Λίντα - Γιουνόστ Μινσκ (1-8), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Λίντα
Salei Cup | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-12 | Νεμάν Γκρόντνο - Λίντα | 4 - 1 | |
2024-08-08 | Λίντα - Ντιναμό Μολοντέχνο | 1 - 0 | |
2024-08-06 | Hc Baranovichi - Λίντα | 4 - 2 | |
2024-08-03 | Λίντα - Μπρεστ | 2 - 4 | |
2024-08-01 | Σολιγκόρσκ - Λίντα | 2 - 1 |
Σειρά 2
Γενικός
Λίντα Ηττημένος πρωτης περιόδου 4 από 5
Προσωπικές συναντήσεις
Γιουνόστ Μινσκ Νίκες 4
Λίντα - Γιουνόστ Μινσκ
Λευκορωσία, Salei Cup, αγώνα Λίντα - Γιουνόστ Μινσκ, ώρα έναρξης 2024-07-30 16:00:00 διεθνής ώρα.
Λίντα και Γιουνόστ Μινσκ συμμετέχει στο πρωτάθλημα Salei Cup, Λευκορωσία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Γιουνόστ Μινσκ
Salei Cup | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-13 | Γιουνόστ Μινσκ - Ντιναμό Μολοντέχνο | 2 - 1 | |
2024-08-11 | Hc Baranovichi - Γιουνόστ Μινσκ | 2 - 10 | |
2024-08-08 | Γιουνόστ Μινσκ - Μπρεστ | 4 - 1 | |
2024-08-06 | Σολιγκόρσκ - Γιουνόστ Μινσκ | 1 - 3 | |
2024-08-01 | Γιουνόστ Μινσκ - Νεμάν Γκρόντνο | 5 - 2 |
Βαθμολογίες
Salei Cup 2024, Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γιουνόστ Μινσκ | 6 | 6 | 0 | 0 | 32:8 | 12 |
2
|
Σολιγκόρσκ | 6 | 5 | 0 | 1 | 19:6 | 10 |
3
|
Νεμάν Γκρόντνο | 6 | 3 | 0 | 3 | 15:12 | 8 |
4
|
Hc Baranovichi | 6 | 3 | 0 | 3 | 16:29 | 6 |
5
|
Μπρεστ | 6 | 2 | 0 | 4 | 11:22 | 4 |
6
|
Ντιναμό Μολοντέχνο | 6 | 1 | 0 | 5 | 13:15 | 3 |
7
|
Λίντα | 6 | 1 | 0 | 5 | 8:22 | 2 |
Salei Cup 2024, Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Βιτέμπσκ | 5 | 5 | 0 | 0 | 14:3 | 10 |
2
|
Χιμίκ-Σκα Νοβοπόλτσκ | 5 | 3 | 0 | 2 | 10:10 | 7 |
3
|
Γκόμελ | 5 | 2 | 0 | 3 | 11:10 | 6 |
4
|
Μέταλουργκ Ζλομπίν | 5 | 3 | 0 | 2 | 15:10 | 6 |
5
|
Λοκομοτίβ Ορσά | 5 | 3 | 0 | 2 | 12:11 | 6 |
6
|
Slavutich Smolensk | 4 | 1 | 0 | 3 | 9:10 | 3 |
7
|
Μογκίλεφ | 5 | 0 | 0 | 5 | 9:26 | 1 |
Salei Cup 2024, Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Hc Baranovichi | ||||||
|
Γιουνόστ Μινσκ | ||||||
|
Σολιγκόρσκ | ||||||
|
Νεμάν Γκρόντνο | ||||||
|
Μπρεστ | ||||||
|
Ντιναμό Μολοντέχνο | ||||||
|
Λίντα |
Salei Cup 2024, Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Λοκομοτίβ Ορσά | ||||||
|
Γκόμελ | ||||||
|
Μογκίλεφ | ||||||
|
Βιτέμπσκ | ||||||
|
Χιμίκ-Σκα Νοβοπόλτσκ | ||||||
|
Μέταλουργκ Ζλομπίν | ||||||
|
Slavutich Smolensk |
Salei Cup 2024, Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γιουνόστ Μινσκ | ||||||
|
Σολιγκόρσκ | ||||||
|
Hc Baranovichi | ||||||
|
Νεμάν Γκρόντνο | ||||||
|
Ντιναμό Μολοντέχνο | ||||||
|
Λίντα | ||||||
|
Μπρεστ |
Salei Cup 2024, Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Λοκομοτίβ Ορσά | ||||||
|
Γκόμελ | ||||||
|
Μογκίλεφ | ||||||
|
Βιτέμπσκ | ||||||
|
Χιμίκ-Σκα Νοβοπόλτσκ | ||||||
|
Μέταλουργκ Ζλομπίν | ||||||
|
Slavutich Smolensk |