Εκδηλώσεις: Σπαρτάκ
MHL | |||
Γύρος 1 | |||
2024-09-17 | Τίγκρι - Σπαρτάκ | - | |
2024-09-16 | Τίγκρι - Σπαρτάκ | - | |
2024-09-08 | Σπαρτάκ - Μιχαίλοφ Ακάντεμι | - | |
2024-09-03 | Σπαρτάκ - Ατλάντ Μόσχας | - | |
2024-09-02 | Σπαρτάκ - Ατλάντ Μόσχας | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-17 | Σπαρτάκ - Τίγκρι | - | |
2024-08-11 | Σπαρτάκ - Κρίλια Σοβέτοφ | 7 - 2 | |
MHL | |||
Γύρος 27 | |||
2024-03-26 | Σπαρτάκ - ΣΚΑ 1946 | 4 - 5 | |
2024-03-23 | Σπαρτάκ - ΣΚΑ 1946 | Αναβλήθηκε | |
2024-03-20 | ΣΚΑ 1946 - Σπαρτάκ | 6 - 2 |
Σπαρτάκ - ΣΚΑ 1946
Ρωσία, MHL, αγώνα Σπαρτάκ - ΣΚΑ 1946, ώρα έναρξης 2024-03-23 10:00:00 διεθνής ώρα.
Σπαρτάκ και ΣΚΑ 1946 συμμετέχει στο πρωτάθλημα MHL, Ρωσία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: ΣΚΑ 1946
MHL | |||
Γύρος 1 | |||
2024-09-16 | Βιτιάζι - ΣΚΑ 1946 | - | |
2024-09-06 | ΣΚΑ 1946 - Αλμάζ | - | |
2024-09-05 | ΣΚΑ 1946 - Αλμάζ | - | |
2024-09-02 | ΣΚΑ 1946 - Γιάροσλαβ | - | |
2024-09-01 | ΣΚΑ 1946 - Γιάροσλαβ | - | |
Γύρος 29 | |||
2024-04-25 | Γιάροσλαβ - ΣΚΑ 1946 | 1 - 2 | |
2024-04-23 | ΣΚΑ 1946 - Γιάροσλαβ | 5 - 0 | |
2024-04-21 | ΣΚΑ 1946 - Γιάροσλαβ | 2 - 1 | |
2024-04-19 | Γιάροσλαβ - ΣΚΑ 1946 | 2 - 3 | |
2024-04-17 | Γιάροσλαβ - ΣΚΑ 1946 | 6 - 3 |
Βαθμολογίες
MHL 23/24, Eastern Conference, Gold Division: 2023-2024
MHL 23/24, Eastern Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | L | Πόν | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κουζνέτσι | 50 | 32 | 18 | 68 | |||||
2
|
Λάντα | 50 | 27 | 23 | 61 | |||||
3
|
Ρεάκτορ | 50 | 22 | 28 | 53 | |||||
4
|
Λοκό | 50 | 23 | 27 | 52 | |||||
5
|
Μολό | 50 | 22 | 28 | 47 | |||||
6
|
Τιμένσκι | 50 | 19 | 31 | 46 | |||||
7
|
Σπούτνικ | 50 | 19 | 31 | 41 | |||||
8
|
Snezhnye Barsy Astana | 50 | 12 | 38 | 32 | |||||
9
|
Krasnoyarskie Rysi | 50 | 8 | 42 | 18 |
MHL 23/24, Western Conference, Gold Division: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | L | Πόν | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γιάροσλαβ | 52 | 44 | 8 | 90 | |||||
2
|
ΣΚΑ 1946 | 52 | 38 | 14 | 82 | |||||
3
|
Σπαρτάκ | 52 | 34 | 18 | 74 | |||||
4
|
Ντιναμό Μόσχας | 52 | 36 | 16 | 73 | |||||
5
|
Αλμάζ | 52 | 33 | 19 | 72 | |||||
6
|
Μιχαίλοφ Ακάντεμι | 52 | 32 | 20 | 70 | |||||
7
|
Κρασνάγια | 52 | 28 | 24 | 60 | |||||
8
|
Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης | 52 | 26 | 26 | 58 | |||||
9
|
Καπιτάν | 52 | 15 | 37 | 35 |
MHL 23/24, Western Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | L | Πόν | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τίγκρι | 54 | 34 | 20 | 78 | |||||
2
|
Ατλάντ Μόσχας | 54 | 32 | 22 | 67 | |||||
3
|
Κρίλια Σοβέτοφ | 54 | 28 | 26 | 62 | |||||
4
|
Dinamo-Shinnik Bobruysk | 54 | 27 | 27 | 60 | |||||
5
|
Βιτιάζι | 54 | 28 | 26 | 58 | |||||
6
|
Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | 54 | 27 | 27 | 56 | |||||
7
|
Ακούλι | 54 | 16 | 38 | 35 | |||||
8
|
AKM-Junior Novomoskovsk | 54 | 8 | 46 | 23 | |||||
9
|
Ταίφουν | 54 | 10 | 44 | 21 | |||||
10
|
SKA-Kareliya Kondopoga | 54 | 8 | 46 | 20 |
MHL 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | L | Πόν | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γιάροσλαβ | 52 | 44 | 8 | 90 | |||||
2
|
Κνάντι Μανσίσκ | 50 | 41 | 9 | 84 | |||||
3
|
ΣΚΑ 1946 | 52 | 38 | 14 | 82 | |||||
4
|
Τίγκρι | 54 | 34 | 20 | 78 | |||||
5
|
Σπαρτάκ | 52 | 34 | 18 | 74 | |||||
6
|
Ντιναμό Μόσχας | 52 | 36 | 16 | 73 | |||||
7
|
Αλμάζ | 52 | 33 | 19 | 72 | |||||
8
|
Μιχαίλοφ Ακάντεμι | 52 | 32 | 20 | 70 | |||||
9
|
Μπελγιέ | 50 | 33 | 17 | 69 | |||||
10
|
Γιαστρέμπι | 50 | 33 | 17 | 69 | |||||
11
|
Κουζνέτσι | 50 | 32 | 18 | 68 | |||||
12
|
Ατλάντ Μόσχας | 54 | 32 | 22 | 67 | |||||
13
|
Τσάικα | 50 | 31 | 19 | 66 | |||||
14
|
Καζάν | 50 | 28 | 22 | 65 | |||||
15
|
Κρίλια Σοβέτοφ | 54 | 28 | 26 | 62 | |||||
16
|
Λάντα | 50 | 27 | 23 | 61 | |||||
17
|
Κρασνάγια | 52 | 28 | 24 | 60 | |||||
18
|
Dinamo-Shinnik Bobruysk | 54 | 27 | 27 | 60 | |||||
19
|
Βιτιάζι | 54 | 28 | 26 | 58 | |||||
20
|
Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης | 52 | 26 | 26 | 58 | |||||
21
|
Λίσι | 50 | 26 | 24 | 58 | |||||
22
|
Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | 54 | 27 | 27 | 56 | |||||
23
|
Σνάιπερι | 50 | 24 | 26 | 55 | |||||
24
|
Αβτό | 50 | 27 | 23 | 55 | |||||
25
|
Ρεάκτορ | 50 | 22 | 28 | 53 | |||||
26
|
Λοκό | 50 | 23 | 27 | 52 | |||||
27
|
Τολπάρ | 50 | 23 | 27 | 49 | |||||
28
|
Μολό | 50 | 22 | 28 | 47 | |||||
29
|
Τιμένσκι | 50 | 19 | 31 | 46 | |||||
30
|
Σπούτνικ | 50 | 19 | 31 | 41 | |||||
31
|
Ακούλι | 54 | 16 | 38 | 35 | |||||
32
|
Καπιτάν | 52 | 15 | 37 | 35 | |||||
33
|
Snezhnye Barsy Astana | 50 | 12 | 38 | 32 | |||||
34
|
AKM-Junior Novomoskovsk | 54 | 8 | 46 | 23 | |||||
35
|
Ταίφουν | 54 | 10 | 44 | 21 | |||||
36
|
SKA-Kareliya Kondopoga | 54 | 8 | 46 | 20 | |||||
37
|
Krasnoyarskie Rysi | 50 | 8 | 42 | 18 |