Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης - Τίγκρι (4-3), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης
MHL | |||
Γύρος 1 | |||
2024-09-16 | AKM-Junior Novomoskovsk - Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης | - | |
2024-09-10 | Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης - Αλμάζ | - | |
2024-09-09 | Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης - Αλμάζ | - | |
2024-09-06 | Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης - Γιάροσλαβ | - | |
2024-09-05 | Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης - Γιάροσλαβ | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-03-15 | ΣΚΑ 1946 - Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης | 5 - 0 | |
2024-03-13 | Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης - ΣΚΑ 1946 | 4 - 3 | |
2024-03-12 | Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης - ΣΚΑ 1946 | 5 - 2 | |
2024-03-09 | ΣΚΑ 1946 - Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης | 7 - 2 | |
2024-03-08 | ΣΚΑ 1946 - Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης | 5 - 0 |
Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης - Τίγκρι
Ρωσία, MHL, αγώνα Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης - Τίγκρι, ώρα έναρξης 2024-03-03 10:00:00 διεθνής ώρα.
Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης και Τίγκρι συμμετέχει στο πρωτάθλημα MHL, Ρωσία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Τίγκρι
MHL | |||
Γύρος 1 | |||
2024-09-23 | Τίγκρι - Ντιναμό Μόσχας | - | |
2024-09-17 | Τίγκρι - Σπαρτάκ | - | |
2024-09-16 | Τίγκρι - Σπαρτάκ | - | |
2024-09-06 | SKA-Kareliya Kondopoga - Τίγκρι | - | |
2024-09-03 | Καπιτάν - Τίγκρι | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-17 | Σπαρτάκ - Τίγκρι | 4 - 3 | |
2024-08-08 | Akademy SKA-Junior Krasnogorsk - Τίγκρι | 2 - 3 | |
MHL | |||
Γύρος 636 | |||
2024-03-04 | Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης - Τίγκρι | 2 - 1 | |
2024-03-03 | Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης - Τίγκρι | 4 - 3 | |
2024-02-29 | Τίγκρι - Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης | 5 - 4 |
Βαθμολογίες
MHL 23/24, Eastern Conference, Gold Division: 2023-2024
MHL 23/24, Eastern Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | L | Πόν | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κουζνέτσι | 50 | 32 | 18 | 68 | |||||
2
|
Λάντα | 50 | 27 | 23 | 61 | |||||
3
|
Ρεάκτορ | 50 | 22 | 28 | 53 | |||||
4
|
Λοκό | 50 | 23 | 27 | 52 | |||||
5
|
Μολό | 50 | 22 | 28 | 47 | |||||
6
|
Τιμένσκι | 50 | 19 | 31 | 46 | |||||
7
|
Σπούτνικ | 50 | 19 | 31 | 41 | |||||
8
|
Snezhnye Barsy Astana | 50 | 12 | 38 | 32 | |||||
9
|
Krasnoyarskie Rysi | 50 | 8 | 42 | 18 |
MHL 23/24, Western Conference, Gold Division: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | L | Πόν | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γιάροσλαβ | 52 | 44 | 8 | 90 | |||||
2
|
ΣΚΑ 1946 | 52 | 38 | 14 | 82 | |||||
3
|
Σπαρτάκ | 52 | 34 | 18 | 74 | |||||
4
|
Ντιναμό Μόσχας | 52 | 36 | 16 | 73 | |||||
5
|
Αλμάζ | 52 | 33 | 19 | 72 | |||||
6
|
Μιχαίλοφ Ακάντεμι | 52 | 32 | 20 | 70 | |||||
7
|
Κρασνάγια | 52 | 28 | 24 | 60 | |||||
8
|
Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης | 52 | 26 | 26 | 58 | |||||
9
|
Καπιτάν | 52 | 15 | 37 | 35 |
MHL 23/24, Western Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | L | Πόν | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τίγκρι | 54 | 34 | 20 | 78 | |||||
2
|
Ατλάντ Μόσχας | 54 | 32 | 22 | 67 | |||||
3
|
Κρίλια Σοβέτοφ | 54 | 28 | 26 | 62 | |||||
4
|
Dinamo-Shinnik Bobruysk | 54 | 27 | 27 | 60 | |||||
5
|
Βιτιάζι | 54 | 28 | 26 | 58 | |||||
6
|
Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | 54 | 27 | 27 | 56 | |||||
7
|
Ακούλι | 54 | 16 | 38 | 35 | |||||
8
|
AKM-Junior Novomoskovsk | 54 | 8 | 46 | 23 | |||||
9
|
Ταίφουν | 54 | 10 | 44 | 21 | |||||
10
|
SKA-Kareliya Kondopoga | 54 | 8 | 46 | 20 |
MHL 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | L | Πόν | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γιάροσλαβ | 52 | 44 | 8 | 90 | |||||
2
|
Κνάντι Μανσίσκ | 50 | 41 | 9 | 84 | |||||
3
|
ΣΚΑ 1946 | 52 | 38 | 14 | 82 | |||||
4
|
Τίγκρι | 54 | 34 | 20 | 78 | |||||
5
|
Σπαρτάκ | 52 | 34 | 18 | 74 | |||||
6
|
Ντιναμό Μόσχας | 52 | 36 | 16 | 73 | |||||
7
|
Αλμάζ | 52 | 33 | 19 | 72 | |||||
8
|
Μιχαίλοφ Ακάντεμι | 52 | 32 | 20 | 70 | |||||
9
|
Μπελγιέ | 50 | 33 | 17 | 69 | |||||
10
|
Γιαστρέμπι | 50 | 33 | 17 | 69 | |||||
11
|
Κουζνέτσι | 50 | 32 | 18 | 68 | |||||
12
|
Ατλάντ Μόσχας | 54 | 32 | 22 | 67 | |||||
13
|
Τσάικα | 50 | 31 | 19 | 66 | |||||
14
|
Καζάν | 50 | 28 | 22 | 65 | |||||
15
|
Κρίλια Σοβέτοφ | 54 | 28 | 26 | 62 | |||||
16
|
Λάντα | 50 | 27 | 23 | 61 | |||||
17
|
Κρασνάγια | 52 | 28 | 24 | 60 | |||||
18
|
Dinamo-Shinnik Bobruysk | 54 | 27 | 27 | 60 | |||||
19
|
Βιτιάζι | 54 | 28 | 26 | 58 | |||||
20
|
Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης | 52 | 26 | 26 | 58 | |||||
21
|
Λίσι | 50 | 26 | 24 | 58 | |||||
22
|
Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | 54 | 27 | 27 | 56 | |||||
23
|
Σνάιπερι | 50 | 24 | 26 | 55 | |||||
24
|
Αβτό | 50 | 27 | 23 | 55 | |||||
25
|
Ρεάκτορ | 50 | 22 | 28 | 53 | |||||
26
|
Λοκό | 50 | 23 | 27 | 52 | |||||
27
|
Τολπάρ | 50 | 23 | 27 | 49 | |||||
28
|
Μολό | 50 | 22 | 28 | 47 | |||||
29
|
Τιμένσκι | 50 | 19 | 31 | 46 | |||||
30
|
Σπούτνικ | 50 | 19 | 31 | 41 | |||||
31
|
Ακούλι | 54 | 16 | 38 | 35 | |||||
32
|
Καπιτάν | 52 | 15 | 37 | 35 | |||||
33
|
Snezhnye Barsy Astana | 50 | 12 | 38 | 32 | |||||
34
|
AKM-Junior Novomoskovsk | 54 | 8 | 46 | 23 | |||||
35
|
Ταίφουν | 54 | 10 | 44 | 21 | |||||
36
|
SKA-Kareliya Kondopoga | 54 | 8 | 46 | 20 | |||||
37
|
Krasnoyarskie Rysi | 50 | 8 | 42 | 18 |