Εκδηλώσεις: Σπούτνικ
MHL | |||
Γύρος 1 | |||
2024-09-15 | Σπούτνικ - Κουζνέτσι | - | |
2024-09-09 | Σπούτνικ - Λάντα | - | |
2024-09-07 | Σπούτνικ - Λάντα | - | |
2024-09-05 | Σπούτνικ - Τολπάρ | - | |
2024-09-04 | Σπούτνικ - Τολπάρ | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-09 | Σπούτνικ - Sokol Novocheboksarsk U21 U21 | 8 - 2 | |
2024-08-08 | Σπούτνικ - Sokol Novocheboksarsk U21 U21 | 7 - 2 | |
2024-08-04 | Σπούτνικ - Τολπάρ | ακυρώθηκε | |
MHL | |||
2024-02-24 | Σπούτνικ - Μπάρσι | 2 - 5 | |
2024-02-23 | Σπούτνικ - Μπάρσι | 1 - 4 |
Σπούτνικ - Ρεάκτορ
Ρωσία, MHL, αγώνα Σπούτνικ - Ρεάκτορ, ώρα έναρξης 2024-02-09 14:00:00 διεθνής ώρα.
Σπούτνικ και Ρεάκτορ συμμετέχει στο πρωτάθλημα MHL, Ρωσία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ρεάκτορ
MHL | |||
Γύρος 1 | |||
2024-09-15 | Ρεάκτορ - Σνάιπερι | - | |
2024-09-09 | Ρεάκτορ - Τολπάρ | - | |
2024-09-08 | Ρεάκτορ - Τολπάρ | - | |
2024-09-05 | Ρεάκτορ - Λάντα | - | |
2024-09-04 | Ρεάκτορ - Λάντα | - | |
Γύρος 636 | |||
2024-03-03 | Λίσι - Ρεάκτορ | 4 - 0 | |
2024-03-02 | Λίσι - Ρεάκτορ | 6 - 4 | |
2024-02-28 | Ρεάκτορ - Λίσι | 4 - 1 | |
Γύρος 1 | |||
2024-02-20 | Ρεάκτορ - Μπάρσι | 3 - 2 | |
2024-02-19 | Ρεάκτορ - Μπάρσι | 4 - 2 |
Βαθμολογίες
MHL 23/24, Eastern Conference, Gold Division: 2023-2024
MHL 23/24, Eastern Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | L | Πόν | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κουζνέτσι | 50 | 32 | 18 | 68 | |||||
2
|
Λάντα | 50 | 27 | 23 | 61 | |||||
3
|
Ρεάκτορ | 50 | 22 | 28 | 53 | |||||
4
|
Λοκό | 50 | 23 | 27 | 52 | |||||
5
|
Μολό | 50 | 22 | 28 | 47 | |||||
6
|
Τιμένσκι | 50 | 19 | 31 | 46 | |||||
7
|
Σπούτνικ | 50 | 19 | 31 | 41 | |||||
8
|
Snezhnye Barsy Astana | 50 | 12 | 38 | 32 | |||||
9
|
Krasnoyarskie Rysi | 50 | 8 | 42 | 18 |
MHL 23/24, Western Conference, Gold Division: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | L | Πόν | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γιάροσλαβ | 52 | 44 | 8 | 90 | |||||
2
|
ΣΚΑ 1946 | 52 | 38 | 14 | 82 | |||||
3
|
Σπαρτάκ | 52 | 34 | 18 | 74 | |||||
4
|
Ντιναμό Μόσχας | 52 | 36 | 16 | 73 | |||||
5
|
Αλμάζ | 52 | 33 | 19 | 72 | |||||
6
|
Μιχαίλοφ Ακάντεμι | 52 | 32 | 20 | 70 | |||||
7
|
Κρασνάγια | 52 | 28 | 24 | 60 | |||||
8
|
Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης | 52 | 26 | 26 | 58 | |||||
9
|
Καπιτάν | 52 | 15 | 37 | 35 |
MHL 23/24, Western Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | L | Πόν | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τίγκρι | 54 | 34 | 20 | 78 | |||||
2
|
Ατλάντ Μόσχας | 54 | 32 | 22 | 67 | |||||
3
|
Κρίλια Σοβέτοφ | 54 | 28 | 26 | 62 | |||||
4
|
Dinamo-Shinnik Bobruysk | 54 | 27 | 27 | 60 | |||||
5
|
Βιτιάζι | 54 | 28 | 26 | 58 | |||||
6
|
Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | 54 | 27 | 27 | 56 | |||||
7
|
Ακούλι | 54 | 16 | 38 | 35 | |||||
8
|
AKM-Junior Novomoskovsk | 54 | 8 | 46 | 23 | |||||
9
|
Ταίφουν | 54 | 10 | 44 | 21 | |||||
10
|
SKA-Kareliya Kondopoga | 54 | 8 | 46 | 20 |
MHL 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | L | Πόν | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γιάροσλαβ | 52 | 44 | 8 | 90 | |||||
2
|
Κνάντι Μανσίσκ | 50 | 41 | 9 | 84 | |||||
3
|
ΣΚΑ 1946 | 52 | 38 | 14 | 82 | |||||
4
|
Τίγκρι | 54 | 34 | 20 | 78 | |||||
5
|
Σπαρτάκ | 52 | 34 | 18 | 74 | |||||
6
|
Ντιναμό Μόσχας | 52 | 36 | 16 | 73 | |||||
7
|
Αλμάζ | 52 | 33 | 19 | 72 | |||||
8
|
Μιχαίλοφ Ακάντεμι | 52 | 32 | 20 | 70 | |||||
9
|
Μπελγιέ | 50 | 33 | 17 | 69 | |||||
10
|
Γιαστρέμπι | 50 | 33 | 17 | 69 | |||||
11
|
Κουζνέτσι | 50 | 32 | 18 | 68 | |||||
12
|
Ατλάντ Μόσχας | 54 | 32 | 22 | 67 | |||||
13
|
Τσάικα | 50 | 31 | 19 | 66 | |||||
14
|
Καζάν | 50 | 28 | 22 | 65 | |||||
15
|
Κρίλια Σοβέτοφ | 54 | 28 | 26 | 62 | |||||
16
|
Λάντα | 50 | 27 | 23 | 61 | |||||
17
|
Κρασνάγια | 52 | 28 | 24 | 60 | |||||
18
|
Dinamo-Shinnik Bobruysk | 54 | 27 | 27 | 60 | |||||
19
|
Βιτιάζι | 54 | 28 | 26 | 58 | |||||
20
|
Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης | 52 | 26 | 26 | 58 | |||||
21
|
Λίσι | 50 | 26 | 24 | 58 | |||||
22
|
Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | 54 | 27 | 27 | 56 | |||||
23
|
Σνάιπερι | 50 | 24 | 26 | 55 | |||||
24
|
Αβτό | 50 | 27 | 23 | 55 | |||||
25
|
Ρεάκτορ | 50 | 22 | 28 | 53 | |||||
26
|
Λοκό | 50 | 23 | 27 | 52 | |||||
27
|
Τολπάρ | 50 | 23 | 27 | 49 | |||||
28
|
Μολό | 50 | 22 | 28 | 47 | |||||
29
|
Τιμένσκι | 50 | 19 | 31 | 46 | |||||
30
|
Σπούτνικ | 50 | 19 | 31 | 41 | |||||
31
|
Ακούλι | 54 | 16 | 38 | 35 | |||||
32
|
Καπιτάν | 52 | 15 | 37 | 35 | |||||
33
|
Snezhnye Barsy Astana | 50 | 12 | 38 | 32 | |||||
34
|
AKM-Junior Novomoskovsk | 54 | 8 | 46 | 23 | |||||
35
|
Ταίφουν | 54 | 10 | 44 | 21 | |||||
36
|
SKA-Kareliya Kondopoga | 54 | 8 | 46 | 20 | |||||
37
|
Krasnoyarskie Rysi | 50 | 8 | 42 | 18 |