Εκδηλώσεις: Radnički Kragujevac
Superliga | |||
Γύρος 7 | |||
2024-05-18 | Jugović Unimet - Radnički Kragujevac | 36 - 36 | |
Γύρος 6 | |||
2024-05-15 | Radnički Kragujevac - Όμπιλιτς | 36 - 34 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-02 | Radnički Kragujevac - Προλετέρ | 34 - 27 | |
Γύρος 4 | |||
2024-04-26 | Ερυθρός Αστέρας - Radnički Kragujevac | 35 - 36 | |
Γύρος 3 | |||
2024-04-21 | Radnički Kragujevac - Ντουμπόσιτσα | 36 - 35 |
Radnički Kragujevac - RK UB
Σερβία, Superliga, αγώνα Radnički Kragujevac - RK UB, ώρα έναρξης 2024-04-10 17:00:00 διεθνής ώρα.
Radnički Kragujevac και RK UB συμμετέχει στο πρωτάθλημα Superliga, Σερβία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: RK UB
Superliga | |||
Γύρος 7 | |||
2024-05-18 | RK UB - Ερυθρός Αστέρας | 29 - 38 | |
Γύρος 6 | |||
2024-05-15 | Ντουμπόσιτσα - RK UB | 37 - 32 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-02 | RK UB - RK Vranje | 30 - 29 | |
Γύρος 4 | |||
2024-04-26 | Προλετέρ - RK UB | 33 - 26 | |
Γύρος 3 | |||
2024-04-20 | Jugović Unimet - RK UB | 35 - 34 |
Βαθμολογίες
Super Liga: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | DIFF | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Βοϊβοντίνα | 22 | 21 | 1 | 0 | 43 | |
2
|
Μεταλοπλάστικα | 22 | 18 | 1 | 3 | 37 | |
3
|
Παρτιζάν | 22 | 16 | 2 | 4 | 34 | |
4
|
Ντιναμό | 22 | 16 | 1 | 5 | 33 | |
5
|
Ντουμπόσιτσα | 22 | 11 | 2 | 9 | 24 | |
6
|
Ερυθρός Αστέρας | 22 | 11 | 1 | 10 | 23 | |
7
|
Radnički Kragujevac | 22 | 7 | 4 | 11 | 18 | |
8
|
Όμπιλιτς | 22 | 6 | 2 | 14 | 14 | |
9
|
Jugović Unimet | 22 | 6 | 1 | 15 | 13 | |
10
|
RK UB | 22 | 5 | 1 | 16 | 11 | |
11
|
RK Vranje | 22 | 3 | 2 | 17 | 8 | |
12
|
Προλετέρ | 22 | 2 | 2 | 18 | 6 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ερυθρός Αστέρας | 1 | 1 | 0 | 0 | 35:29 | 2 |
2
|
RK UB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Όμπιλιτς | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Ντουμπόσιτσα | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Jugović Unimet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Radnički Kragujevac | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Προλετέρ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
RK Vranje | 1 | 0 | 0 | 1 | 29:35 | 0 |
Superliga, Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ερυθρός Αστέρας | 1 | 1 | 0 | 0 | 35:29 | 2 |
2
|
RK UB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Όμπιλιτς | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Ντουμπόσιτσα | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Jugović Unimet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Radnički Kragujevac | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Προλετέρ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
RK Vranje | 1 | 0 | 0 | 1 | 29:35 | 0 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ντουμπόσιτσα | ||||||
|
Ερυθρός Αστέρας | ||||||
|
Jugović Unimet | ||||||
|
Radnički Kragujevac | ||||||
|
Όμπιλιτς | ||||||
|
RK Vranje | ||||||
|
RK UB | ||||||
|
Προλετέρ |
Superliga, Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ερυθρός Αστέρας | ||||||
|
RK UB | ||||||
|
Όμπιλιτς | ||||||
|
RK Vranje | ||||||
|
Ντουμπόσιτσα | ||||||
|
Jugović Unimet | ||||||
|
Radnički Kragujevac | ||||||
|
Προλετέρ |
Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ντουμπόσιτσα | ||||||
|
Ερυθρός Αστέρας | ||||||
|
Radnički Kragujevac | ||||||
|
Όμπιλιτς | ||||||
|
RK UB | ||||||
|
Προλετέρ | ||||||
|
RK Vranje | ||||||
|
Jugović Unimet |
Superliga, Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
RK UB | ||||||
|
Ερυθρός Αστέρας | ||||||
|
Όμπιλιτς | ||||||
|
Ντουμπόσιτσα | ||||||
|
Jugović Unimet | ||||||
|
Radnički Kragujevac | ||||||
|
Προλετέρ | ||||||
|
RK Vranje |