Χόκεϊ επί πάγου / Καναδάς / QMJHL /

Halifax Mooseheads - Quebec Remparts (4-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές

halifax-mooseheads Halifax Mooseheads

Halifax Mooseheads (CAN)

quebec-remparts Quebec Remparts

Quebec Remparts (CAN)

Σειρά 4

Γενικός

halifax-mooseheads Halifax Mooseheads + quebec-remparts Quebec Remparts Περισσότερα από 1.5 γκολ στην πρώτη περίοδο 4 από 5

quebec-remparts Quebec Remparts Περισσότερα από 5.5 γκολ 6 από 6

halifax-mooseheads Halifax Mooseheads Σκοραρουν και οι δου στην πρωτη περιόδο 5 από 6

halifax-mooseheads Halifax Mooseheads Νίκες 4

halifax-mooseheads Halifax Mooseheads Ηττημένος πρωτης περιόδου 5 από 7

halifax-mooseheads Halifax Mooseheads Περισσότερα από 1.5 γκολ στην πρώτη περίοδο 5 από 6

Halifax Mooseheads - Quebec Remparts

Καναδάς, QMJHL, αγώνα Halifax Mooseheads - Quebec Remparts, ώρα έναρξης 2024-10-04 22:00:00 διεθνής ώρα.

Halifax Mooseheads και Quebec Remparts συμμετέχει στο πρωτάθλημα QMJHL, Καναδάς.

Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι: