdorf Devils - Πόλτεν, ώρα έναρξης 2023-11-18 18:00:00 διεθνής ώρα.
UHLZ Perchtoldsdorf Devils και Πόλτεν συμμετέχει στο πρωτάθλημα HLA 2, Αυστρία.
Ο αγώνας θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο Freizeitzentrum Perchtoldsdorf στην πόλη Perchtoldsdorf, Αυστρία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Πόλτεν
HLA 2 | |||
Γύρος 10 | |||
2024-05-04 | Πόλτεν - Ατζεγκερντσόρφ | 29 - 25 | |
Γύρος 9 | |||
2024-05-01 | HCB Lauterach - Πόλτεν | 34 - 35 | |
Γύρος 8 | |||
2024-04-27 | Πόλτεν - Δυτική Βιέννη | 31 - 31 | |
Γύρος 7 | |||
2024-04-20 | Λεόμπεν - Πόλτεν | 33 - 33 | |
Γύρος 6 | |||
2024-04-13 | Πόλτεν - medalp Handball Tirol | 30 - 32 |
Βαθμολογίες
HLA Challenge 23/24, Main Round, Sud-Ost: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | DIFF | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Δυτική Βιέννη | 18 | 15 | 0 | 3 | 30 | |
2
|
Πόλτεν | 18 | 12 | 0 | 6 | 24 | |
3
|
Λεόμπεν | 18 | 11 | 0 | 7 | 22 | |
4
|
Ατζεγκερντσόρφ | 18 | 10 | 1 | 7 | 21 | |
5
|
SG Krems / Langenlois | 18 | 10 | 1 | 7 | 21 | |
6
|
Φίβερς | 18 | 10 | 0 | 8 | 20 | |
7
|
WAT Funfhaus HB | 18 | 9 | 2 | 7 | 20 | |
8
|
Κόρνεμπουργκ | 18 | 7 | 0 | 11 | 14 | |
9
|
Χιμπ Χαντμπολ Γκραζ | 18 | 1 | 3 | 14 | 5 | |
10
|
UHLZ Perchtoldsdorf Devils | 18 | 1 | 1 | 16 | 3 |
HLA Challenge 23/24, Main Round, Nord-West: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | DIFF | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
medalp Handball Tirol | 14 | 12 | 0 | 2 | 24 | |
2
|
Alpla HC Hard II | 14 | 10 | 1 | 3 | 21 | |
3
|
HCB Lauterach | 14 | 7 | 1 | 6 | 15 | |
4
|
HC Linz AG II | 14 | 7 | 1 | 6 | 15 | |
5
|
Spiders Wels | 14 | 7 | 0 | 7 | 14 | |
6
|
Bregenz Handball II | 14 | 5 | 1 | 8 | 11 | |
7
|
UHC Salzburg | 14 | 4 | 1 | 9 | 9 | |
8
|
Handball Tirol FT | 14 | 1 | 1 | 12 | 3 |
HLA Challenge 23/24, Promotion Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Δυτική Βιέννη | 10 | 8 | 1 | 1 | 319:237 | 17 |
2
|
Πόλτεν | 10 | 5 | 2 | 3 | 316:314 | 12 |
3
|
Ατζεγκερντσόρφ | 10 | 6 | 0 | 4 | 328:283 | 12 |
4
|
Λεόμπεν | 10 | 5 | 1 | 4 | 315:329 | 11 |
5
|
medalp Handball Tirol | 10 | 4 | 0 | 6 | 318:309 | 8 |
6
|
HCB Lauterach | 10 | 0 | 0 | 10 | 278:402 | 0 |
HLA Challenge 23/24, Relegation Round, Nord-West: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Alpla HC Hard II | 5 | 5 | 0 | 0 | 165:131 | 21 |
2
|
HC Linz AG II | 5 | 4 | 0 | 1 | 159:147 | 16 |
3
|
Spiders Wels | 5 | 2 | 1 | 2 | 150:148 | 12 |
4
|
Bregenz Handball II | 5 | 2 | 0 | 3 | 142:147 | 10 |
5
|
UHC Salzburg | 5 | 1 | 1 | 3 | 126:135 | 8 |
6
|
Handball Tirol FT | 5 | 0 | 0 | 5 | 118:152 | 2 |
HLA Challenge 23/24, Relegation Round, Sud-Ost: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Φίβερς | 10 | 9 | 0 | 1 | 333:272 | 28 |
2
|
SG Krems / Langenlois | 10 | 5 | 1 | 4 | 292:299 | 22 |
3
|
WAT Funfhaus HB | 10 | 5 | 1 | 4 | 303:291 | 21 |
4
|
Κόρνεμπουργκ | 10 | 6 | 1 | 3 | 300:269 | 20 |
5
|
UHLZ Perchtoldsdorf Devils | 10 | 2 | 0 | 8 | 284:327 | 6 |
6
|
Χιμπ Χαντμπολ Γκραζ | 10 | 1 | 1 | 8 | 254:308 | 6 |
Τοποθεσία
Αυστρία
Χώρα
Perchtoldsdorf
Πόλη
Freizeitzentrum Perchtoldsdorf
Στάδιο