Akademy SKA-Junior Krasnogorsk - Γιάροσλαβ (1-4), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Akademy SKA-Junior Krasnogorsk
MHL | |||
Γύρος 1 | |||
2024-09-18 | Akademy SKA-Junior Krasnogorsk - Μιχαίλοφ Ακάντεμι | - | |
2024-09-09 | Κρασνάγια - Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | - | |
2024-09-08 | Κρασνάγια - Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | - | |
2024-09-05 | Dinamo-Shinnik Bobruysk - Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | - | |
2024-09-04 | Dinamo-Shinnik Bobruysk - Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-08 | Akademy SKA-Junior Krasnogorsk - Τίγκρι | 2 - 3 | |
2024-07-29 | Akademy SKA-Junior Krasnogorsk - Κρίλια Σοβέτοφ | 3 - 5 | |
2024-07-25 | Akademy SKA-Junior Krasnogorsk - Κρίλια Σοβέτοφ | 3 - 2 | |
MHL | |||
2024-02-24 | SKA-Kareliya Kondopoga - Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | 2 - 3 | |
2024-02-23 | SKA-Kareliya Kondopoga - Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | 2 - 7 |
Akademy SKA-Junior Krasnogorsk - Γιάροσλαβ
Ρωσία, MHL, αγώνα Akademy SKA-Junior Krasnogorsk - Γιάροσλαβ, ώρα έναρξης 2024-02-04 10:00:00 διεθνής ώρα.
Akademy SKA-Junior Krasnogorsk και Γιάροσλαβ συμμετέχει στο πρωτάθλημα MHL, Ρωσία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Γιάροσλαβ
MHL | |||
Γύρος 1 | |||
2024-09-13 | Γιάροσλαβ - Κρασνάγια | - | |
2024-09-06 | Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης - Γιάροσλαβ | - | |
2024-09-05 | Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης - Γιάροσλαβ | - | |
2024-09-02 | ΣΚΑ 1946 - Γιάροσλαβ | - | |
2024-09-01 | ΣΚΑ 1946 - Γιάροσλαβ | - | |
Γύρος 29 | |||
2024-04-25 | Γιάροσλαβ - ΣΚΑ 1946 | 1 - 2 | |
2024-04-23 | ΣΚΑ 1946 - Γιάροσλαβ | 5 - 0 | |
2024-04-21 | ΣΚΑ 1946 - Γιάροσλαβ | 2 - 1 | |
2024-04-19 | Γιάροσλαβ - ΣΚΑ 1946 | 2 - 3 | |
2024-04-17 | Γιάροσλαβ - ΣΚΑ 1946 | 6 - 3 |
Βαθμολογίες
MHL 23/24, Eastern Conference, Gold Division: 2023-2024
MHL 23/24, Eastern Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | L | Πόν | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κουζνέτσι | 50 | 32 | 18 | 68 | |||||
2
|
Λάντα | 50 | 27 | 23 | 61 | |||||
3
|
Ρεάκτορ | 50 | 22 | 28 | 53 | |||||
4
|
Λοκό | 50 | 23 | 27 | 52 | |||||
5
|
Μολό | 50 | 22 | 28 | 47 | |||||
6
|
Τιμένσκι | 50 | 19 | 31 | 46 | |||||
7
|
Σπούτνικ | 50 | 19 | 31 | 41 | |||||
8
|
Snezhnye Barsy Astana | 50 | 12 | 38 | 32 | |||||
9
|
Krasnoyarskie Rysi | 50 | 8 | 42 | 18 |
MHL 23/24, Western Conference, Gold Division: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | L | Πόν | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γιάροσλαβ | 52 | 44 | 8 | 90 | |||||
2
|
ΣΚΑ 1946 | 52 | 38 | 14 | 82 | |||||
3
|
Σπαρτάκ | 52 | 34 | 18 | 74 | |||||
4
|
Ντιναμό Μόσχας | 52 | 36 | 16 | 73 | |||||
5
|
Αλμάζ | 52 | 33 | 19 | 72 | |||||
6
|
Μιχαίλοφ Ακάντεμι | 52 | 32 | 20 | 70 | |||||
7
|
Κρασνάγια | 52 | 28 | 24 | 60 | |||||
8
|
Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης | 52 | 26 | 26 | 58 | |||||
9
|
Καπιτάν | 52 | 15 | 37 | 35 |
MHL 23/24, Western Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | L | Πόν | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τίγκρι | 54 | 34 | 20 | 78 | |||||
2
|
Ατλάντ Μόσχας | 54 | 32 | 22 | 67 | |||||
3
|
Κρίλια Σοβέτοφ | 54 | 28 | 26 | 62 | |||||
4
|
Dinamo-Shinnik Bobruysk | 54 | 27 | 27 | 60 | |||||
5
|
Βιτιάζι | 54 | 28 | 26 | 58 | |||||
6
|
Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | 54 | 27 | 27 | 56 | |||||
7
|
Ακούλι | 54 | 16 | 38 | 35 | |||||
8
|
AKM-Junior Novomoskovsk | 54 | 8 | 46 | 23 | |||||
9
|
Ταίφουν | 54 | 10 | 44 | 21 | |||||
10
|
SKA-Kareliya Kondopoga | 54 | 8 | 46 | 20 |
MHL 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | L | Πόν | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γιάροσλαβ | 52 | 44 | 8 | 90 | |||||
2
|
Κνάντι Μανσίσκ | 50 | 41 | 9 | 84 | |||||
3
|
ΣΚΑ 1946 | 52 | 38 | 14 | 82 | |||||
4
|
Τίγκρι | 54 | 34 | 20 | 78 | |||||
5
|
Σπαρτάκ | 52 | 34 | 18 | 74 | |||||
6
|
Ντιναμό Μόσχας | 52 | 36 | 16 | 73 | |||||
7
|
Αλμάζ | 52 | 33 | 19 | 72 | |||||
8
|
Μιχαίλοφ Ακάντεμι | 52 | 32 | 20 | 70 | |||||
9
|
Μπελγιέ | 50 | 33 | 17 | 69 | |||||
10
|
Γιαστρέμπι | 50 | 33 | 17 | 69 | |||||
11
|
Κουζνέτσι | 50 | 32 | 18 | 68 | |||||
12
|
Ατλάντ Μόσχας | 54 | 32 | 22 | 67 | |||||
13
|
Τσάικα | 50 | 31 | 19 | 66 | |||||
14
|
Καζάν | 50 | 28 | 22 | 65 | |||||
15
|
Κρίλια Σοβέτοφ | 54 | 28 | 26 | 62 | |||||
16
|
Λάντα | 50 | 27 | 23 | 61 | |||||
17
|
Κρασνάγια | 52 | 28 | 24 | 60 | |||||
18
|
Dinamo-Shinnik Bobruysk | 54 | 27 | 27 | 60 | |||||
19
|
Βιτιάζι | 54 | 28 | 26 | 58 | |||||
20
|
Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης | 52 | 26 | 26 | 58 | |||||
21
|
Λίσι | 50 | 26 | 24 | 58 | |||||
22
|
Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | 54 | 27 | 27 | 56 | |||||
23
|
Σνάιπερι | 50 | 24 | 26 | 55 | |||||
24
|
Αβτό | 50 | 27 | 23 | 55 | |||||
25
|
Ρεάκτορ | 50 | 22 | 28 | 53 | |||||
26
|
Λοκό | 50 | 23 | 27 | 52 | |||||
27
|
Τολπάρ | 50 | 23 | 27 | 49 | |||||
28
|
Μολό | 50 | 22 | 28 | 47 | |||||
29
|
Τιμένσκι | 50 | 19 | 31 | 46 | |||||
30
|
Σπούτνικ | 50 | 19 | 31 | 41 | |||||
31
|
Ακούλι | 54 | 16 | 38 | 35 | |||||
32
|
Καπιτάν | 52 | 15 | 37 | 35 | |||||
33
|
Snezhnye Barsy Astana | 50 | 12 | 38 | 32 | |||||
34
|
AKM-Junior Novomoskovsk | 54 | 8 | 46 | 23 | |||||
35
|
Ταίφουν | 54 | 10 | 44 | 21 | |||||
36
|
SKA-Kareliya Kondopoga | 54 | 8 | 46 | 20 | |||||
37
|
Krasnoyarskie Rysi | 50 | 8 | 42 | 18 |