Χόκεϊ επί πάγου / Ρωσία / MHL /

Σπαρτάκ - Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης (2-3), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές

Γενικός

dinamo-st-petersburg-1 Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης Σκοραρουν και οι δου στην πρωτη περιόδο 7 από 8

dinamo-st-petersburg-1 Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης Περισσότερα από 5.5 γκολ 7 από 8

dinamo-st-petersburg-1 Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης Περισσότερα από 1.5 γκολ στην πρώτη περίοδο 8 από 8

spartak-moscow-2 Σπαρτάκ Νίκες 12

spartak-moscow-2 Σπαρτάκ Νικητής πρωτης περιόδου 6 από 7

Προσωπικές συναντήσεις

spartak-moscow-2 Σπαρτάκ + dinamo-st-petersburg-1 Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης Περισσότερα από 5.5 γκολ 5 από 5

spartak-moscow-2 Σπαρτάκ + dinamo-st-petersburg-1 Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης Περισσότερα από 1.5 γκολ στην πρώτη περίοδο 5 από 5

dinamo-st-petersburg-1 Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης Ηττημένος πρωτης περιόδου 5 από 7

spartak-moscow-2 Σπαρτάκ Νικητής πρωτης περιόδου 5 από 7

Σπαρτάκ - Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης

Ρωσία, MHL, αγώνα Σπαρτάκ - Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης, ώρα έναρξης 2024-10-09 16:30:00 διεθνής ώρα.

Σπαρτάκ και Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης συμμετέχει στο πρωτάθλημα MHL, Ρωσία.

Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι: