Εκδηλώσεις: ΣΛΟΒΑΝ ΜΟΝΤΡΑ
Extraliga | |||
Γύρος 6 | |||
2024-10-05 | ΣΛΟΒΑΝ ΜΟΝΤΡΑ - Νόβε Ζάμκι | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-28 | ΣΛΟΒΑΝ ΜΟΝΤΡΑ - Τοπολκάνι | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-20 | HK Kupele Bojnice - ΣΛΟΒΑΝ ΜΟΝΤΡΑ | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-14 | ΣΛΟΒΑΝ ΜΟΝΤΡΑ - Σπόρτα Χλοχόβεκ | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-07 | Μπρατισλάβα - ΣΛΟΒΑΝ ΜΟΝΤΡΑ | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-30 | ΣΛΟΒΑΝ ΜΟΝΤΡΑ - Τατράν Πρεσόφ | 22 - 35 | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-14 | Zahoraci Stupava/Malacky - ΣΛΟΒΑΝ ΜΟΝΤΡΑ | 37 - 29 | |
Extraliga | |||
Γύρος 29 | |||
2024-05-25 | ΣΛΟΒΑΝ ΜΟΝΤΡΑ - Dac Dunajska Streda | 40 - 21 | |
2024-05-19 | Dac Dunajska Streda - ΣΛΟΒΑΝ ΜΟΝΤΡΑ | 19 - 25 | |
Γύρος 5 | |||
2024-04-27 | ΣΛΟΒΑΝ ΜΟΝΤΡΑ - Σπόρτα Χλοχόβεκ | 33 - 24 |
ΣΛΟΒΑΝ ΜΟΝΤΡΑ - Νόβε Ζάμκι
Σλοβακία, Extraliga, αγώνα ΣΛΟΒΑΝ ΜΟΝΤΡΑ - Νόβε Ζάμκι, ώρα έναρξης 2024-10-05 15:00:00 διεθνής ώρα.
ΣΛΟΒΑΝ ΜΟΝΤΡΑ και Νόβε Ζάμκι συμμετέχει στο πρωτάθλημα Extraliga, Σλοβακία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Νόβε Ζάμκι
Extraliga | |||
Γύρος 6 | |||
2024-10-05 | ΣΛΟΒΑΝ ΜΟΝΤΡΑ - Νόβε Ζάμκι | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-28 | Νόβε Ζάμκι - HK Kupele Bojnice | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-21 | Σπόρτα Χλοχόβεκ - Νόβε Ζάμκι | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-14 | Νόβε Ζάμκι - Μπρατισλάβα | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-07 | Τατράν Πρεσόφ - Νόβε Ζάμκι | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-31 | Νόβε Ζάμκι - Ποβάτζκα Μπίστριτσα | 27 - 33 | |
Γύρος 6 | |||
2024-05-29 | Νόβε Ζάμκι - Zahoraci Stupava/Malacky | 33 - 25 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-24 | Τοπολκάνι - Νόβε Ζάμκι | 26 - 27 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-18 | Μπρατισλάβα - Νόβε Ζάμκι | 20 - 21 | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-04 | Zahoraci Stupava/Malacky - Νόβε Ζάμκι | 30 - 33 |
Βαθμολογίες
Extraliga 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τατράν Πρεσόφ | 1 | 1 | 0 | 0 | 35:22 | 2 |
2
|
HK Kupele Bojnice | 1 | 1 | 0 | 0 | 39:32 | 2 |
3
|
Κόζιτσε | 1 | 1 | 0 | 0 | 39:33 | 2 |
4
|
Ποβάτζκα Μπίστριτσα | 1 | 1 | 0 | 0 | 33:27 | 2 |
5
|
Τοπολκάνι | 1 | 1 | 0 | 0 | 25:23 | 2 |
6
|
Σπόρτα Χλοχόβεκ | 1 | 0 | 0 | 1 | 23:25 | 0 |
7
|
Zahoraci Stupava/Malacky | 1 | 0 | 0 | 1 | 33:39 | 0 |
8
|
Νόβε Ζάμκι | 1 | 0 | 0 | 1 | 27:33 | 0 |
9
|
Μπρατισλάβα | 1 | 0 | 0 | 1 | 32:39 | 0 |
10
|
ΣΛΟΒΑΝ ΜΟΝΤΡΑ | 1 | 0 | 0 | 1 | 22:35 | 0 |